Forza Motorsport 4

wrx

New member
Bez reklam
A dlaczego kosztuje tyle samo, co GT2?
W czym jest lepsza, poza, jak dla mnie, ergonomia przyciskow?
Bo ja nie widze zadnej roznicy (moze ten silnik Mabuchi) i pewnie dlatego taka sama cena.
Dopiero CSR Elite jest na innym poziomie.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Mi bardziej się podoba też z tego wzgledu że wygląda jak wyscigowa kiera. Generalnie będzie to kosmiczny przeskok ze sprzętu M$ :p
 

wrx

New member
Bez reklam
Umowmy sie, ze jesli cos wyglada jak wyscigowa, to GT2, bo przypomina kiere z takiego wlasnie, przeznaczonego na tor, auta.
Dla mnie CSR, to troche taki bling-bling - podoba mnie sie, ale wole miec znaczek Porsche niz FM.
;)
 

dredsons

New member
Bez reklam
Sam nie wiem co wybrać,najchętniej zostałbym przy swojej G27 niestety w FM 4 nie pogram.Zastanawiam się nad samą kierownicą Fanatec CSR Elite i pozostawieniem pdałów i drążka zmiany biegów z G27,oczywiście jeżeli wszystko będzie ze sobą dobrze współpracować.
 

mataman

New member
Bez reklam
Oczywiście jest to twój wybór ale juz GT2 czy CSR sa sporo lepsze od G27 wiec nie wiem czy jest sens porywac się na elite.
 

mataman

New member
Bez reklam
Podobno jest jej strasznie mało, problem istnieje nie tylko u nas bo i w stanach amazon i best buy także anuluja zamówienia. Ja zamówiłem w lipcu także mam nadzieje że dostanę.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja zamawiałen w Ultimie ,dawno temu , mam nadzieje że otrzymam swój egzemplarz.Na stronie Ultimy jest info ,że kolekcjonerka została wyprzedana.
 
Do góry