Firmware 2.5

mataman

New member
Bez reklam
Dokładnie to gra musi obsługiwac tą funkcje. Bez tego ani rusz


In-game Screenshots - this tool will allow everyone to capture, share and in other words, immortalize their favorite gameplay moments. This will be supported on a game by game basis. Please check back to find out which games will support this feature.
 
Ostatnia edycja:

Qbas77

New member
do masta i dienekes
panowie(wnioskuje, ze chyba macie powyzej 18...) chyba za bardzo pomyliliscie sie z rozmowa prywatna a ogolnodostepnym forum. jesli przeszkadzaja Wam pytania innych odsylam Was do rozmowy telefonicznej lub przy szklance mleka i tam nikt nie bedzie zawracal Wam szanownym medrcom cennych chwil swoimi jakze glupimi pytaniami. a skoro juz zamierzacie udzielac sie na forum przeznaczonym do dyskusji w szerszym gronie niz Wasze 2-osobowe towarzystwo wzajemnej adoracji to bierzcie pod uwage fakt, ze "takie" jak i inne pytania moga padac.jednak Wy zapatrzeni w siebie i w swoja wszechwiedze niechcac udzielac odpowiedzi-nie udzielajcie jej tylko tyla i az tyle, a nie komentujcie z wyzszoscia...gdyz bynajmniej w moich oczach to wlasnie Wy takim "odpowiedziami" sie osmieszacie i pokazujecie jak bardzo wiecie jak powinno funkcjonowac ogolnodostepne forum.

p.s.co do tego linku,ktorego laskawie i z wielkim namaszczeniem masta wkleiles- to po pierwsze nie wszyscy uzytkownicy tego forum musza znac jezyki obce, a po drugie zdarzy sie taki uzytkownik ja jak, ktory wszedl w polowie dyskusji i nie dostrzegl go,a mial czelnosc zapytac-coz ale wyrozumialosc to cecha dla co poniektorych obca...
a jak widac po zrzucaniu screenow nawet medrcy sie myla...
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Typowe - dałeś ciała ale to przecież nasza wina - typowe.
Zamiast "sorry Panowie - nie zauważyłem" serwujesz jakieś totalne bzdury...

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Jakieś nikczemne, niewychowane i bezmyślne stworzonko uczepiło się mojej nogawki i szarpie zajadle...

Kto zacz? Z tej wysokości słabo widać, co szamocze się tam, w dole.

Ps. Jeśli wiesz jak korzystać z ogólno dostępnego forum, to dlaczego nie czytasz tego, co napisali inni? Czyż nie temu służy? Bo bynajmniej nie zadawaniu kolejnych pytań, na które już dawno udzielono klarownej i jasnej odpowiedzi. A o pomyłce nie ma mowy:krol: ino źróło informacji inne.
 
Ostatnia edycja:

brx

New member
Mistrz_Jot kontra reszta świata, ehhh... niekończąca się historia...
Qbas77 pokaż klasę i odpuść sobie, bo tylko sobie nerwów napsujesz.
 

dienekes' shade

New member
Brx' ie, graj fair :p Nie popełniał błędu, który jest zażewiem tego dyskursu i prześledź poprzednie posty. Wiem, co Tobą motywuje, ale apeluję o umiar. Przecież piszemy posty, min. po to, by pomagać i dzielić się informacjami, bezinteresownie.

Chłystki wpadają tu z postawą roszczeniową i pytają o rzeczy, które już dawno zostały, często parokrotnie, wyjaśniane. Czy ktoś zadaje sobie choć trochę trudu, żeby przeczytać kilka postów wstecz? A w życiu!

sine ira et studio, Kolego :)
 
Ostatnia edycja:

brx

New member
Jestem uprzedzony do gościa i raczej nic tego nie zmieni. Jak widzę teksty typu: "Jakże sromotnie się myliłem..." albo "serwujesz jakieś totalne bzdury..." to ciężko mi być obiektywnym.
Gość popełnił błąd, wskazaliście jedyną słuszną drogę i skończmy ten temat. Każdemu zdarzają się błędy, a to nie jest lekcja wychowania obywatelskiego.
 

Banzai

New member
A w polskiej wersji językowej przedstawia się to tak :

-Wsparcie dla oficjalnego headsetu PlayStation który pojawi się razem z grą SOCOM, będziemy widzieć stan baterii naszej słuchawki na ekranie telewizora jak i również poziom głośności.

-Przejrzystość interfejsu Trofeów została zwiększona, aktualizacja pozwoli nam na jeszcze łatwiejsze porównywanie naszych trofeów ze znajomymi.

-Statusy znajomych - opcja która pozwoli nam zobaczyć kiedy nasi znajomi ostatnio byli ostatnio online.

-Dzielenie plików video na sceny. Dzięki tej funkcji będziemy mogli oglądane przez nas filmy podzielić na sceny. Film będziemy mogli obciąć na połowe lub na pięcio minutowe kawałki..

-Kody promocyjne z PSN, dużo szybszy dostęp, odświeżone zostaną również PlayStation Network, Sign Up oraz Account Management

-Zarządzanie energią konsoli - opcja która automatycznie wyłączy naszą konsole lub pady o ustalonym przez nas czasie.

-Ściąganie w tle (to już znamy), ale tym razem pojawi się opcja dzięki której nasza konsola będzie mogla się wyłączyć po zakończeniu pobierania

-Zrzuty ekranu! Oczywiście funkcje tą obsługują na razie tylko niektóre tytuły.

Źródło: www.ps3info.pl
 

dienekes' shade

New member
Uff, wszystko, jak narazie, hula :eek:k: Fajnie rozszerzyli porównanie trofeów. Lecę, dla podniesienia ciśnienia odpaliłem grę, która zabiła moją poprzednią konsolę - Burnout Paradise :twisted::twisted::twisted:
 

neospiderman

New member
ADAMUS napisał:
Gdzie zaznaczyć żeby konsola się wyłączyła po zakończeniu pobierania

Jak będziesz ściągał coś w tle, kliknij "Turn Off System" w zakładce "Users", pojawi ci się specjalna opcja umożliwiająca wyłączenie konsoli po skończeniu zadania.
 

mietek099

New member
Ok, po aktualizacji. Jak narazie konsola śmiga ostro :eek:
BTW, Ogr , pisałeś o filmikach m.in. na GameTrailers, otóż zauważyłem, że wcale tak nie zasuwają. SD śmiga ok, ale jeżeli odpalę trailer w HD to wtedy filmik nie trzyma stałej prędkości odtwarzania, tnie się. Nawet jak poczekam i dociągnę filmik do końca. IMO mogliby to jakoś poprawić.
 

dienekes' shade

New member
Gametrailers siedzi w kieszeni MS, to pewnie dlatego :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Wracając do tematu, może to czysto subiektywne odczucie, ale...mam wrażenie, że teraz XMB hula szybciej i płynniej, zwłaszcza przejścia z i do PS Store.
 

boxik

New member
Uff, towarzycho już trochę ochłonęło :mrgreen:

Firmware 2.5 został ściągnięty na moją czarnulkę prawidłowo (choć były to najdłuższe 2,5 godziny w moim życiu).
Wszystko działa ok, może to tylko subiektywne wrażenie, ale rzeczywiście XMB wydaje się funkcjonować płynniej, a PS ładuje się zdecydowanie szybciej ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Własnie !!!!!!Ile srednio trwa sciąganie aktualizacji ,demek itp?Ja zaktualizowałem w max 15 minut :D Dema to czas w 40 minut do 2 godzin max.To co tu czytam 2,5 godziny itp:shock: :shock: :shock:
Od czego to zalezy???Ja mam neta 2 mega osiedlowy kabel, a wy?????
 

dienekes' shade

New member
Też byłem w lekkim szoku, po przeczytaniu postu boxika. Nie mierzyłem stoperem, ale wczorajszy update fw trwał u mnie na pewno mniej niż godzinę, a łącze mam, w sumie, wolne (1mbs).

Sporo zależy od przeciążenia serwerów. Im więcej osób zasysa, tym gorzej.
 
Do góry