Firmware 2.5

dienekes' shade

New member
"Dziś jest ten dzień" :p Do 18tej update' u na pewno nie popełnię, ale po powrocie do domu, pewnie ulegnę pokusie. Kto z Szanownych Kolegów pobierze i zainstaluje, niechaj pisze, ino żywo! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

mietek099

New member
No ja do 15:00 też na pewno nie popełnię tegoż czynu ;) , więc podpisuję się pod wypowiedzią dienekes' shade.
BTW, trzymam kciuki za tego pierwszego.

EDIT: Pewnie jest to mało możliwe, ale jaką radość SONY by nam ofiarowało, gdyby niespodziewanie do nowego update'u "dołożyło" PS HOME:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Moja operacja się zakończyła. Konsola na razie żyje:D
Pierwsze zauważalne zmiany to wyglad Trofea na ładniejsze:) Automatyczne wyłaczanie konsoli i pada,jest jakis kod rejestracyjny w system setting do divx(wcześniej tego nie widziałem) jeszcze nie wiem do czego :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Hip hip hurra! :)





Ps. To, czy ps3 poszczególnych graczy będą działać po update' cie, czy nie i tak nie jest wymierne... U 10000 ludzi może hulać, a u 10001ego konsola się wysypie :p Wiele osób miało kłopoty po 2.40, a u mnie wszystko grało (do czasu, kiedy napęd blu ray nie powiedział "Pier*olę, nie robie!" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Miło jednak wiedzieć, że forumowa Brać problemów, jak narazie, nie odnotowała :eek:k:
 

pete1

New member
zassalem, pogralem chwilke w cod, poszperalem w necie i zadnych zmian nie widze. jedyna pozytywna to taka ze teraz moge ogladac filmiki na necie ktorych wczesniej nie moglem. nie wiem czy sie nie zblaznie ale to chyba flash? przy porzednim firmware wyskakiwalo mi jakies g...o ze moja konsola nie obsluguje czegos. teraz bez problemow.
 

mataman

New member
Bez reklam
Update zainstalowany, pacjent przeżył :) Najważniejsze to automatyczne wył konsoli po zakonczeniu pobierania w tle i aut. wył. padów. Bardzo mi tego brakowało. Reszta to betka
 

Banzai

New member
Nowy firmware już też i u mnie na konsoli zagościł (zaryzykowałem hehe).

Myślałem, że okna z trofeami jeszcze bardziej podrasują, a tak naprawdę wyglądają niemal identycznie. No ale zawsze na plus.

Fajnie teraz rozbudowany jest Account Management.

Automatyczne wyłączanie pada i konsoli - super. Co prawda nie udało mi się nigdy usnąć na grze, ale pad przy ściąganiu gier,dem z pss niepotrzebnie się wyczerpywał.

Dobra, czas do pracy i trzeba odwiedzić sklepik z grami :D
 

dienekes' shade

New member
Super, czyli umieralność, odpluć-odpukać, zerowa :)

IMO, wyłączanie po pobraniu to świetny ficzer. Do tej pory tylko raz (demo Bioshock' a) zostawiłem plejkę włączoną na noc. Dzięki tej funkcji, nie będę miał oporów, żeby robić to częściej ;) Poza tym, bardzo cieszy mnie robienie zrzutów ekranu (wyżyję się "fotograficznie" w AC :cool:). Bardzo brakowało mi takiej możliwości.

Pada i tak zawsze wyłączałem sam, więc... Poza tym, na plus należy zaliczyć implementację Flash'a 9tki i zmiany w trofeach (podobno jest ładniej i fajniej ;)).
 

Qbas77

New member
dienekes' shade napisał:
Super, czyli umieralność, odpluć-odpukać, zerowa :)

IMO, wyłączanie po pobraniu to świetny ficzer. Do tej pory tylko raz (demo Bioshock' a) zostawiłem plejkę włączoną na noc. Dzięki tej funkcji, nie będę miał oporów, żeby robić to częściej ;) Poza tym, bardzo cieszy mnie robienie zrzutów ekranu (wyżyję się "fotograficznie" w AC :cool:). Bardzo brakowało mi takiej możliwości.

gdzie masz te opcje?znalazlem opcje wylaczania pada i kosoli w okreslonym czasie(1,2,3h...) ale po pobraniu dem itp nie moge znalezc. tak samo jak gdzie i jak robimy zrzuty ekranu??

pozdro
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A po co ja dałem tego linka?
http://tinyurl.com/PS3-250

Wydawało mi się, że po to żeby takie pytania jak Twoje się nie pojawiały...
Jakże sromotnie się myliłem...

A co do zrzutów ekranu to nie wiem, czekam czy nie wyjdą jakieś babole z softem a jak widać królików doświadczalnych nie brakuje :D

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Kurka siwa, po konfrontacji informacji "z sieci" z linkiem Masta_J okazuje się, że screenów zrzucać się nie da :rolleyes:

Już wcześniej pisałem, że wcześniej niż o 18tej update' u nie zrobię (niektórzy ludzie np. pracują :rolleyes:) więc, "nie mam" tych opcji, a opisane są na oficjalnej stronce - vide link Masta_J.

Masta_J, to jak walka z wiatrakami. Tacy ludzie pytali, pytają i zawsze będą pytać o coś, co mają przed oczami, a czego istnienia nie są świadomi. Niestety :rolleyes: Ostatnimi czasy nastąpił wysyp "czytających inaczej"...
 
Ostatnia edycja:
Do góry