Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi chodziło to że np w tym roku kończy Ci się 5 letnia gwarancja i jesteś w stanie poczekać ten jeden rok do tv które wyjdą w przyszłym roku ale to jest to ultimatum do przyszłego roku :)
 

jaro0508

Member
No kończy mi sie gwarancja w tym roku... tyle ze on po gwarancji może jeszcze iść drugie tyle albo i więcej (oby) Koniec gwarancji to nie wyrok na TV :) i co wtedy? Sprzedać sie nie opłaca bo stracisz sporo a nigdy nie wiesz na co trafisz.. zas z drugiej strony tez jest parcie na nowy sprzęt :)
 

barburian

New member
Bez reklam
Ja kupowałem TV przez 1,5 roku - testy czytanie przewalanie internetu
a w końcu kupiłem TV 65XE90 ,chyba jako pierwszy w kraju bo ponad tydzień przed oficjalną premierą i w ciemno bez czekania na testy i opinie .
Widać poniosło mnie :) ,ma człowiek jednak fantazję .... ułańską
 

jaro0508

Member
barburian no sam się dziwiłem skad Ty masz tak szybko ten TV! :) Myślałem ze zdjales go swiezutkiego z taśmy montaziwej Sony.. niczym ciepłe bułeczki z pieca w piekarni.. :)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Innolux produkuje matryce przede wszystkim dla Panasonica,czy topowe to pojęcie względne ? Sony jedzie na AUO,a ten model XE800 na IPS od prawdopodobnie LG i 60 Hz nie polecam....
 

jaro0508

Member
Oświećcie mnie Koledzy bo nie nadążam - to by znaczyło ze panas ma dojście do lepszych matryc niz sony?? a jak zapętlilem to mnie zgańcie.. :):)
 

olakoma

New member
Ja kupowałem TV przez 1,5 roku - testy czytanie przewalanie internetu
a w końcu kupiłem TV 65XE90 ,chyba jako pierwszy w kraju bo ponad tydzień przed oficjalną premierą i w ciemno bez czekania na testy i opinie .
Widać poniosło mnie :) ,ma człowiek jednak fantazję .... ułańską
Barburian
Czemu nie czekałeś na OLED 2017 LG?
Będę wdzięczny za kilka słów uzasadnienia.
 

111kris

New member
Oświećcie mnie Koledzy bo nie nadążam - to by znaczyło ze panas ma dojście do lepszych matryc niz sony?? a jak zapętlilem to mnie zgańcie.. :):)
Spokojnie. To kolega bluray jak zawsze chce wbić szpilę wszystkim innym co się nie zowią Philips. Jeśli faktycznie matryca IPS w modelu xe80 to bidnie będzie. Takie matryce zapewne wpakuje Philips w swoich tegorocznych modelach i wyjdzie to samo co w zeszłym roku.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

jaro0508

Member
Jeśli TV jest nawet na IPS a ma dobre opinie od klientów dobrze wypada w testach to sie spokojnie obroni :) :) Jak sie mylę to mnie poslijcie do diabla.. :) :)
 

111kris

New member
Może tak być że w tej serii może być IPS.. ale Philips też wkłąda IPS-y i żyją :)
To nie życie, to wegetacja. Kupiłem takiego w zeszłym roku. Oddałem po 3 dniach - brak czerni, clouding i nierównomierne podświetlenie matrycy. W takim wykonaniu IPS u mnie odpada. Dlatego czekam teraz na dobrą cenę xe93. Co do xe80 ktoś pisał wcześniej, że może być matryca VA - wtedy byłaby ciekawa alternatywa dla xe93 i xe90.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

jaro0508

Member
111kris ja mysle ze warto poczekac az cena sony xe93 drgnie w dol..Z tego co do nas dochodzi z testow zagranicznych ..a niedlugo KIKI test zapewne zapoda to naprawde udany model TV ..:)
 

111kris

New member
111kris ja mysle ze warto poczekac az cena sony xe93 drgnie w dol..Z tego co do nas dochodzi z testow zagranicznych ..a niedlugo KIKI test zapewne zapoda to naprawde udany model TV ..:)
Zgadza się. Czekam od kilku miesięcy, to i poczekam do wakacji[emoji4], wtedy ceny powinny być przyzwoite. Cena wyjściowa pomimo, że wysoka i tak jest o 1k niższa od zeszłorocznego modelu. Jeśli będzie co najmniej tak udany jak poprzednik, a wszystko na to wskazuje, to biere. Mój nowy tv nie może mieć przecież gorszego obrazu od 8-mio letni Sony, którego musiałem mocno przeprosić po chwilowej pomroczności jasnej, kiedy to zakupiłem Phila z IPS. Wybaczył mi na szczęście [emoji3]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To nie życie, to wegetacja. Kupiłem takiego w zeszłym roku. Oddałem po 3 dniach - brak czerni, clouding i nierównomierne podświetlenie matrycy. W takim wykonaniu IPS u mnie odpada. Dlatego czekam teraz na dobrą cenę xe93. Co do xe80 ktoś pisał wcześniej, że może być matryca VA - wtedy byłaby ciekawa alternatywa dla xe93 i xe90.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Dlatego każdy ma swój rozum, a tym samym sam wybiera co mu pasuje :)
 

Darud

New member
Witam, kiedy będą testy TV 65XE9005 i 65XE9305 ??. I czy rok temu były robione testy serii XD ??. I gdzie znaleźć te testy, bo mi się ostatnie testy z 2014 roku wyświetlają, czyżby aż tak długo KIKI nie testował TV ??.
 
Do góry