Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

accu

New member
Bez reklam
Ale nie zapominaj, że w innym teście Philips był na trzecim miejscu.. a test był przeprowadzony również przez bardzo dobry portal.. i dziwne, że ciągle mówisz tylko o tym jednym teście.. a jakby tak poszukać w sieci to pewnie jeszcze by można było coś poszukać gdzie Philips wcale tak dobrze by nie wypadł... ale...

Witam uprzejmie,

Dziś w Saturnie jest promocja :Cyber Monday . Telewizor Ultra HD OLED firmy Sony KD-55A1 jest w cenie 7999.00 zł . Tylko 27 listopada 2017 r. :|
Dobra cena . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Firma Sony potwierdziła , że obiecana aktualizacja Dolby Vision dla telewizorów OLED A1 i LCD ZD9 , XE94 , XE93 zostanie wydana pod koniec stycznia 2018 r. (poprzez sieć będzie wdrażana od końca stycznia 2018 r. również w lutym 2018 r. , czyli stopniowo) )Dziennikarze dopytają na CES 2018 , czy pakiet pełny bezpłatny będzie dla obsługi aplikacji i HDMI . :-|

Dolby Vision-opdatering til Sony TV udrulles fra januar 2018 - FlatpanelsDK

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Pako73

New member
Jutro wigila i tak jak pisałem wcześniej dla sklepów to będzie ostatni dzień na pozbycie się towarów. xe9305 powinien być w cenie do 5999zł choć licze na 5499. jeżeli jutro nie kupie to na pewno w sylwestra też będą wyprzedaże
 

Pako73

New member
No w końcu 55xe9305 został dzisiaj zakupiony w cenie 5914zł. Na razie działa na ustawieniach fabrycznych. Wieczorem pobawię się w ustawieniach i kalibracja
 

Pako73

New member
Kupiłem 55xe9305 za 5914zł który teraz kosztuje najtaniej 6299zł a w lipcu kosztował 8999zł. Już 04-08-2017o godz. 13:56 pisałem ze właśnie pod sam koniec roku dokonam zakupu i nikt nie wieżył ze stanieje poniżej 6999zł. A co do promocji Kikiego to wiedział ze kupuje ten model to mógł mi go zaoferować przed zakupem a nie po
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem 55xe9305 za 5914zł który teraz kosztuje najtaniej 6299zł a w lipcu kosztował 8999zł. Już 04-08-2017o godz. 13:56 pisałem ze właśnie pod sam koniec roku dokonam zakupu i nikt nie wieżył ze stanieje poniżej 6999zł. A co do promocji Kikiego to wiedział ze kupuje ten model to mógł mi go zaoferować przed zakupem a nie po

Oczywiście, ze tak... zgadzam się z Tobą. A różnica malutka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
...może wyjść, ale ja bym nie liczył, że to będzie coś dużo lepszego niż jest do tej pory.. nie w tej półce odtwarzaczy..
 

bartfine

Member
Witam po długiej przerwie,zastanawiam sie nad nowym tv i oczywiscie moje oczy skierowały się na SONY :) i tak jakoś na ten 55xe93 odległośc jaka mnie dzieli od tv w domu to 2.75-2.80 i tu moje pytanko czy aby czasem nie za mało te 55 cali i czy nie warto by było kupic cos starszego a większego co wy na to :).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja mam 65" przy tej odległości i chętnie z czasem wymienię na większy.
Ile masz max kasy ?
 
Do góry