Firma Sony prezentuje serię telewizorów OLED Ultra HD - AF8 - 65" i 55" - linia 2018

WuMike

New member
Bez reklam
Na pewno tak. Muszę kiedyś do Ciebie podjechać, bo trzech do domu nie przytargam, aby je porównać. Rozumiem, że masz je wszystkie 3 na stanie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Daj tylko znać kilka dni wcześniej.
Bo teraz są na zapisy, czekamy w kolejce i na C8 i PUS973
 

barburian

New member
Bez reklam
Patrząc na same cyfry z testu na RTINGS i jak porównamy SONY A1E z A8F
to różnicy nie widzę specjalnie , natomiast lepiej wypada LG C8 , czy w SONY
A8F jest ta sama matryca co w SONY A1E ?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Podobno A8F ma tegoroczny panel, ten sam, co w C8, ale nie pamietam źródła, które o tym informowało.
 

barburian

New member
Bez reklam
Patrząc na same cyfry w teście i ocenę OS to LG wygrywa, cena w LG też będzie chyba szybciej topniała . Oba TV świetne - szkoda że 77 cali tyle nie kosztuje :) , może kiedyś .....
 

jaro0508

Member
No bedzie maly dylemacik dla potencjalnych nabywcow oledow tegorocznych:)Glownie chyba miedzy LG C8 a Sony AF8..ale to dobrze:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale wiesz, że Oled 77C8 masz w specjalnej cenie.
Sony i Philips też mają panele 2018.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Ale wiesz, że Oled 77C8 masz w specjalnej cenie.
Specjalnej ale nie rozsądnej :) Dla mnie granicą rozsądku jest 20K. Dla innych może te 35K wydane na tv nie robi wrażenia ale jednak to tylko telewizor... I nie chodzi mi o zasobność portfela tylko o satysfakcję z wydanych pieniędzy. Jedyne czego się obawiam (żeby mieć tylko takie zmartwienia :D ) to za 2/3 lata pewnie stanę przed dylematem 77" OLED czy 85" lub wiecej LED i coś czuję że wygra rozmiar :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zrób dokładnie tak jak inni .
Kup TCLa 75 C7006 za 8499 zł , a za 4 lata kupisz Oleda 77 za 12 tyś. czyli tyle ile planujesz.
I masz - teraz i wielkość i extra obraza i za 4 lata najnowszy Oled i pełną radość na lata i teraz i później,
 

wucash

Active member
Bez reklam
75 już mam :) kolejny level to właśnie OLED 77 albo LED 85 lub wiecej.... ale na razie jestem zadowolony ze swojego SONY mimo że to "tylko" FHD (75W855C).
Najlepsze jest gonić króliczka, ale nie co 2 lata... Poprzedni SONY 55 cali wytrzymał u mnie 5 i pół roku i dalej gra bez zarzutu u znajomego, który go ode mnie kupił.
 

jaro0508

Member
U mnie Sony led z serii HX też już ma 6 lat i cały czas pięknie świeci tyle ze to FHD ale z pełnym podświetleniem matrycy. Oglądam się za czyms do 55 cali maksymalnie, pozostając w dylemacie czy oled czy dobry led. Myślę po cichu o Sony OLED AF8 albo LG C8 ceny póki co wysokie. W oledach boję sie tylko wypaleń choć miałem plazme więc wiem na co uważać. Oled cały czas jednak udoskonalaja i to bardzo dobrze:) Pytanie czy już czas na oled... Ten Sony AF8 łazi mi po głowie ze względu na najlepszą płynność o której Kolega parę postów powyżej wspomina. Oglądam sporo piłki nożnej i "ruch" jest dla mnie priorytetem :)
 

WuMike

New member
Bez reklam
Jezeli chodzi o obraz w ruchu, tutaj Sony jest nr 1. Zaraz za nim jest 973 Philipsa, a C8 od LG wciąż nieco ustępuje powyższym.

Trzeba to wziąć pod uwagę, przy oglądaniu sportu, ale do filmów i seriali radziłbym brać ubiegłoroczny B7, bo jego cena jest już bardzo atrakcyjna.
 

Alf2

New member
Firma Sony prezentuje serię telewizorów OLED Ultra HD - AF8 - 65" i 55" - linia 2018

Też jestem żywo zainteresowany tematem Oleda do sportu, ale chyba postawię na LG- podejrzewam, ze różnica w cenie między Sonym a LG będzie początkowo w okolicach 1500zł- nie wiem, czy jest sens dopłacać....
Poza tym Android tez lubi wyprawiać różne rzeczy (mam nvidia shield), wolałbym, aby tv był dobrego wolny....
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na obydwa masz najlepsze oferty.
Na LG napisz na PW masz ciekawą ofertę.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na "zaprzyjaźnionym" forum można zapoznać się z testem telewizora Ultra HD OLED firmy Sony KD-65AF8 , który właśnie się ukazał . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Aktualizacja oprogramowania układowego do wersji V6.5603 z dnia 24 maja 2018 r . :neutral:
(Dla serii OLED AF8 i serii LCD XF90 support Dolby Vision . Dotyczy aplikacji Netflix i Amazon Prime Video .)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry