filmyhd.net

Dubek

Member
Bez reklam
@maderos
Na przykład pte.nu, nowa wersja starego Polishtrackera i polishsource.cz, tylko z dostaniem się tam jest taki problem że ktoś musi Cię zaprosić żebyś mógł założyć konto.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
@maderos
Na przykład pte.nu, nowa wersja starego Polishtrackera i polishsource.cz, tylko z dostaniem się tam jest taki problem że ktoś musi Cię zaprosić żebyś mógł założyć konto.
To od dawna nie jest dobry tracker. Dla fanów UHD polecam BTGigs i PolishSource. Tak naprawdę są tam wszystkie wstawki UHD jakie do tej pory wyszły. Często (zawsze?) z lektorem i napisami. Przydatne w moim przypadku, bo nie muszę drugiej kopii dla ojca szukać, tylko język przełączyć z ENG na PL :)
 

Dubek

Member
Bez reklam
Czy ja wiem, pte jest bardzo dobry, często są wstawki UHD i z tego co widzę to 90% z lektorem/dubbingiem. Osobiście uważam że pte jest lepsze niż PolishSource.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Czy ja wiem, pte jest bardzo dobry, często są wstawki UHD i z tego co widzę to 90% z lektorem/dubbingiem. Osobiście uważam że pte jest lepsze niż PolishSource.
Nie jest. Na PS wstawki są szybsze niż PT, za sprawą lepiej działającej wewnętrznej grupy. Tak samo BTGigs. Porównaj w jakim tempie pojawiają się nowe filmy UHD na PT, a w jakim na PS.

Zresztą najlepiej mieć te 3 trackery i w sumie wystarczą. Bardzo rzadko używam innych stron. Chyba, ze nie potrafię czegoś znaleźć u nas to na IPT i PTP jest kompletnie wszystko :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie już 10TB ledwo styka, ale mam spora kolekcje zrzuconych kopii z oryginałów które są już dawno pochowane.
Generalnie to nic się nie zmieniło z tymi pojemnościami, jak kilkanaście lat temu brakowało miejsca, tak dziś mamy dokładnie ten sam schemat ;)
 

AMP

New member
Skorzystałem z powyższej propozycji, bo dawno się nie bawiłem torrentami. Prawie wszystko 2-3 seedów, sprawdziłem 2 pozycje max download 2.1 MB/s przy "linkach" mam 50 MB/s więc podziękuje. :) - nawiązując do powyższej dyskusji - torrent vs warez/linki
Dla mnie torrent ma sens dla kogoś ze słabym łączem bo zarzuci na nasa pobieranie i po paru dniach mu ściągnie. Ja wole skopiować linki, pobrać pełną prędkością i cieszyć się materiałem po 25 min.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Skorzystałem z powyższej propozycji, bo dawno się nie bawiłem torrentami. Prawie wszystko 2-3 seedów, sprawdziłem 2 pozycje max download 2.1 MB/s przy "linkach" mam 50 MB/s więc podziękuje. :) - nawiązując do powyższej dyskusji - torrent vs warez/linki
Dla mnie torrent ma sens dla kogoś ze słabym łączem bo zarzuci na nasa pobieranie i po paru dniach mu ściągnie. Ja wole skopiować linki, pobrać pełną prędkością i cieszyć się materiałem po 25 min.
TL.pl to słabizna to co się dziwisz :D Nijak ma się do najlepszych polskich trackerów na których jestem od kilkunastu lat.
Torrent ze słabym łączem xD Większość seedów to shelle 1/1 Gbit/s.
 

Dubek

Member
Bez reklam
@AMP
Przecież na takim Polsishtrackerze czy PolishSource nawet przy jednym seedzie idzie max łącza bo goście mają shelle postawione.
 

Dubek

Member
Bez reklam
U mnie PT też coś koło 2006 roku :D na BTGigs nie mam i chętnie bym przygarnął zaproszonko :)

Jakby ktoś chciał to mam jedno zaproszenie na PT więc mogę się podzielić :)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mi na PT pewnie konto usuneli za nieaktywnosc :)

Ale prywatne trackery dla mnie lipa, nie jestem w stanie zapewnic Ratio majac UL na poziomie 1 megabita
 

Dubek

Member
Bez reklam
Na PT teraz generalnie odeszli już od jako takiego ratio, bardziej w bonus pointy poszli po prostu za seedowanie, niekoniecznie za wysyłanie.
 
Do góry