filmyhd.net

Darkross20

New member
! Błąd MySQL
------------------------ błędy: Użytkownik "sm2558204567" przekroczył "max_user_connections" zasób (obecna wartość: 60) Error Ilość: 1

w ten sposób jest to przetłumaczone
niech ktos cos poradzi
 

sebol81

New member
"Najlepszy polski serwis hd"? Chyba se jaja robisz. Swego czasu trochę filmów od nich ściągnąłem, wiele z nich było zripowanych byle jak. Albo zacięcia dźwięku co jakiś czas, albo zacięcia obrazu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja ani razu nie spotkałem się aby coś było źle zripowane.Praktycznie wrzucają tam wstawki 3 czy 4 osoby które znają się na rzeczy.
Dla mie jednak najlepszą strona jest Tehparadox
Nie widziałem innej strony z tak dużą ilością wstawek (tylko z napisami ale i tak je wolę).
 
Ostatnia edycja:

kenji_83

New member
Dla mnie to była bardzo dobra strona i mam nadzieję że niedługo zacznie działać. Aktualne wstawki, podział na 720 i 1080, lektor, 3D, wszystko jasno i przejrzyście. Znacie jakieś podobne polskie strony z filmami hd i 3D?
 

maderos

Member
Bez reklam
Ja ani razu nie spotkałem się aby coś było źle zripowane.Praktycznie wrzucają tam wstawki 3 czy 4 osoby które znają się na rzeczy.
Dla mie jednak najlepszą strona jest Tehparadox
Nie widziałem innej strony z tak dużą ilością wstawek (tylko z napisami ale i tak je wolę).

OK, z ciekawości zarejestrowałem się na ich stronie, ale już od razu zgrzyt. Dlaczego dla mnie filmyhd.net jest najlepszy? Bo korzysta z wielu serwerów do pobierania, wśród nich jest netload, a tu ni ma...
 

maderos

Member
Bez reklam
Ok, chodziło mi o inna rzecz. Zobacz sobie wstawki na filmyhd.net ( akurat już działa :) ), tam masz kilka serwerów 4-5, wśród nich jest zawsze (!) netload, a tam gdzie podałeś, może i jest netload, ale nie w każdej wstawce, to jest znacząca różnica.
 
Do góry