filmyhd.net

omir2

New member
Publiczne serwery proxy mogą być używane z dowolnej aplikacji obsługującej użycia proxy (np. przeglądarek internetowych). Zapewniają one łatwy sposób maskować swój prawdziwy adres IP i pozwalają korzystać anonimowo w Internecie -jak wiadomo włamania na stronę były. Po podłączeniu do serwerów VPN, bezpieczne połączenie internetowe zostanie ustalone pomiędzy dostawcą internetowym a serwerem VPN. Wszystko co robisz w Internecie jest "szyfrowane" i zasadniczo anonimowe; ktoś próbuje włamać się do połączenia internetowego w celu kradzieży poufnych danych (np. w publicznych sieciach WiFi) nie będzie mógł, ponieważ Twój ruch internetowy jest bezpiecznie ukryte.
 
Ostatnia edycja:

LEG0LAS

New member
Widzę, że Orange ma problemy z DNS'ami. Dodajcie poniższą linijkę w pliku "hosts" ( C:\Windows\System32\drivers\etc ), na samym końcu

Kod:
178.86.17.176 filmyhd.net
 

zwierzak11

New member
u mnie przez operę, mozille ,explorer nie chce łączyć z filmyhd.net - zawsze wskakuje komunikat że nie może znaleźć tej strony - mam tak od 2 dni - prośba o pomoc
 

lukas-

New member
Witam wszystkich, jestem tutaj nowy, od nie dawna jestem użytkownikiem na tej stronce o której mowa w temacie, a dzisiaj chciałem wejść na tą stronkę i zamiast wyświetlenia się strony to wyświetlił mi się taki komunikat:

[403] Forbidden : Dostęp zabroniony

i nie wiem o co chodzi, jak by mi mógł ktoś pomóc to będę wdzięczny. z góry dzięki i pozdrawiam
 

adas2412

New member
Witam wszystkich, jestem tutaj nowy, od nie dawna jestem użytkownikiem na tej stronce o której mowa w temacie, a dzisiaj chciałem wejść na tą stronkę i zamiast wyświetlenia się strony to wyświetlił mi się taki komunikat:

[403] Forbidden : Dostęp zabroniony

i nie wiem o co chodzi, jak by mi mógł ktoś pomóc to będę wdzięczny. z góry dzięki i pozdrawiam
potwierdzam mam to samo
 

GracX

New member
Bez reklam
u mnie to samo pewnie admini coś tworzą kilka razy dostęp do stronki już był utrudniony myślę że maks jutro wszystko wróci do normy
 

zwierzak11

New member
tak i ja mam ale zacząłem łączyć sie z tą stroną przez serwer proxy - można ustawienia proxy wpisać w każdej przeglądarce - bo faktycznie w każdej przeglądarce ten problem u mnie jest
 

VRIL

New member
Też miałem przez chwile problemy ale teraz jest już dobrze .
Szkoda tylko że dużo jest filmów klasy C czy D a bardzo dużo tytułów
wartościowych jest w śmietniku .
 

VRIL

New member
Jak to możliwe ?
Ja na stronie stronie głównej mam 82 strony z aktywnymi linkami a w śmietniku 247 stron z filmami bez
linek.
 

sipap

New member
Wczoraj na Forum,w dziale z filmami ktos podawał adres do strony w filmami HD. Lecz dziś go juz nie ma,albo nie mogę znaleźć. Może ktoś pamięta adres tej strony? Byc może została usunieta ze względu na piractwo, wtakim razie prosiłbym o adres na PW.
 

Darkross20

New member
Witam ja mam taki problem wczoraj normalnie ściągałem a dzisiaj wyskakuje coś takiego i to na każdym komputerze na jakim jestem
( User 'sm2558204567' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 60) )
pomóżcie !!!
 
Do góry