Filmy w UHD

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ostatni Thor, Avengersy, Transformersy, Strażnicy Galaktyki te filmy są świetnie nagrane. Rzucę okiem na ten Pacific Rim, ale czasu mało bo jeżdżę na koniu na Xboxie, wciągnęło mnie rdr2.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A ja po raz enty Ghost in The Shell ale tym razem na duzym ekranie w HDR. Tak teraz mysle i chyba na soniaczu go nie ogladalem.

Przedwczoraj ogladalem (arke noego) na netflixie i zaskoczyla mnie jakos obrazu. Na samym koncu takie ladne kadry ze az sie zdziwilem.

To tylko maly przyklad gdzid telefon pogorszyl jakosc.


ps. jednak fota telefonem strasznie dupowato wyglada.
 

bodziokrak

New member
W mojej kolekcji 4k pękła cyfra 167, ale mam pytanie, bo nie bardzo rozumiem jaka może być różnica między filmem z płyty i odtwarzacza 4k a to samo z komputera. Na zdrowy rozum wszystko jest zapisane w postaci 0 i 1, więc różnic nie powinno być.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W mojej kolekcji 4k pękła cyfra 167, ale mam pytanie, bo nie bardzo rozumiem jaka może być różnica między filmem z płyty i odtwarzacza 4k a to samo z komputera. Na zdrowy rozum wszystko jest zapisane w postaci 0 i 1, więc różnic nie powinno być.
Na pewno jest jedna różnica....-:) ale kto by się nad tym zastanawiał...:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Podobno grupa Piramida ma nawet wstawkę Kac Wawa 2160p i w sylwestra Wrzucicie żeby niektórych od Tomb Raidera odciągnąć chociaż na chwilę:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kac Wawa to szkoda i na dvd.. 15-20 min dałem radę... chyba najgorszy made in Poland film - dla mnie oczywiście..
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ostatnio widziałem, że Piramida wrzucił remaster Piratów z Karaibów. Pełna nazwa tutaj:
Pirates.2005.XXX.2160p.Remux.Bluray.DD51.AVC-PIRAMIDA
 

Howard66

New member
Witam.Jakie polecacie filmy 4k na płycie z jak najlepszym obrazem i efektami ? Nie chodzi mi o fabułę tylko o efekty typu super obraz ,hdr.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Mój top obrazu 10/10 na ta chwile:
1. Transformers cz.5
2. Szybcy i wściekli cz.8
3. Terminator 2
Obraz żyleta, bez ziarna i dodatkowo hdr plUs bardzo dobre efekty dźwiękowe :)
 
Do góry