Filmy w UHD

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek
Jumanji zaliczone. Super jakość audio i video. 4K z HDR robi w tym filmie mega robotę. Realizator przyłożył się przy obróbce audio. Sub dużo pracuje, fajnie słychać bębny i efekt gdy któraś z postaci pojawia się po stracie życia. Ogólnie film spoko, dużo humoru:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek
Jumanji zaliczone. Super jakość audio i video. 4K z HDR robi w tym filmie mega robotę. Realizator przyłożył się przy obróbce audio. Sub dużo pracuje, fajnie słychać bębny i efekt gdy któraś z postaci pojawia się po stracie życia. Ogólnie film spoko, dużo humoru:)

DTS HD MA oglądałeś? CHoć jak 4k ogladąłes i ni emasz atmosa to pewnie Dolby THD. Ja jak sie zdecyduje to będzie w DTS HD MA i mam nadzieję , że będzie dobrze :)

Nie rób Lolkowi smaka,bo i tak nie będzie kupował płyt UHD :wink:

Nawet nie mam gdzie tego obejrzeć, wiesz ja w salonie mam tylko FHD - średniowiecze :)

Piramida najlepiej mi się chce śmiać, że niektóre takie tytuły wchodzą, gdzie gro ludzi będzie się zastanawiać nad kupnem FHD jak np III cz Więźnia labiryntu, ja mam bo akurat żona chciała, ale 3 część nie wiem czy nie poczeka sobie na okazję :) zobaczymy..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
the-deer-hunter-phone-wallpaper.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podpucha jednym słowem :)

Lolek,serio pytałem.Jeszcze nie kupiłem TV 4K,aby sprawdzać na własnej skórze ;-)
Nie ukrywam też,że pytam dlatego,iż zaciekawiły mnie wrzutki "Gasmask",który najwidoczniej dodaje dźwięk z BD np.

Edge.of.Tomorrow.2014.2160p.HDR.WEBRip.DTS-HD.MA.7.1.EN.FR.x265-GASMASK.mkv
FileSize.......: 32.1 GiB
Duration.......: 1 h 53 min


Video
Codec..........: HEVC Main 10@L5@Main
Resolution.....: 3840x1600
Aspect ratio...: 2.40:1
Bit rate.......: 32.3 Mb/s
Frame rate.....: 23.976 fps


Audio
Language.......: English
Channels.......: 8 / 6 CH
Format.........: DTS-HD
Bit rate.......: 5 208 kb/s / 1 509 kb/s
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolek,serio pytałem.Jeszcze nie kupiłem TV 4K,aby sprawdzać na własnej skórze ;-)
Nie ukrywam też,że pytam dlatego,iż zaciekawiły mnie wrzutki "Gasmask",który najwidoczniej dodaje dźwięk z BD np.

Edge.of.Tomorrow.2014.2160p.HDR.WEBRip.DTS-HD.MA.7.1.EN.FR.x265-GASMASK.mkv
FileSize.......: 32.1 GiB
Duration.......: 1 h 53 min


Video
Codec..........: HEVC Main 10@L5@Main
Resolution.....: 3840x1600
Aspect ratio...: 2.40:1
Bit rate.......: 32.3 Mb/s
Frame rate.....: 23.976 fps


Audio
Language.......: English
Channels.......: 8 / 6 CH
Format.........: DTS-HD
Bit rate.......: 5 208 kb/s / 1 509 kb/s

Właśnie widzę wylew tych wstawek i zastanawiam się czy jakościowo dają radę te WEBRIp
 

bokciu

Banned
Z tymi suchymi parametrami jest jak ze wzmacniaczami stereo, których się słucha a nie analizuje papierowo. Często nijak się mają do tego co widzimy na ekranie.
 
Do góry