filmy seriale nowe

wucash

Active member
Bez reklam
2 odc. The Mandalorian za nami, jedyny minus to, że tylko 30 minut... oby nie skracali jeszcze bardziej bo cała reszta rewelacyjna. Klimat, muzyka, lokacje, postaci - oby tak dalej :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A co powiecie po pierwszym odc. serialu Mały zgon? Mi jakoś nie bardzo podszedł.. Może się rozkręci..***
 

Kurakaodr

Member
Rozkręcił się w kolejnych odcinkach?

gif-nodding.gif
 

Kurakaodr

Member
1c7a5f0595111667.jpg



Przecież to katowanie oczu, trudno się dopatrzeć treści wpisu...takie kolorowe stopki na forach były w zastosowaniu dwie dekady temu, to przepaść czasowa, świat poszedł kolosalnie do przodu.


Metaforyzując, wieś się bawi, wieś tańczy w najczystszej postaci, proponuję jeszcze dopisać rozmiar buta, oraz ilość posiadanych rowerów
k045.gif


Oczywiście są "lepsi" zawodnicy, na tej płaszczyźnie
a075.gif



f88e20de0f780ecb.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wsiórstwem pierwszego sortu jest komuś zwracać uwagę, a samemu wpieprzyć się na salony w ugnojonych kopytach gównem i zwracać uwagę, że kibel nie wypolerowany.
No, ale czego się spodziewać, po krowie :D

Pierwszy raz od 13 lat na forum, widze tak gównianą czcionkę której nie idzie przeczytać na dużym monitorze, a tu reprymenda co do sygnatur, post roku. Brawo :D

Co do sygnatury, to zgadza się. Wpisywany praaawie dwie dekady temu, bo 13 lat temu, więc ten, tego ; )

Druga sprawa, u mnie moja sygnatura wygląda tak, jak poniżej, czcionka już lata temu została zmniejszona co do minimum i generalnie może wylecieć, mi tam lotto już, ale kiedyś każdy wpisywał posiadane sprzęty z zakresu audio/video, bo to forum stricte tematyczne i było widać co kto ma i od razu można było lecieć na priv prowadzić dyskusje. Bez zbędnego szukania, pytania, zresztą o czym my tu... :D


 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj spokój, jakiś następny wykolejeniec.
Jakieś memy od idiotów, zaraz się zacznie od "znawców" i pewnie jakieś wycieczki osobiste, szkoda gadać :D
Niepotrzebne śmiecenie wątku i to żeby jeszcze coś konstruktywnego, ale taką dzisiaj pieniacką społeczność mamy.

W nicku Kura, na zdjęciu Krowa, w tekście odwołania do tańczącej i śpiewającej wsi, no czego się można było spodziewać innego? :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry