filmy seriale nowe

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem czwarty deko lepiej w końcu jakieś strzały padły w serialu kryminalnym i jakaś akcja była..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida do seriali to trzeba mieć czas,,, :) ja w większości przypadków nie licząc kilku seriali to przeważnie podczas oglądania serialu to coś robię, a serial leci tak przy okazji.. seriale zostawiam na czas, kiedy będę wolniejszy.. i kiedy już nie będę miał sił na to aby np spędzać czas bardziej rekreacyjnie niż przed tv, a w szczególności w okresie maj-wrzesień.. Choć nie powiem niektóre są fajne do luknięcia jak choćby czekam na kolejny sezon serialu o moich ukochanych Bieszczadach :) Kto nie był gorąco polecam... coś pięknego..
A propo rekreacji w piątek śmigamy do Kazimierza, nie wiem czy byłeś , a Z Wawy to prawie rzut beretem :) urokliwe miasteczko i dla ciebie raj - wiesz co mam na myśli :) chyba, że jesteś z kimś w stałym związku to niestety :)
 
Ostatnia edycja:

lianliu

New member
Gdyby ktoś się zastanawiał co obejrzeć w letnie wieczory to polecam serial Stranger Things, niedawno wyszedł kolejny sezon przypominając mi tym samym o sobie ;) Jest nieco nietypowy i nie jest to kolejny jakiś serial netflixa, wyróżnia się i uważam, że ma swój urok, także polecam.
 

bawełna213

New member
Ja tam stranger things odpuściłam sobie po połowie drugiego sezonu. Ostatnio zrozumiałam, że bardziej kręcą mnie krótkie produkcje. Jedną z nich jest czarnobyl. 5 dłuższych bardzo ciekawych odcinków i tyle mi do szczęścia wystarczy, niż jakiś kilkudziesięciu metrowy tasiemiec ;d
 

Kurakaodr

Member
strzala-ruchomy-obrazek-0509.gif
***Wataha, sezon 3 - premiera 6 grudnia w HBO i HBO GO***
strzala-ruchomy-obrazek-0508.gif
 
Do góry