Fifa 11

zlowik

New member
Ja w fifke gram od dawna, ale dopiero wczoraj 1 raz w życiu spróbowałem zagrać przez neta - masakra
Nie wiedziałem że człowiek w moim wieku może się na tyle godzin wkręcić w granie na konsoli :)
Jak bedziecie tworzyć jakąś lige to ja też chcę w niej grać i ją wygrać :)
Na pojedyncze mecze też się pisze, login taki jak na forum jakby co :)

Co do samej gry to też chyba najlepsza z piłkarskich w jakie dotąd grałem, karne fakt dość dziwne w 1 konkursie z kumplem jak gralismy 9 pudeł i 1 celnie strzelony który dał zwycięstwo, ale już wczoraj w online przy moim 3 konkursie trafiłem 4 na 5 więc idzie to wyczuć. Problemów z zawieszaniem jeszcze nie miałem
 

nonamed

New member
Panowie... którymi przyciskami robi się wszelkiej maści zwody, obroty, triki i inne.. Mam gierkę ale bez książeczki , a jak na razie kombinuję kombinuję i nie mogę dojść... Na PS2 kiedyś chyba drugim analogiem się robiło sztuczki... Tutaj jak jest ??
 

Palpiboy

New member
Panowie... którymi przyciskami robi się wszelkiej maści zwody, obroty, triki i inne.. Mam gierkę ale bez książeczki , a jak na razie kombinuję kombinuję i nie mogę dojść... Na PS2 kiedyś chyba drugim analogiem się robiło sztuczki... Tutaj jak jest ??

Też prawy analog tylko, że razem z wciśniętym L2. Oczywiście do niektórych zwodów potrzebne będzie jeszcze wciśnięcie innych przycisków w odpowiednim momencie ale generalna zasad jest taka, jak opisana powyżej.

Pozdrawiam
 

fakirinho

New member
Cześć :)

Z chęcią pogram online i/lub dołączę do klubu w Virtual Pro, w którym ludzie grają na swoich pozycjach, a nie "Huuurrraaa!" i wszyscy do przodu...

Mój PSN ID: fakirinho

Pozdrawiam!
 

benjamin

New member
Dwie sprawy:
Czy ktoś z Was orientuje się jakie są zasady punktowania??

gram już długo .na początku dostawałem około 50 punktów za mecz, potem 100 - teraz znowu 50. Nie ważne czy przeciwnik ma poziom 2 czy 19. Doszło do kuriozalnej sytuacji ze gdy zremisowałem to odebrało mi punkty choć wcześniej kilka za remis dostawałem. Ostatnie kilka meczy to już smiech bo wygrywam mecz a na końcu okazuje się, że dodaje mi 50 punktów i przeciwnikowi który ze mną przegrał... tez dodaje punkty!! :) czy może być powodem to że mam 20 meczy bez przegranej??

Druga sprawa:
Jak macie jakaś lige,chcecie zagrać sparing,pograć 2v2 i każda inna konfiguracja to się pisze.
skill med + ,poziom 29 i ciągle rośnie :)NU 6% nie przez ucieczki ale czasami mi net siada:( konsola PS3

gg 3030399 pisać nawet jak niedostępny.

aha czy tez ostatnio wywalało Was z serwerów ea?? kilka osób w pokoju "Polska" też dotyczył ten problem.
 
Do góry