Fifa 11

Peek

New member
Bez reklam
Zakładam temat o nowej piłce od EA z okazji... Pierwszego Gameplayu!

FIFA 11 w akcji

Czy zdziera papę z dachu? Na filmikach jakieś mega rewelacji niby nie ma, ale jak podchodziłem pierwszy raz do
fify 10 to w ogole mi sie nie podobało a jak ja rozgryzłem to wypuściła z siebie niepokładane pokłady miodu! I stała się najlepsza piłką w jaką grałe z resztą nie tylko ja (patrz Liga forum w fife 10 :).

Systemy Pro Passing + Personality Plus + jeszcze inne poprawki na pewno dadzą mega hicior jestem tego pewny!!!

Zobaczymy jak PES, ale po filmikach juz widać, że mało się zmieniło, chociaż jeśli będzie jakiś mega dobry może kupie i to, i to ;)
 

yarcoos

New member
Czasy, gdy cielo sie w fife na studiach- na pierwszym pentium dawno minely- a ja, odkad nabylem ps3 ciagle obiecuje sobie, ze przysiade i sie ogram- zeby chociaz poziom Szwajcarii osiagnac ;)

...f11 na 100% zakupie
 

Peek

New member
Bez reklam
Już dziesiątka grą na online rozgniotła wszystko co możliwe, a w 11 dojdą jeszcze Personality+ i Pro Passing a pewnie też i inne wodotryski się pojawią.
 

Peek

New member
Bez reklam
Kaka na okładce FIFY 11:

Kaka na okładce FIFA 11

Okładka ładna i gustowna tylko pewnie my bedziemy mieć do wyboru albo polska wersja z jakimś "piłkarzem" typu lewandowski lub angielska z Kaczką.

Chociaż po finale MŚ mam już dosyć mega stronniczego Szpakowskiego (jak Hiszpanie było 10 metrów od pola karnego mało co się nie zesrał, a jak Holendrzy robili koronkowe akcje to siedział cichutko, nie zauważył też że Puyolowi należała się czerwona kartka... Eh... TVP - ŻENADA!!! Ale to już temat na inną dyskusję... - Polecam Artykuł w Futbol Magazynie - "Nudziarstwo TVP") ale zawsze miło polskiego komentarza posłuchać.

EDIT:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=4539866&id=191027189287&ref=album&fbid=420580084287

To zdjęcie z facebooka Fify jak dla mnie nie ma wątpliwości, że twarze będą lepsze niż kiedykowliek,
 
Ostatnia edycja:

leonidas18

New member
Pograją o oddadzą, ale multi to chyba nie sprawdzą bo z kim. Wracając do gry mi wystarczy tylko aktualizacja składów i poprawa grafiki ale jeśli będzie więcej nowinek na+ to tylko lepiej.
Czekam na kolejny turniej ligi forum :lol:
 

Peek

New member
Bez reklam
Hehe myśle, że wystartujemy jakiś tydzień albo dwa po premierze tak aby kilka osób mogło sobie fife kupić a potem jedziemy!;)
 

leonidas18

New member
Gameplay niezły ale zmartwił mnie jeden jego fragment gdzie jest porównanie BE 2 i BE 3. Obraz na BE 2 jest mocno zamazany i słabszy graficznie oby tak nie było w rzeczywistości.
 

Peek

New member
Bez reklam
Hehe bez obaw widziałem też gameplaye bez porównania BE3 i gra wygląda tak jak na BE3 (o jest po prostu taki chwyt). Poza tym to jest chyba porównanie BE3 vs. obraz bez niczego a nie BE3 vs. BE2.
 

Peek

New member
Bez reklam
Dla mnie FIFA 11 to poprawiona 10, ale według mnie wygrywa z PESem. Podania wypadaja fantastycznie, w demie nie zawarto Personality+, więc tego nie mozna ocenić, ale pozbawiono grę efektu blur, dzięki czemu grafika jest ładniejsza, żywsza.

Według mnie król tylko poprawia koronę, moje wrażenia z PESa w odpowiednim dziale.
 

mg30906

New member
Też widziałem w MM , tak samo było z GOWIII , ciekawe po co są pre ordery skoro wszystko jest przed premierą w sklepie....

Może po chwili treningu zagramy jakąś ligę :)

pzdr
 
Do góry