Fifa 11

Stef Wybustow

New member
Gra sie bardzo fajnie. Widac,ze poprawiono bledy z 10 i seria rozwija sie w dobrym kierunku. Graficznie super: znacznie lepsze boiska (widok nie meczy juz oczu przy dluzszym graniu jak to bylo w 10), ruchy pilkarzy naturalne i bardzo dopracowane. Koniec z lobowaniem z kazdej pozycji; teraz zdobycie bramki lobem daje satysfakcje i w jakis sposob potwierdza umiejetnosci gracza. Poprawiono gre obrony, ktora najczesciej nie wychodzi na pale do przodu i sytuacje sam na sam nie pojawiaja sie,, z niczego'' - oczywiscie mozna takie sytuacje stworzyc ale wymaga to lepszego rozegrania akcji. Naturalne ruchy przy sztuczkach technicznych co cieszy oko - jezeli ktos ma dobrze opanowane triki to daje spora przewage i wyglada bardzo efektownie. Nie ma (a w kazdym razie nie zauwazylem pilkarzy - terminatorow (jak Ibrahimovic z 10, ktory byl praktycznie nie do przepchniecia w walce bark w bark). Dobry i pomocny poradnik, mozliwosc dodania swojej muzyki jako tla, komentarz Szpaka tez mozna liczyc jako plus. Nie stwierdzilem wiekszych problemow z gra online, nie ma dluzszego niz zwykle oczekiwania na mecz, gra do tej pory zawiesila mi sie jeden raz. Minusy: nowy system strzelania karnych (wydaje sie ze strzela sie duzo trudniej niz w rzeczywistosci, ale mozliwe ze to tylko kwestia treningu - nie wiem, karnych do tej pory nie trenowalem), zbyt duzo czasu jak dla mnie pochlania ustawienie turnieju (np mistrzostwa swiata), fajnie gdyby byla mozliwosc zagrania Ligi Mistrzow (jak w PESie). Ogolnie moja ocena jest bardzo wysoka, jak do tej pory chyba najbardziej realistyczna pilka, brawo EA!
 
Ostatnia edycja:

yarcoos

New member
Uuuu, kupilem 3 dni temu i mnie wciagnelo do reszty; czekam na forumowa lige, choc kompletny ignorant jak na razie jestem...

ps. ale rekord czasowy na bramke na arenie mam od Peeka lepszy :p
 

pav3l

New member
Bez reklam
Czy EA sprzedaje soundtrack z Fify ? czy można to gdzieś nabyć , trochę googlowałem
ale nic nie znalazłem.
pzdrawiam
Soundtrack w tej grze masakruje, podobnie jak w fifa10. Jeszcze "oficjalny" nie wyszedł:

1. Adrian Lux – Can’t Sleep [03:09]
2. Ana TiJoux – 1977 [03:22]
3. Caribou – Odessa [05:15]
4. Charlotte Gainsbourg – Trick Pony [02:52]
5. Choc Quib Town – El Bombo [03:33]
6. Chromeo – Don’t Turn The Lights On [04:37]
7. Dan Black – Wonder [03:41]
8. Dapuntobeat – O [03:38]
9. Dum Dum Girls – It Only Takes One Night [02:02]
10. Ebony Bones – W.A.R.R.I.O.R. [03:25]
11. Gorillaz – Rhinestone Eyes [03:20]
12. Groove Armada – Paper Romance [06:18]
13. Jonsi – Around us [05:18]
14. LCD Soundsystem – I Can Change [05:54]
15. Linkin Park – Blackout [04:39]
16. Locnville – Sun In My Pocket [03:27]
17. Malachai – Snowflake [03:30]
18. Maluca – El Tigeraso [02:44]
19. Mark Ronson – Record Collection [03:49]
20. Massive Attack – Splitting the Atom [05:16]
21. MGMT – Flash Delirium [04:15]
22. Ram Di Dam – Flashbacks [02:35]
23. Scissor Sisters – Fire With Fire [03:45]
24. The Black Keys – Tighten Up [03:31]
25. Two Door Cinema Club – I can talk [02:54]
26. We Are Scientists – Rules Don’t Stop [02:18]
27. Yeasayer – O.N.E. [05:25]
28. Zemaria – The Space Ahead [03:09]
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Uuuu, kupilem 3 dni temu i mnie wciagnelo do reszty; czekam na forumowa lige, choc kompletny ignorant jak na razie jestem...

ps. ale rekord czasowy na bramke na arenie mam od Peeka lepszy :p

Heheh bo ja mam na arenie Di Marię a nie jest to supersnajper;)

Fifce daję 9.9/10, ponieważ grywalniei graficznie jest po perfekcja, ale... rzuty karne to totalna padaka! Nawet na meczach online po remisie nikt juz nie wybiera "dogrywka i karne", ale "tylko dogrywka", sam posłużę za przykład - z karnych na meczach online strzeliłem jednego na jakieś pięć, obroniłem prawie wszystkie.
 
Ostatnia edycja:

leonidas18

New member
Karne to najłatwiejsza rzecz w tej grze i szkoda, że wszyscy panikują i wciskają samą dogrywkę lub skończ mecz. Peek zobacz sobie na YT jak to się robi i będzie Tobie wszystko wpadać do siatki.
 

Peek

New member
Bez reklam
Oglądałem już kilka razy, mało tego, grałem w Fifa World Cup juz z tym systemem, moim zdaniem jest beznadziejny albo piłka leci w trybuny albo ledwo co sie ją kopnie, a było tak blisko 10/10..., ale dzieki za dobre chęci
 
Ostatnia edycja:

macek

New member
Bez reklam
Dokladnie rowniez uwazam,ze karne to porazka jescze przed kupnem gry mialem jakas cicha nadzieje,ze moze cos zmienia:-? ,szczegolnie majac w posiadaniu World Cup no ale...

Co ciekawe powiem Wam,ze majac i Fife i Pes-a,co pewnie dla niektorych bedzie zdziwieniem ale gra mi sie o wiele latwiej w fife niz w nowego pes-a
 

gadulinho

New member
Bez reklam
A dla mnie karne są super. Teraz wykonawca rzutu karnego ma pełną kontrolę nad strzałem. Jak dobrze go wykona, to bramkarz nawet jak go wyczuje nie może obronić. Troszkę praktyki i gole same wpadają ;)
 

mg30906

New member
Ja gram tylko multi , i odkąd mam 11 nie gram w nic innego :)... ,
może czas już zacząć jakąś małą ligę ?


ps. z bólem serca zmieniłem barwy na Chelsea - Liverpool to już nie ta sama drużyną co w 10
zresztą w rzeczywistości również :(

BTW. rozegrałem juz sporo meczy z rożnym skutkiem i o dziwo nikt się nie rozłącza jak przegrywa
czyżby niektórzy zmienili podejście :)

pzdr
 

Stef Wybustow

New member
Karne nie sa takie straszne - trening, trening i jeszcze raz trening i naprawde ma sie wplyw na skuteczne wykonanie karnego. Zauwazylem ze jak sie strzela karne online to duzo zalezy od szybkosci netu: jezeli gra sie z kims i gra ,,haczy'' w czasie meczu to przy strzelaniu karnych w zasadzie niemozliwe jest wstrzelenie sie w zielony pasek. Moze dlatego malo graczy wybiera karne?

mg30906: znam ten bol:twisted: Przy kilku kolejnych porazkach nie kontynuuje online; wtedy dziala prawo serii a im sie bardziej chce wygrac tym gorzej wychodzi:cry: W porownaniu z tym chyba Demons Souls bylo mniej frustrujace8)
 

new

New member
Panowie karne to masakra ! Wychodzi na to że lepiej do nich nie doprowadzać.
Zastanawiam sie nad tym dlaczego nie ma aktualnych polskich stadionów ?
A tak poza tym gra jest ok.
 

yarcoos

New member
Rozczarowuje mnie multi w tej gierce coraz bardziej... Od 4 dni probujemy sie z bracholkiem zony polaczyc i jak do tej pory do skutku doszedl... JEDEN mecz. Pozostalo granie na dwa kontrolery; no chyba, ze tylko ja mam ten problem. Dodam, ze granie z losowym przeciwnikiem chodzi cacy: polaczenie natychmiast i gra bez lagow.

W ramach testow; moze w koncu zorganizujemy jakas "liga znajomych";
ewentualnie "wirtualny klub", gdzie moze uda nam sie zebrac jedenastke i oprocz zdobycia najtrudniejszego trofa- ograc jakis leszczy(?)
 
Do góry