Fifa 10

Peek

New member
Bez reklam
TA GRA JEST GENIALNA!!!
Gram w nią od dnia premiery czyli ok 5 miesiecy i w ogóle się nie nudzi! Silnik graficzny konsolowej Fify 10 jest po prostu fantastyczny! Ta fizyka! Przed chwilą zagrałem mecz życia!

Real(Ja) - Arsenal

- Po 30 minutach przegrywałem 3:0
- W 45 minucie strzeliłem bramkę na 3:1
- 80 minuta wyrównałem na 3:3!
- 85 minuta gość strzela mi bramkę na 4:3
- Czas doliczony strzelam na 4:4!
- Na początku dogrywki wychodzę na 6:4
- Rozluźniłem się i zrobiłem błąd a potem jeszcze jedna bramka dla niego i jest 6:6!
- W doliczonym czasie dogrywki strzelam na 6:7!!!

Najlepsza gra piłkarska jaka dotąd powstała!
 

Palpiboy

New member
Mam pytanie dotyczące serii Fifa na konsolę PS3. Otóż w wersji 2009 na PS2 była możliwość ustawienia łatwego sterowania grą zawodników - w skrócie wyglądało to tak, że zawodnicy biegali samodzielnie a interwencji użytkownika wymagały tylko bardziej zaawansowane czynności. Ten tryb był ulubionym trybem mojej lepszej połowy i mojego małoletniego bratanka. Niestety nie występuje on w Ffie 10 na PS3, co bardzo frustruje wyżej wymienione przeze mnie osoby. W związku z tym oto i moje pytanie - czy w Fife 09 na PS3 tryb łatwej gry jest dostępny, czy także go nie ma?
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Chyba nie, ale w FIFIE WC 2010 jest tryb "2 buttons" czy jakoś tak. Ograniczono wszystkie zagrania do dwóch guzików (podanie i strzał w ataku, w obronie pewnie wślizg i czyste przejęcie) co ułatwia bardz grę początkującym :)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Hehe, Konami (PES) z tą swoją przełomowością to już przesadza. Odkąd pojawiły się next-geny obiecują rewolucje a ciągle jest tak samo i nic nie zapowiada tego by było inaczej.
Co do Electronics Arts i ich serii wirtualnej "kopaniny" należą się im wielkie słowa pochwały (kiedyś dałbym sobie głowę uciąć, że nigdy tak nie powiem...). Każda FIFA jest lepsza od poprzedniej. Ponad to – co bardzo cieszy – twórcy liczą się ze zdaniem graczy i starają się wyeliminować błędy na które gracze najbardziej narzekają (chociażby dramatyczne loby w FIFIE 10, których nie ma w FIFA WC 2010). FIFA 11 na pewno będzie inna (pewnie i lepsza) niż FIFA 10. Został zmieniony system podań, nie będzie już możliwa tak łatwa klepka na uwolnienie. Jak mówił jeden z twórców gry, FIFA 11 nie będzie dla FIFY 10 tym, czym była FIFA 10 dla FIFY 09 (czyli rozbudowaną, ulepszoną wersją gry).
W FIFIE 11 oprócz zmian graficznych (duży nacisk położono na usprawnienie ruchów postaci, zamiast 3 modeli "piłkarzyków", będzie ich teraz 9 + takie ewenementy jak chociażby Peter Crouch) będzie znacznie zmieniona mechanika gry - ma być troszkę trudniejsza, ale dająca większe możliwości. Poza tym, będzie można samemu wgrać piosenki, jakie będą śpiewać kibice :)
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
już będzie drugi rok jak pogrywam przez neta w fife 09 i mi się wcale nie nudzi jak dla mnie najlepsza odsłona Fify która teraz można dostać na allegro za bezcen
 
Do góry