Fanatycy futbolu - czyli wszystko o piłce.

lobos

New member
Bez reklam
Chociaż tyle, że się w porę ocknąłeś :p
W dogrywce już męczarnia. Ileż można tak biegać...
Obiektywnie to Chile więcej serca włożyło w ten mecz i zasłużyli.
Messi z Argentyną znowu drugi ;-) On tego bardzo nie lubi :p :-D
 

fred23

Member
Byłem pod wrażeniem gry Chile , przede wszystkim serca i woli walki , ale i umięjetnosci , a to sie opłaciło ...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Niemki przegrały , więc teraz pora na Niemców , aby zaczęli częściej przegrywać i zmieniło się powiedzenie ,
grają inni , a wygrywają Niemcy . (choć to , wiem jest z tych nieładnych prognoz)

Reprezentacja Chile grała tak , jak "Orły Górskiego" w 1974 r.:|
A dzisiaj w nocy Amerykanki zagrają z "filigranowymi" Japonkami o złoto .


BTW, Oj , co te Japonki "wyprawiają" , aż serduszko boli . Amerykanki strzelają szybciutko cztery bramki ,
w tym trzy strzela Carli Lloyd;) . Czwartą bramkę dla USA Lloyd strzela z połowy boiska , tak tak z połowy boiska bez dwóch zdań:smile::smile: . W 28 minucie jest wynik 4:1 dla USA , bo Japonki strzelają bramkę w 27 minucie . Do przerwy
taki wynik się utrzymuje .
Koniec meczu . Wynik 5:2 dla Amerykanek . Mają złoto .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Chociaż tyle, że się w porę ocknąłeś :p
W dogrywce już męczarnia. Ileż można tak biegać...
Obiektywnie to Chile więcej serca włożyło w ten mecz i zasłużyli.
Messi z Argentyną znowu drugi ;-) On tego bardzo nie lubi :p :-D

:x Argentyna zawsze była drużyną jednego piłkarza. :D 1976 rok: Kempes i trochę Passarela. Rok 1986-92: Wielki i niepowtarzalny Diego Armando Maradona „El Diez”. Teraz Leonel Messi:D
Nu i jak oni nie grali na swoim poziomie, to Argentyna nie miała szans. Co powtarza się za każdym razem. ;-) Oni zawsze , a to zawsze mieli jednego geniusza w swoim składzie. Reprezentacja jednego czarodzieja. :popcorn:
 

collider

New member
Bez reklam
Meczy nie ogladalem, nawet nie wiem czy byly w telewizji. Natomiast to co zrobila Jagiellonia to czapki z glow nawet jezeli przeciwnikiem byli kelnerzy z Litwy.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Brawo, legia grała jak cioty a kibice wyszli przed końcem meczu. Byłbym gdyby nie fakt że jestem na urlopie ;)
 

Rafal7

Banned
Legia to porażka, i żeby nie to że to klub ze stolicy i ma największy budżet to by dawno poleciał a tak to na siłę siedzi w ekstraklasie.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Kapusta, z budżetem to masz rację ale co ma do tego "stolica"? Polonia też była ze stolicy. Podobnie jak kilka innych klubów typu Olimpia.

Wiem, że się stolicy nie lubi ale bez przesady...
 

Rafal7

Banned
Ja do stolicy nic nie mam, przecież nigdzie nic na temat WARSZAWY nie napisałem, chodziło mi tylko o to, ze jak to stolica to musi być i klub.
 

Rafal7

Banned
Nie, tak nie uważam, uważam tylko że wszystko robią aby tam była kasa bo to klub stolicy
Zobacz co z Widzewem zrobili, ma zniknąć z piłkarskiej mapy polski, w Warszawie dopuścili by do tego?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Pomagają, pomogę koledze gdyż żeby nie sędziowie i otoczka legii to słabo by było i nie mówię tego jako Lechita ale widz obserwujacy mecze po blisko 100 min niepokazane kartki czy spalone... Niestety znam kilka osób i usłyszałem co nie co o korupcji w polskiej piłce...
 

Rafal7

Banned
Już nie chciałem w to mieszać sędziów, chodzi mi o nazwę Legia i jak wszyscy koło niej skaczą i jej nadskakuja.I to Tyle.
 
Do góry