Essentiel b view center

rgomez

New member
Tak byłby podłączony do ampli yamahy po optyku. A czy te 128 MB pamięci nir za mało? Powiem tak - jeżeli odtwarzacz wart ceny i jest to ten o którym toczy się tu dyskusja to biorę się do czytania od początku i kupuję go bo cena przystępna.
 

rgomez

New member
Dziękuję za link. Zapytam sprzedawcę. Proszę jeszcze o podpowiedż - powiedzmy ze nie interesuje mnie za bardzo możliwość połączenia z internetem, czy warto brać w tym wypadku essentiala czy lepiej coś z tej paczki: philips HMP 3000/asus 0 play mini HD/
 
Ostatnia edycja:

rgomez

New member
W związku z tym iż sprzedawca nie wie ile ten odtwarzacz z DTS ma pamięci zdecydowałem się na wersję tańszą bez DTS. Mam wobec tego pytanie - czy lepsze będzie oprogramowanie 8Level czy Noontec?
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
W związku z tym iż sprzedawca nie wie ile ten odtwarzacz z DTS ma pamięci zdecydowałem się na wersję tańszą bez DTS. Mam wobec tego pytanie - czy lepsze będzie oprogramowanie 8Level czy Noontec?
Jak z DTS to 256MB bo innej opcji raczej nie było. W 8Level chyba zostało Internet Radio w menu głównym. Co jest dużym plusem i powinno dać się załadować bez problemu zestaw stacji radiowych udostępnionych przez kolegę danan.
 

PurpleViolet

New member
W związku z tym iż sprzedawca nie wie ile ten odtwarzacz z DTS ma pamięci zdecydowałem się na wersję tańszą bez DTS. Mam wobec tego pytanie - czy lepsze będzie oprogramowanie 8Level czy Noontec?

na 8level Youtube działa, dlatego z noontec-a zrezygnowałem, poza tym większych różnic nie dopatrzyłem się w funkcjonalności
 

duszabar

New member
Zrobiłm sobie z Esentiela cegłę, mam nadzeję że chwilowo, czekam aż poczta dostarczy mi zakupiony terminal RS232 bo inne sposoby flashowania zawiodły. Padł po restarcie po aktualizacji softu poprzez mosevices co jest dla mnie dość dziwne . Po uruchomieniu stoi na logo essentil tak jakby konczył na botloaderze. Nie reaguje na próby awaryjnego flashowania czy to ze sticka czy karty SD.



Spróbowałem jeszcze raz dzisiaj awaryjnego wgrywania firmware przez zwarcie 197 nóżki i poszło, wcześniej chyba miałem kiepską masę.
 
Ostatnia edycja:

miroslaw_m

New member
Witam ponownie, mam pytanie czy ktoś z użytkowników Essentiela orientuje się czy można na tym odtwarzaczu uruchomić serwis internetowy HBO GO, bardzo by to zwiekszyło jego funkcjonalność
 

andrew k

New member
amp_r8_hd2 - "klasyczny" O'Play
amp_r8_pohd - tzw. "nowy GUI" mi wogóle nie pasuje :) sciągaj, instaluj i używaj (irfake od naszego esska jest :)
Odkąd w amp'ie pojawiła się Ipla, przestałem wogóle eksperymentować z softami :)
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
xfw_HDS4L_HDS5L_(30.03.12)_2.02_RU

Na forum Iconbit znalazłem nowy firmware do modelu HDS4L - klon Essentiel B. Jest z 30 marca 2012. Jak się zorientowałem to nawet trzecia wersja w przeciągu miesiąca. Chyba już tylko Iconbit wspiera ten odtwarzacz.

Pobierz firmware dla HDS4L/HDS5L

Opis:
+ Dodano sortowanie plików (wraz z rysunkami)
+ Dodano Rosyjska klawiatura
+ Dodano wyłącznik czasowy (na dole niebieski przycisk)
+ Dodano przełączania ścieżek dźwiękowych podczas oglądania IPTV w trybie normalnym
+ Dodano zoom 1.5x oraz 1.7x
+ Dodano wsparcie dla kliknięciem zoom na pełnym ekranie podglądu IPTV i usługi internetowe wideo
+ Dodano wyświetlanie czasu i informacji o dysku z menu głównego
+ Dodano menu konfiguracji usługi online (opcja button)

Nie posiadam już Essentiel B więc nie sprawdzę działania.
Jeśli ktoś wypróbuje niech się podzieli wrażeniami.
Każdy wgrywa na własną odpowiedzialność.
 

tigersky

New member
Na forum Iconbit znalazłem nowy firmware do modelu HDS4L - klon Essentiel B. Jest z 30 marca 2012. Jak się zorientowałem to nawet trzecia wersja w przeciągu miesiąca. Chyba już tylko Iconbit wspiera ten odtwarzacz.

Pobierz firmware dla HDS4L/HDS5L

Opis:
+ Dodano sortowanie plików (wraz z rysunkami)
+ Dodano Rosyjska klawiatura
+ Dodano wyłącznik czasowy (na dole niebieski przycisk)
+ Dodano przełączania ścieżek dźwiękowych podczas oglądania IPTV w trybie normalnym
+ Dodano zoom 1.5x oraz 1.7x
+ Dodano wsparcie dla kliknięciem zoom na pełnym ekranie podglądu IPTV i usługi internetowe wideo
+ Dodano wyświetlanie czasu i informacji o dysku z menu głównego
+ Dodano menu konfiguracji usługi online (opcja button)

Nie posiadam już Essentiel B więc nie sprawdzę działania.
Jeśli ktoś wypróbuje niech się podzieli wrażeniami.
Każdy wgrywa na własną odpowiedzialność.

Zainstalowałem ten soft w swojej Traxdacie MMS i bardzo mi się podoba cały wygląd jak i funkcjonalność. Mam wrażenie, że przy odtwarzaniu filmów odtwarzacz reaguje szybciej podczas startu, przewijania, wyszukiwania czasowego, niż np. soft noontec'a lub dark'a.

Mam jednak jeden problem, nie działa mi Youtube. Wyszukiwanie, miniaturki - to wszystko działa, jednak nie startuje odtwarzanie materiału, ani w okienku, ani na pełnym ekranie. Może ktoś sobie z tym poradził?

Czy jest może wersja na Iconbita z zapleczem dostępnym przez www w języku angielskim?
 

diabel1

New member
witam koledzy mam problem zainstalowałem w media thor soft amp. r8 pohd wszystko było ok zainstalował się działał na komendy pilota itp. po wyłaczeniu i ponownym uruchomieniu pokazuje sie menu nowego softu ale media thor nie reaguje na komedy pilota, poprostu zero reakcji.działatylko guzik power,da sie go tylko włączyć i wyłączyć.pomóżcie!! co robić? .(wiem że to nie temat media thor ale chwytam się wszystkiego)
 
Do góry