Essentiel b view center

duszabar

New member
Próbował ktoś dodawać jakieś rodzime rss-y do firmware przez modyfikację install.img i przepakowanie squashfs? Przydało by się dodać też np Metafeeds .
 

sir.madman

New member
Pełen sukces! Udało mi się połączyć z mediathorem :)
Do połączenia posłużył kabel CA-42 i emulator terminala putty. Kolejność pinów taka sama jak w essentielu.

Dziękuję i pozdrawiam
 

flopi

New member
Prośba Kirek50. Link z plikami: hwsettings, bootcode 15.: bskmedia.pl/boot.zip już nie działa a bardzobym potrzebował powyższe pliki. Jeśli byłaby możliwość ponownego ich zamieszczenia to z góry dziękuję.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
czy modowane Dark_Media_Mania_3.801_HDD_mod3 z czcionką Calibri
pasuje do essentiela? tego z 128 MB?
Ogólnie powinno pasować tyle że wewnętrzny HDD będzie nie aktywny. No pod warunkiem że zmieści się w te 128MB. Chyba że już ktoś próbował taką próbe?
Nie wiem co jest w tym sofcie dla Ciebie priorytetem? Youtube nie będzie działać.
 

greglinux

New member
Kolejny sofcik do testowania, po uaktualnieniu do moServices 3 działa ipla
HD2_11206_r51.zip
moServices • View topic -

jest już nowsze fw, z zainstalowanym moServices 3.
moServices • View topic - New line of FW - AMP (r5)
With hd2 blue skin
http://www.moservices.org/files/amp_r5_hd2.zip (50.2 MB)
albo
With pohd5440 skin (giant respect for LossLess - IDA guru !!!)
http://www.moservices.org/files/amp_r5_pohd.zip (64.5 MB)

Można zresztą mieć oba fw na raz (drugie jako skin wgrać) i mieć player z dwoma fw z moServices 3. (fw hd2 Asusa i pohd5440 Acryan doskonale się uzupełniają - każde ma swoje specyficzne mocne strony)
Testuje je od kilku dni i jak dla mnie to najlepszy fw jaki do tej pory próbowałem, a było już tego z kilkanaście.
 

malec

Member
Jeżeli po instalacji i restarcie player staje na logo, należy wgrać najpierw rev 4.1 następnie dopiero 5.1.Mediathor smiga!!!
 
Ostatnia edycja:

miroslaw_m

New member
Witam serdecznie, mam prośbę czy ktoś z Kolegów może pomóc w zainstalowaniu listy stacji tv i radiowych w odtwarzaczu z oprogramowaniem Asus Oplay z postu 630 jeżeli jest to mozliwe to z góry dziekuję za pomoc. Mirek
 

greglinux

New member
greglinux napisz jak to zrobić aby mieć te dwa softy pozdrawiam

1- wgrywasz nowy fw
albo hd2 blue skin albo With pohd5440 skin

2- drugi skin najlepiej wgrać przez komputer - w przeglądarce wchodzisz w playera
EasyWWW.pl - hosting, domeny
aktualizujesz skiny, i wgrywasz drugi skin (czyli jeśli instalowałeś hd2 to wgrywasz skin pohd5440) install.
Można również wgrać skin z poziomu playera w online-media, skin selector

3- przełączanie między skinami w playerze w online-media, skin selector. Player restartuje i jest w nowym skinie.
 

greglinux

New member
Witam serdecznie, mam prośbę czy ktoś z Kolegów może pomóc w zainstalowaniu listy stacji tv i radiowych w odtwarzaczu z oprogramowaniem Asus Oplay z postu 630 jeżeli jest to mozliwe to z góry dziekuję za pomoc. Mirek

przyłączam się do prośby odnośnie radia, na pewno jest to możliwe, trzeba przerobić listę.
Mogę się tego podjąć ale potrzebowałbym wskazówek

w jak najprostszy sposób można przerobić listę stacji radiowych cypiska do formatu radia z listą shoutcast ?
 
Do góry