Egreat R6S

mswiniuch

New member
Broda 1725 - w podpisie masz ustawione że w odtwarzaczu masz firmware "Egreat R6S PRO (3.0.1.0 mos3+PLIMS)". Skąd taki wziąłeś? Jakim cudem w wersji 3.0.1.0 znalazł się mos3?
 

mswiniuch

New member
Dzięki. Szkoda że to jest na fabrycznym sofcie. Brakuje mi w nim "Ulubionych". Skórkę idzie znieść.
Gdyby ktoś chciał mieć PLIMS na sofcie obecnie najnowszym: xEgreat-III-R6S-3.0.5.5-by-CSv2.6-DMD-xLiveCZ to też się daje ale trzeba lekko namieszać. Jak są zainteresowani to opiszę z grubsza.
Jednak mos3 najlepiej działał na BastCastle - szkoda że u mnie co chwila na tym tracił ustawienia i ciągle wracał do fabrycznych...
 

coobah

Member
Bez reklam
Ja chętnie spróbowałbym PLIMSa na fabrycznym sofcie 3.0.5.5, bo męczą mnie te przeładowane rosyjko-czeskie softy :)
Ale jak możesz to opisz, może uda się wgrać MOS do zwykłego softu...

No, ale nie ma to tamto...
Zassałem właśnie przez Transmission cały film na dysk mojego Egreata ;)

hnjt.jpg
 
Ostatnia edycja:

mswiniuch

New member
Ja chętnie spróbowałbym PLIMSa na fabrycznym sofcie 3.0.5.5, bo męczą mnie te przeładowane rosyjko-czeskie softy :)
Ale jak możesz to opisz, może uda się wgrać MOS do zwykłego softu...

Niestety ale czeski soft jest do tego wymagany. Potrzebne są do tego webowe usługi. Jak nie mos3 to można wykorzystać wynalazki czeskie.
Do odtwarzacza musisz mieć wpięty na stałe dysk na USB - ja mam pendraka - inaczej czeskie wynalazki typu xLiveCZ nie działają. Na dysku jest folder \scripts a w nim folder xLiveCZ (\scripts\xLiveCZ). Robimy tak:
1. Należy pobrać PLIMS: https://manta.googlecode.com/files/PLIMS.tar.bz2
2. Rozpakować pobrany plik i folder PLIMS który jest w \www\modules skopiować do naszego katalogu scripts - folder PLIMS ma znajdować się obok xLiveCZ
3. To co proste już zrobione... :) Teraz trzeba jakoś to uruchomić. Wykorzystujemy do tego dodatkowe przyciski w menu czeskich braci - można nimi skonfigurować dodatkowe programy: LiveTV, Music, Video, Photo. Każdy z nich w ustawieniach ma do wyboru kilka różnych funkcji ale PLIMS oczywiście nie ma. Musimy to zrobić ręcznie - podłączamy się do odtwarzacza z komputera przez sambę lub ftp - jak kto woli (jak to zrobić to nie będę opisywał bo jak ktoś tego nie wie to lepiej żeby na tym etapie też zabawę z odtwarzaczem skończył bo jeszcze coś zepsuje...). W folderze na odtwarzaczu /usr/local/etc/dvdplayer (o ile się nie mylę) znajdują się pliki do tych funkcji nazywające się custom-....dat. My zmienimy sobie np. custom_livetv.dat - trzeba go edytować i zawartość zmienić na:

http://127.0.0.1/media/sda1/scripts/PLIMS/menu.php
PLIMS

Teraz pod przyciskiem LiveTV powinno być PLIMS
Podobnie można sobie zrobić SIRadio:

http://127.0.0.1/media/sda1/scripts/SIRadio/index.php
SIRadio

czy YouTube4

http://127.0.0.1/media/sda1/scripts/Youtube4/you.php
YouTube4

Powodzenia
 

mswiniuch

New member
"Jukeboxa" robię programikiem ThumGen - obsługa prawie banalna - wystarczy go skonfigurować. W załączniku jest pliczek eGreat.tgp.txt - trzeba z jego nazwy skasować .txt (dodałem żeby załącznik przeszedł) i wgrać go do katalogu Profiles w ThumbGen - no i oczywiście wybrać ten profil do generowania obrazków.
 

Attachments

  • zz_okladka.jpg
    zz_okladka.jpg
    53,7 KB · Wyś: 275
  • zz_opis.jpg
    zz_opis.jpg
    207,1 KB · Wyś: 105
  • eGreat.tgp.txt
    16,8 KB · Wyś: 127

coobah

Member
Bez reklam
@mswiniuch, wszystkie opisy filmów masz w języku polskim?
Pytam, bo mi część zassało po angielsku, a część po polsku...
 

coobah

Member
Bez reklam
Ja wgrać to chyba proste: po ściągnięciu tego pliku zwyczajnie go kopiujesz do katalogu ThumbGen\Profiles
Aby usunąć rozszerzenie TXT musisz w opcjach okien w Windowsie odhaczyć opcję odpowiadającą za ukrywanie rozszerzeń...

Albo tutaj już masz bez rozszerzenia..

Zippyshare.com - eGreat.tgp
 

coobah

Member
Bez reklam
Dzisiaj wreszcie znalazłem czas aby wypróbować ustawienia ThumbGen od kolegi @mswiniuch.
We własnym zakresie odznaczyłem tylko opcję rozpoznawania filmu po nazwie katalogu, w zakładce Output/Input ustawiłem aby pliki z obrazkiem katalogu automatycznie ustawiały się z nazwą folder.jpg a okładka poster.jpg
I elegancko pościągało mi info o filmach :)
 

mikla91

New member
Właśnie przebrnąłem przez cały wątek :) Jestem już zdecydowany na kupno tego odtwarzacza, jutro rano będę go zamawiał. Mam jeszcze pytanie związane z zamawianiem. Lepiej go nabyć z aliexpress (76,18$) czy którymś z aukcji z ebay? Jeśli tak to która? Jest tam dużo liczba z zasilaczami US i nie chciałbym się pomylić. Pozdrawiam

na aliexpress jest też Egreat w cenie 89,75$. Czym on się różni od tego za 76,18$?
http://www.aliexpress.com/item/Egre...-Blu-ray-Full-HD-1080p-Video-E/574564281.html
http://www.aliexpress.com/item/Egre...ayer-MKV-RM-RMVB-Free-Shipping/564464591.html
 
Ostatnia edycja:

mlody11

New member
Ja kupiłem w listopadzie tu:
New Egreat R6S WIFI 3D HD 1080p HDMI 1.4 BluRay Network Media Player Realtek 1186 Free shipping, wholesale #190046-in Set-top Boxes from Consumer Electronics on Aliexpress.com

Doszedł w 2 tygodnie. Sprzedawca wysyła przez DirectLink więc do Polski przyszedł jako paczka ze Szwecji :) Zero problemów - wszystko działa super!

T.


Właśnie przebrnąłem przez cały wątek :) Jestem już zdecydowany na kupno tego odtwarzacza, jutro rano będę go zamawiał. Mam jeszcze pytanie związane z zamawianiem. Lepiej go nabyć z aliexpress (76,18$) czy którymś z aukcji z ebay? Jeśli tak to która? Jest tam dużo liczba z zasilaczami US i nie chciałbym się pomylić. Pozdrawiam

na aliexpress jest też Egreat w cenie 89,75$. Czym on się różni od tego za 76,18$?
Egreat R6S Media Player 3D Wifi Network H.264 Blu ray Full HD 1080p Video E SATA/USB Media Player 013504 free shipping-in HDD Player from Consumer Electronics on Aliexpress.com
Egreat R6S Media Player Egreat 1080P HDMI USB HD Media Player MKV/RM/RMVB Free Shipping Wholesale-in HDD Player from Consumer Electronics on Aliexpress.com
 

mikla91

New member
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Muszę w wolnej chwili sprawdzić czy dzięki opisowi kolegi @mswiniuch da się z tego softu wywalić czeskie dodatki :)
 

mswiniuch

New member
Żeby wywalić czeskie dodatki to trzeba poszperać w systemie. Ale chyba nie ma sensu bo to w niczym nie pomoże - odtwarzacz nie zacznie szybciej działać. Od kilku wersji samo xLiveCz nie jest zainstalowane na wstępie. Dopiero przy pierwszej próbie uruchomienia jest możliwość doinstalowania.
 

coobah

Member
Bez reklam
Jest tak jak mówisz, ale ja chciałbym zostać przy oryginalnym wyglądzie softu. Nie lubię przekopywać się przez gąszcz dziwnych dodatków które w 60% nie działają... :/
 
Do góry