Egreat R6S

s1m

New member
Czy któryś z posiadaczy r6s może zainstalować na androidzie aplikację twitch.tv i zobaczyć czy streamy płynnie działają?

Pozdrawiam
 

broda1725

New member
Bez reklam
Hejka panowie powiedzcie bo dawno nie odwiedzałem forum czy wyszło jakieś nowe oryginalne oprogramowanie z mos3 chodzi mi o dokładnie o Egreat_R6S_3.0.5.3_100M tylko z mos3 ? Ma ktoś, bo na starym co mam czasem dźwięk zanika.
 

coobah

Member
Bez reklam
Różne wariacje spotykałem, ale MOSa mam tylko z 2.5.6.0

U mnie działa najstabilniej.
 
Ostatnia edycja:

zet357

New member
witam,
czy mozna cos zrobic (zainstalowac) zeby ogladac meczyki i inne transmisje z internetu (flash player itp.)? Jełi tak to jak?
 
Ostatnia edycja:

piotrlis98

New member
Jak u Was działa ten weeb.tv? U mnie strasznie zacina, ciężko oglądać. Na laptopie w tym samym pokoju bardzo płynnie działa. Używacie jakiegoś softu na którym to działa jak powinno? PLIMS mam zawsze zaktualizowany.
 

Jackiller

New member
U mnie, po opłaceniu, działa normalnie po WiFi. Łącze internetowe mam 10Mbit z kablówki. Mam najnowszego Plimsa aktualizowanego na bieżąco. Ale u mnie Egreat stoi ok 4m od routera i go widzi. U teściów 7-8 metrów od routera, za winklem, nie wykrywał nawet sieci. Więc sądzę, że tam jest słaby odbiornik i może Tobie dlatego tnie.
 

Przemo86

New member
Panowie właśnie przeczytałem cały ten dział, z myślą o zakupie tego odtwarzacza.Oczy mnie bolą , a w głowie mam mętlik... Wydawał mi się idealnym rozwiązaniem w tej kategorii cenowej, ale im bliżej było końca, tym więcej pojawiało się wątpliwości, czy to słuszny zakup.

Generalnie odtwarzacz ma mi służyć do oglądania filmów MKV,M2TS,BDMV 2D/3D iid. z dźwiękiem DTS,DTS-HD MASTER, DD 5.1, DD TH , czy LPCM. Oglądam filmy wyłącznie z napisami (rzadko z lektorem), dlatego ma bez problemu czytać napisy wbudowane, czy w zew. pliku (SRT,bo TXT nie czyta ten model). Odtwarzacz ma bez problemu widzieć moje przenośne dyski twarde z wyjściem USB 3.0 (jak wiadomo ten model nie ma kieszeni na dysk)

Obraz i dźwięk ma być na wysokim poziomie.Ma być cichy i się nie zawieszać. Na serwisach internetowych jakoś mi zbytnio nie zależy. Fajnie jak będą, ale nie jest to dla mnie rzecz najważniejsza.

Czy z czystym sumieniem polecacie ten model, czy sobie odpuścić i szukać czegoś lepszego?

Pozdrawiam
 

mirek71

New member
co polecacie aby zwiększyć moc anteny w tym urządzeniu - mam R6S oddalonego od rutera w mieszkaniu o ok 8 metrów i po drodze 3 ściany (żelbet - wieżowiec) i przycina mi obraz na webtv i innych tvn i tvp playerach - ewentualnie jaki repeater (wzmacniacz sygnału wifi) polecacie - taki aby nie zamulał neta i niedrogi oczywiście :lol:
ruter mam Linksys E 1000 - ponoć mocny ...
 

ogs

New member
Czy z czystym sumieniem polecacie ten model, czy sobie odpuścić i szukać czegoś lepszego?

Pozdrawiam

Do tego co wypisałeś nadaje się bez problemu. Porządne ustawienie na nim Transmission dla torrentów jest wyzwaniem ale też jest do zrobienia. Do tego inne bajery typu PLIMS są bardzo łatwe do zainstalowania.
 

Przemo86

New member
Dobra, zdecydowałem się na ten model. Mam kilka filmów mkv 1080 60 FPS dosyć wymagających jak wiecie, i nie chciałbym się zdziwić gdyby zaczęły się zacinać.
 

Przemo86

New member
Nigdy w to nie wnikałem. Po prostu mam np. "Jestem legenda" w mkv 720 FPS, czy "Gladiator" mkv 1080 FPS i obraz po prostu mnie zwalił z nóg. Na początku miałem wrażenie, że obraz jest jakby za szybko wyświetlany, jednak to tylko takie złudzenie. W rzeczywistości nawet laik dojrzy różnice gołym okiem.

Oglądam poprzez PS3 media serwer (niestety PS3 nie widzi dysku zew. w NTFS), ale chcę nabyć również odtwarzacz, i zależy mi aby nie miał problemów z takim formatem, stąd moje zainteresowanie, czy Egreat sobie z nim poradzi ?

Pozdrawiam
 

broda1725

New member
Bez reklam
Nigdy w to nie wnikałem. Po prostu mam np. "Jestem legenda" w mkv 720 FPS, czy "Gladiator" mkv 1080 FPS i obraz po prostu mnie zwalił z nóg. Na początku miałem wrażenie, że obraz jest jakby za szybko wyświetlany, jednak to tylko takie złudzenie. W rzeczywistości nawet laik dojrzy różnice gołym okiem.

Oglądam poprzez PS3 media serwer (niestety PS3 nie widzi dysku zew. w NTFS), ale chcę nabyć również odtwarzacz, i zależy mi aby nie miał problemów z takim formatem, stąd moje zainteresowanie, czy Egreat sobie z nim poradzi ?

Pozdrawiam
Ja powiem tak nie wiem jak filmy w 60p ale u mnie filmy z kamery sony nakrecone w fullhd w 60p ciągnie bez problemu. Myślę że nie powinno być problemów, zamawiaj na Ebay i ciesz się że 200 zł zostało w kieszeni.

A co do Transmission to nie rozgryzłem do dziś i odpuściłem sobie, no chyba że zna ktoś lekarstwo na to.

A co do problemów to ja mam tylko czasem/rzadko zacinający się dzwiek, poprostu muszę włączyć inny film i dopiero docelowy. Ale to juz wina softu bo na innym jest ok.
 
Do góry