Egreat R6S

broda1725

New member
Bez reklam
Nie wyłączam. Odtwarzacza też nie wyłączam więc nie wiem jak jest z torrentami przy wyłączaniu/włączaniu.

Ale pojawił się nowy problem ...
Jest sposób żeby r6s zobaczył dwie partycje na dysku podpiętym do SATA?
Bo oczywiście najpierw podzieliłem, potem wtłoczyłem mnóstwo GB a na końcu podłączyłem i drugiej partycji nie widzi wcale ....

Edit: Co ciekawe, egreat nie widzi partycji, samba nie widzi a pureFTP widzi ...
Ok dzięki, ale powiem że czasem jak torrent jest słaby i na kompie ledwo zipie pare kilo 10-20kb to na egreat wcale nie chce ruszyć, no ale i tak jest postęp bo działa. A jak dobry torrent to idzie całym łączem.

Co to twojego problemu to nie wiem, jedyny sposób to scalić obie partycje bez utraty danych oczywiście jak jest w jednym systemie (np.NTFS).
 

mr_pit

New member
No to teraz mały zonk ;p
Myślałem że "nowy" r6s to ten z 3 usb zamiast 2+esata. Ale teraz gdzie wcześniej czytam że to jakiś z 4 gb pamięci i już sam nie wiem. Jak mam sprawdzić ile ten mój ma pamięci. Powertowałem parę ofert z ebay i humanmedia ale tam też nic nie ma o 4gb.
Sam już nie wiem jaki mam :(
 

mr_pit

New member
Dzieki :)
To taki mam. Tylko skąd informacja że ma on 4gb pamieci?
A jest taka kilka stron wcześniej.
edit:
sprawdziłem ten soft który miał mi zmienić bootloader z postu mamamba i cos chyba nie zadziałało.
Bo objaw mam ten sam soft który chcę wgrać stąd: http://www.hdtv.com.pl/forum/894772-post47.html nie uruchamia się :(
Nie wiem czy się ten bootloader zmienił czy nie.
 
Ostatnia edycja:

Dru

Moderator
bo nie wszystkie softy działają po zmianie bootloadera (pisałem o tym). Ten z Twojego linka na 100% nie działa na zmienionym bootloaderze na R6S 4GB
 

broda1725

New member
Bez reklam
Hej czy działa u was instalacja i update Transmission w mos ? bo u mnie coś się poknociło i nie wiem czy serwer padł czy soft u mnie ?
Cały czas mam zastopowany.

PS. Czy macie może soft 3.0.5.5 z mos ? jeśli nie czy jakąś instrukcje aby dograć do oryginalnego ?
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
Podbijam posta bo nie wiem czy tylko u mnie ale wgrałem od nowa soft 3.0.5.5 i ponownie Trasmission 2.77 z modułów i na poczatku widniał jako uruchomiony po restarcie odtwarzacza jest niby wgrany ale zastopowany i nie można go uruchomić. Ma ktoś jakiś pomysł ? chyba że można gdzieś indziej dorawać inny transmission który można dograć.
 

zwierzak11

New member
w moim R6S ( model z przed chyba 3 lat ) nie odtwarza mi od dzisiaj plików ISO BD 3D - startuje i po 1 s zwiecha - inne pilki czyta ale też zaczeły się wolniej uruchamiać. czy ktoś może pomóc ?
 

RAF1977

Banned
Na chwilę miałem jakiś czeski ale nawet nie potrafił poprawnie wyświetlić polskich znaków i wróciłem na oryginalny.
Jest ok.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

rleon

New member
Mogę prosić o odświerzenie linków żebym na nowego egreata wrzucił soft z podmienionym bootloaderem? oraz jakiś proponowany soft do zainstalowania finalnie oraz jakąs instrukcję co i jak dalej doinstalować trzeba. dzieki z góry
 

Jackiller

New member
Witajcie, czy wiecie może jaki pilot/kod pilota wybrać przy programowaniu uniwersalnego pilota z Lidla - SilverCrest ??
Do pilota Harmony podają aby wybrać Popcornhour A-100, Mediasonic MG-350H
 

doltnit

New member
musiałem poczekać do wieczora, bo potrzebne linki mam na kompie w domu.
Cała sztuczka polega na wrzuceniu softu z innego playera na 1186 wraz z innym bootloaderem. Zauważyłem, że po tej zmianie procek chodzi na około 800 Mhz, a nie chce mi się wracać do starego bootloadera żeby sprawdzić jak na nim było (750Mhz czy 800 Mhz). Oczywiście powrotu na starego bootloadera jeszcze także nie testowałem dlatego też robicie wszystko na własne ryzyko.
Zaczynamy:
1) ściągamy soft z innego playera z innym bootloaderem stąd: https://disk.yandex.com/public/?hash=NzuvO09bFGG%2Blcblw0AkQ2yGZxbOwSoW6AUF9O5FNYg%3D
2) wrzucamy ściągnięty soft do naszego R6S standardową metodą z wciśniętym restem
3) player po wrzuceniu w/w softu nie uruchomi nam go, ale mamy obecnie możliwość na instalację większej ilości softów także wykorzystując metodę z resetem. Przetestowane przeze mnie, które poszły to: BC_v1.04_Mod3, xEgreat-III-R6S-3.0.5.5-by-CSv2.6-DMD-xLiveCZ, egr6s_3055_r0 (obecnie na nim siedzę)
4) nietestowana przeze mnie droga powrotna do bootloadera R6S to wrzucenie tego softu: http://farvoice.dtdns.net:4080/fw/egr6s_2560_boot_r0.zip
Życzę powodzenia

Mógłbyś odświeżyć linki ?
 

doltnit

New member
Niestety

Albo ten soft co podałeś chyba nie zmienia bootloadera.
Nadal nie działa egr6s_3055_r0 , zatrzymuje się na ekranie bootowania na napisie Egreat
 

Dru

Moderator
nie mogę już tego znaleźć. Trzeba poprosić kogoś, kto ma na swoim komputerze ten bootloader żeby wrzucił do ściągnięcia
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
Jak odtworzyć plik iso dts 5.1

witam kolegów po dłuższej przerwie,

dluższej bo mój r6s pro działa jako tako i nie sprawia kłopotów ale ...

mam plik iso z muzyka dts 5.1 i stereo

na kompie odtwarza się przez foobar2000 po dodaniu pluginów:

foo_input_dvda-0.4.11, foo_input_dts.fb2k-component (ten drugi chyba nie konieczny)

ale egreat nie daje rady i wypisuje, że nie znany/nie obsługiwany format

jakieś sugestie co dograć?
 

szejos

New member
Powie mi ktoś jak z napisami w przypadku filmów 3D MKV?
Obecnie używam BDP-160K, i jeśli odtwarzacz sam rozpozna, że jest to film 3D i przełączy projektor, to napisy są OK. Natomiast jeśli nie rozpozna, tylko trzeba ręcznie wybrać na projektorze 3D, to napisy będą na jedno oko.
Egreat ma podobnie?
 
Do góry