Egreat R6S

rleon

New member
czy ktoś ma pomysł dlaczego nie mogę uruchomić klienta torrent ? wpisując zgodnie z indtrukcją mój nr ip w chrome lub safari w ten sposób http://192.168.1.4:9091 wyskakuje Oops! Google Chrome could not connect to 192.168.1.4:9091 (w safari podobnie)

natomiast połączenie z samym sprzetem udało się uzyskać poprzez smb://192.168.1.4 widzi podpięty dysk i mogę spokojnie zarządzać plikami.
Czy ktoś łopatologicznie może mi wyjaśnić jak odpalić torrenty, czy coś trzeba zainstalować (transmission czy coś innego - jak skąd itd??)
 

Adziu5

Member
Moj egreat juz nawet uruchomic sie nie chce, USB ubgate i nic dalej. Próbowałem zainstalować oba z tych softów i nici, nie wiem co mam z tym robić. W poniedziałek chyba dzwonie do sklepu i bede chciał go zwrócić.
 

RAF1977

Banned
No wreszcie dzisiaj doszła przesyłka.
Mam ten sam problem co Adziu5.
Po włączeniu jest komunikat usb update nic dalej.
Pomaga wgranie pliku ze softem na pen drive i zostawienie go w urządzeniu.
Poza tym wszystko ok.
Aaa mam 3 wejścia usb zamiast mini SATA jest trzecie usb 2.0
Nie mam problemów z dyskiem.
Działa normalnie na usb3. Zasilacz jest 2A.
 
Ostatnia edycja:

Adziu5

Member
Co myślicie o moich przyrodach. Ten typ tak ma, czy zwracac go do sklepu i liczyć, że może wymienią na nowy. Coobah mi nawet soft podany przez ciebie nie wchodzi tylko ten oficjalny przeslany z serwisu.
 

RAF1977

Banned
W sumie tak lepiej, biorąc pod uwagę że jedno usb jest na stałe zajęte przez pen drive z softem.
Odtwarzacz jest dużo szybszy od mojego asus o play mini i dużo bardziej zaawansowany.
Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.
Dużo lepiej jest w nim ogarnięta cała obsługa 3d.
 

bapster

New member
zaraz sprawdze ten soft na nowym egreat ;)

edit
na nowych egratach ten nowy rom nie śmiga
 
Ostatnia edycja:

Dru

Moderator
czy jest jakaś możliwość wyłączenia czerwonej diody przy czuwaniu playera? Strasznie jest ona mocna. Obecny soft to BastCastle (player z tych "nowych").
 
Do góry