Dziwne zachowania plazmy samsunga

spiter

New member
Witam


Mam do Was pytanie bo w ostatnim czasie zauwazylem pewne dziwne rzeczy... mianowicie posiadam tv samsunga model ps42 c450 i wiadomo pierwsze jakies objawy musza jakies byc :) ogolnie jestem z telewizora zadowolony :)
posiadam sygnal stalitarny w jakos SD oraz podlaczona tez zwykla siatkowa antene ze wzmacniaczem ( z racji ze w mojej ofercie nie ma polsatu) i z tego co zauwazylem odlaczajac siatkowke ze wzmacniaczem sygnal robi sie delikatniej rozmyty oraz tak jakby minimalnie sniezyl... kiedy natomiast ponownie podlaczam siatkowke plus wzmacniacz sygnal poprawia sie i ostrosc wzrasta...
Powiedzcie mi czy sam wzmacniacz wplywa jakos na plazme? Czy zjawisko, ktore zauwazylem jest powszechne?
Oraz kolejny problem... to znaczy kiedy telewizor jest wylaczony czyli caly czas w trybie czuwania czasem sam sie zalacza i delikatnie jakby rozjasnial sie obraz oraz dioda stanu czuwania wylaczala sie (efekt jak przy wlaczaniu telewizora - co ciekawe probujac go wlaczyc to niestety ale nie da sie, trzeba poczekac pare sekunt az wroci do normalnosci).

Tak wiec do tej pory zauwazylem te dwie rzeczy i zastanawia mnie czy to powszechne czy tylko i wylacznie u mnie takie anomalia?
 

drabon

New member
Oraz kolejny problem... to znaczy kiedy telewizor jest wylaczony czyli caly czas w trybie czuwania czasem sam sie zalacza i delikatnie jakby rozjasnial sie obraz oraz dioda stanu czuwania wylaczala sie (efekt jak przy wlaczaniu telewizora - co ciekawe probujac go wlaczyc to niestety ale nie da sie, trzeba poczekac pare sekunt az wroci do normalnosci).

Masz uruchomine automatyczne aktualizacje softu. Instrukcja str. 21 , lub : Menu Support -> Aktualizacja oprogramowania -> Tryb gotow. do aktualizacji. - i tu mozna to wyłączyć :wink:.
O tym i innych rzeczach w temacie tego TV jest dużo tutaj: http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/51115-samsung-ps42c450-opinie.html
 
Do góry