dysk zewnętrzny

witam mam problem
posiadam PS3 i zewnętrzny dysk samsunga ale nie mogę z niego nic odtwarzać ponieważ ma tylko system
NTFS i exFAT
a ja bym chcial aby bylo FAT32
jak to zrobić
 

pro_fill

New member
Bez reklam
Majsta_J, wiesz co to raportowanie?
zamiast udzielać konstruktywnej odpowiedzi, prawie w każdym nowym wątku pojawia się twoje kąśliwa uwaga, że ktoś "zaśmieca" forum.
z całym szacunkiem do wiedzy na temat.... zawartości na tym forum, a konkretnie na temat PS3, ale swoimi odpowiedziami, też to robisz.
druga rzecz - coś co dla ciebie "bzdura" dla innej osoby może być bardzo ważną sprawą.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak, wiem co to raportowanie - nie korzystam z kablowania.
Forum nie zaśmiecam, mogę ewentualnie zaśmiecić śmieciowy już wątek - widzisz różnicę?
Ta bzdura nie warta jest zakładania nowego wątku na forum, nawet jakby to była najważniejsza rzecz dla danej osoby. Istnieją już wątki w temacie dysków zewnętrznych i tam należało pisać.
Jednak jak się okazuje, nie trzeba nic w ogóle pisać bo wystarczy poszukać i przeczytać - gotowe rozwiązania są już na forum.
Także jak najbardziej to jest najzwyczajniejsza w świecie bzdura.

Ale jak ktoś jest zbyt leniwy, nie chce mu się poszukać, to jasne, że lepiej założyć nowy temat i dostać odpowiedź na tacy - Ty takich leserów popierasz swoimi tekstami, ja wręcz przeciwnie i nadal będę to robił.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam
między popieraniem, jak to nazywasz "leserów" a tolerowaniem jest OLBRZYMIA różnica.
nie każdy ma do czynienia z internetem jak ty, czy ja, 98% rejestrujących się na forum potwierdza przeczytanie regulaminu, mimo, ze tego nie zrobiła.
dlaczego?
- nie chce im się czytać,
- znają inne regulaminy z innych for i wiedzą jakimi prawami się to kieruje
- nie czytają, bo pierwszy raz coś takiego widzą, a są zdesperowani i szukają pomocy.

TOLERANCJA, pamiętaj, że odpowiadasz również takim, co z klawiatura nie mieli wcześniej do czynienia.

wcale bym się nie zdziwił, gdyby jedno z wcześniej postawionych pytań, postawiła osoba z mojej rodziny, która przeszła na emeryturę i zakupiła PS3.
rozumiesz? emeryt sobie kupił PS3 i tez trzeba od niego wymagać i traktować taka osobę na równi z tymi co mają kilka tysięcy postów?

brachu, szanuję twoją wiedzę, również rozumiem twoje stanowisko wobec w/w, ale wiedz, że gdybyś dał do swojej odpowiedzi tylko drugą cześć tego co napisałeś [linka z pozdrowieniami], byłbyś lepiej postrzegany.
 

mataman

New member
Bez reklam
Emeryci kupujący ps3? Litości, bardziej absurdalnego argumentu dawno nie słyszałem. W całej rozciągłości popieram tutaj miszcza Masta_J :)
 

pav3l

New member
Bez reklam
dlaczego?
- nie chce im się czytać,
- znają inne regulaminy z innych for i wiedzą jakimi prawami się to kieruje
- nie czytają, bo pierwszy raz coś takiego widzą, a są zdesperowani i szukają pomocy.

TOLERANCJA, pamiętaj, że odpowiadasz również takim, co z klawiatura nie mieli wcześniej do czynienia.
Profil, nie masz racji wg mnie. Dla LENISTWA nie ma tolerancji. Jak ktoś jest na tyle leniwy, że olewa pewne zasady, to olewasz tego gościa [czytaj: olał CIEBIE, olewając zasady, do których Ty się stosujesz]. TO po co ten regulamin? Naklejka na gaciach? Regulamin jest po to, żeby był porządek, inaczej w tydzień zrobi się taki burd3l, że nic nie znajdzie osoba, która akurat nie jest leniwcem, tylko poczyta. Co z nimi Priofil? Jak im pomożesz? Ano tylko tak, żeby leniwców tępić w zarodku.
Ja tam i tak się Maście dziwie, że mu się chce. Ja w zdublowanych wątkach nie biorę w ogóle udziału..... [poza tym]...bo to nie ma sensu. Gościu - nie chce ci się czytać, to po co ja mam pisać.....
To po pierwsze.
Po drugie argument z emeryturą i PS3 jest totalnie z d.py. Daj swojemu dziadkowi pada, a nie będzie wiedział co z nim zrobić. A ty tu wygłaszasz kazania o zakupie PS3 przez emeryta....człowieku....
Dodam od razu, że szanuje emerytów - nic do niech nie mam, żeby jakiś idiota nie zarzucił mi, że ich poniżam.... po prostu....
 

pro_fill

New member
Bez reklam
panowie, to nie był argument, to rzeczywistość, z jaką mam do czynienia. gdy opowiadam to znajomym, to podsumowują to jednym zdaniem:
"moje dzieci wiele by dały, gdyby pojechały do dziadka i mogły pograć na PS3" :D

gdy sami będziecie mieć styczność z podobnym przypadkiem, będziecie wiedzieć, co mam na myśli ;-)

co do "walki z wiatrakami", to również podziwiam Majsta_J, że jeszcze się chce. tak, że woli naskrobać kilka zdań, niż raportować [przecież to łatwiejsze].

no, ale to nie mój cyrk - nie moje małpy :D
 

pro_fill

New member
Bez reklam
mógłby ci odpisać po hiszpańsku, ale boję się, że zrozumiesz i sie obrazisz :D
bez urazy ;-)

co do podanego wieku, to zaspokoję twoją ciekawość i napiszę, że trochę więcej ma mój syn 8)

co was tak dziwi, że ktoś kogo coś zafascynowało sobie może na to pozwolić? pytasz mnie o wiek, a sam myślisz jak nastolatek ;-)
 

pav3l

New member
Bez reklam
to dawaj jego na to forum, prędzej nas zrozumie. Też bez urazy....
PS.
A co to za szit z tym hiszpańskim...? Komunikuje się bez problemu w 3 językach, czy to jest powód do lansu? To jest polskie forum....
Co wniesie na tym forum moja odpowiedź po np. niemiecku....cokolwiek....w brailu [wybór celowy, tak samo jak twój hiszpański] np.?
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Dobra bo ta dyskusja zmierza do nikąd. Człowiek który załozył temat nic innego na tym forum nie robi tylko zadaje podstawowe pytania samemu nie przejawiając ŻADNEJ ochoty na samodokształcenie lub tez poszukanie. Skoro potrafi zarejestrowac się na forum i walic durne posty to potrafiłby tez obsłuzyc google. Tyle w tym temacie, leniom mówimy NIE !
 

cyber78

Member
Bez reklam
Poczekajcie tylko jak pierwszy raz podłączy swoje PS3 do innego TV i zobaczy czarny ekran - ja obstawiam, że założy nowy wątek, a wy?
 

wysio

Member
Bez reklam
Heh, pierwszy raz czytam wątek dotyczący w sumie bardzo prostego pytania, a przez dwie strony nie widzę prostej odpowiedzi, a jedynie konwersacje na inny temat. To jak w pytaniu o pralkę polar pg865 rozmawiać o warunkach atmosferycznych panujących na podkarpaciu. A najlepsze jest to, że autor pytania nie zrobił tego bałaganu :D
Do autora wątku: zacznij uczyć się zadawać podstawowe pytania wpisując odpowiednio sformułowane zdanie lub jego fragment w Google. To nie jest takie trudne. A odnośnie pytania: podłączasz dysk pod komputer, klikasz na mój komputer, potem prawym guzikiem myszy na ów wymienny dysk i wybierasz formatowanie. W oknie rozwijasz i wybierasz typ na jaki chcesz sformatować dysk, czyli NTFS, FAT itd.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Heh, pierwszy raz czytam wątek dotyczący w sumie bardzo prostego pytania, a przez dwie strony nie widzę prostej odpowiedzi, a jedynie konwersacje na inny temat.

To nie jest prawda. W pierwszej odpowiedzi Masta_J podał linka gdzie jest wszystko napisane, łącznie z tym, jak zrobić partycę FAT32 większą niż 32 GB, bo po zastosowaniu twojej porady idę o zakład, że dziadzius4 założyłby nowy wątek na forum - Jak zrobić większą partycję FAT32.
Cała reszta tego wątku to już tylko luźna konwersacja.
 

mataman

New member
Bez reklam
A windzie (win7) da sie sformatowac wogole w fat bez użycia zewnętrznego programu ? Raczej nie bardzo. Więc wysio nie siej zamętu.
 
Do góry