Dolby Atmos, co to??

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tak, ja pisałem ;P Ja bym sprzęt schował :) Chciałbym widzieć tylko ekran, kanapę i ewentualnie jakiś stolik/ławę na drinki i snacki ;P Klocki schowałbym do szafy. EWENTUALNIE widoczne mogłyby być głośniki, ale raczej niekoniecznie ;P
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Pokój jaki pokazał lolek we wcześniejszych postach.Taki chcę!!Ale nie będę miał he.Sprzet na zewnątrz jak najbardziej..Lubię patrzeć jak pracuje (sub)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Przecież nikt nie pisze, że słabo mieć dedykowane kino. Jedyne co tutaj widzę to raczej "w tej cenie zrobiłbym coś mniej jarmarcznego" ;P Sprzęty są zacne. Kasa na aranżacje wydana jest ogromna. Wrażenia w czasie seansu na pewno powalające. Za darmo jakby ktoś proponował, brałbym bez wahania. A i tak muszę napisać po raz kolejny: GDYBYM SAM MIAŁ TAKĄ KASĘ, ZROBIŁBYM ARANŻACJĘ ZUPEŁNIE INACZEJ. Takie gdybanie :) I co więcej, nie bierz tego do siebie :)

Nie no, wszystko biorę na miękko. ;) Przecież dałem do zrozumienia że ilu nas, tyle gustów i opinii. I żeby nie było. Nie jest to mój nr. 1 czy wzorzec czegokolwiek, a jedynie kolejny przykład, jak można. Więc spoko. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pokój jaki pokazał lolek we wcześniejszych postach.Taki chcę!!Ale nie będę miał he.Sprzet na zewnątrz jak najbardziej..Lubię patrzeć jak pracuje (sub)

Dobry Kolego jesteś jeśli chodzi o basik w swoim Kinie domowym - myslę że to Twój taki konik w kinie domowym w znaczeniu ilosci jego- w sensie pozytywnym.. :) Ja jakoś nigdy nie pomyślałem żeby popatrzeć jak sub pracuje, a przepraszam raz podglądałem nawet nagrałem i komuś tutaj z forum wysłałem bo mnie o to poprosił..
 

robertuss

Active member
Bez reklam

gadzeciaz

Member
Bez reklam
W Onkyo promocja!
Od 15 sierpnia do końca września do trzech sprzedawanych amplitunerów z
Dolby Atmos ( TX-NR636, TX-NR737 i TX-NR 838 ) dostaniemy głośniki za friko- SKH 410
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Jest już w Denon Polska AVR-X5200W. Cena nieznana, ale pozwoliłem sobie na wrzucenie kilku co ciekawszych danych. Szczególnie USB (formaty) wygląda ciekawie.

View attachment 10319

Przy wadze 14 kg.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
DefTechy tyle kosztują i to nie dlatego że są do Atmos, z tego co kojarzę, to jak ktoś je ma, to do frontów można dokupić tylko nakładki do systemu
edit: żeby nie być gołosłownym
Definitive Technology - kolumny, hi-fi, hi-end
View attachment 10324
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Jak patrze to Harmana zrobiło się ogromnie dużo w innych segmentach rynku.
Stali się właścicielem np. yurbuds | Developed by Athletes
Ha ha, pisałem:

sl06yrb_zpsced8ea33.jpg


sl05yrb_zps5c430e39.jpg


sl04yrb_zpsc6177617.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to nieżle, lepiej chyba nie mogli trafić z prezentacją możliwości.
Mistrzowskie posunięcie.
Transi to absolutny tiptop jeżeli chodzi o efekty surround.
Jak tutaj Atmos nie pokaże pazura, to już nigdzie się nie przebije.

[youtube]TDLv39-G2Kg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry