dolby atmos 7.1.4 na poddasze skosy

mario5791

New member
Nie wiem czy klarownie piszesz, ale oczywiście możesz skierować głośniki pod kątem. Nawet, jeżeli głośniki umieścisz zgodnie ze sztuką, to i tak niektóre posiadają możliwość regulacji i tutaj również nic nie stoi na przeszkodzie aby nimi manewrować, a czasami jest to wręcz wskazane, aby skierować je centralnie w miejsce odsłuchu.

Ok. Czyli oba warianty są możliwe.
W takim razie myślę, że najrozsądniej będzie rozprowadzić kable w miejsca wynikające z rekomendacji z odp naddatkiem. Następnie decyzję o sposobie montażu podjąć po testach odsłuchu po zakupie sprzętu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie.
Jak nie zamontujesz i tak bedzie dobrze.

Glosniki w kierunku sluchacza podlatuja jak Auro, atmos w standardzie ma prostopadle do podlogi. Ja osobiscie na tylnich skosach zamontowalbym pod skosem dla lepszego wygladu
 

mario5791

New member
Dokladnie.
Jak nie zamontujesz i tak bedzie dobrze.

Glosniki w kierunku sluchacza podlatuja jak Auro, atmos w standardzie ma prostopadle do podlogi. Ja osobiscie na tylnich skosach zamontowalbym pod skosem dla lepszego wygladu

Zobaczy się jak nie będzie różnicy w odsłuchu to po co przepłacać / montować z kombinacjami.:)
 

headline

New member
Ok. Czyli oba warianty są możliwe.
W takim razie myślę, że najrozsądniej będzie rozprowadzić kable w miejsca wynikające z rekomendacji z odp naddatkiem. Następnie decyzję o sposobie montażu podjąć po testach odsłuchu po zakupie sprzętu.
@mario5791 i jak się temat potoczył? Sam mam podobną sytuację, gdzie tylne atmosy będą na skosach za głową i zastanawiam się, jaki będzie efekt. Teraz jestem na etapie okablowania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry