Do KEF iQ7 Onkyo czy Harman Kardon

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Chodziło o wyparcie reklamodawcy czyli EIC z tych czasopism przez reklamodwacę Audioklan, szantażem pod groźbą wycofania swoich reklam z w/w miesięczników. Audioklan w tym czasie miał duuużo powierzchni w tych gazetkach więc automatycznie odpadło EIC.
 

haleem

New member
Był też wątek obrażenia się EIC na testy sprzętu drukowane w AUDIO i HI-FI i Muzyka zwłaszcza Onkyo
Był to okres wprowadzenia akurat średnio udanej linii 404/505 amplitunerów i miały one słabe recenzje na tle konkurencji :(
 

kenobi36

New member
Ja na swoje onkyo nie narzekam, przynajmniej jeśli chodzi o jakość dzwięku, no może poza kilkoma mankamentemi.
Na pilocie jest chanel select, (level +/-) a nie ma bas treble.
Irytuje mnie znikanie dźwięku podczas regulacji bas / treble.
I nie mogę znaleźć jak wyłączyć wyświetlanie menu na ekranie telewizora - ktoś może doradzi.
Sygnał konwertowany do HDMI jest bardziej ziarnisty (jakby wyłapywał i wzmacniał szum w bardzo ciemnych obszarach.) ALE jest ostrzejszy niż bezpośredni progressive scan z DVD na Telewizor.
 
Ostatnia edycja:

jackg

New member
Racja jest, w Onkyo SR705 7-stopnowy, +/-6dB. Super. Plus dla Onkyo, bo można osłabić średnicę i górę. Oddzielne 63Hz i 160Hz dla basiku, uuuuuuuuuuuuu Onkyo rządzi.


witam,
Jest to moje pierwsze pytanie na forum (najczęściej czytam).
Czy w niższym modelu Onkyo Tx-Sr 605 występuje również 7-stopniowy korektor?
 
Do góry