Dmr-eh58

adams99

New member
Witam.

Wczoraj podłączyłem EH58 u rodziców. Niestety napisy wyświetlane przy odtwarzaniu Divx-ów są dla nich trochę za małe. Czy jest jakaś możliwość zmiany ich wielkości (alternatywne oprogramowanie, jakaś funkcja w menu - choć instrukcja nie wspomina nic o takiej możliwości) ?
 

dlugi94

New member
Witam czy ma ktoś moze instrukcje po polsku do modelu panasonic DMR-EH58 w formie elekronicznej bo będe miał z niemiec panasonic DMR-EH585 i poszukuje instrukcji na stronie panasonica nie ma do tego modelu.
Jeśli by ktoś miał i mógłby udostępnić to był bym wdzięczny.
Pozdrawiam
 

mower

New member
Czy zauwazyliscie ze podczas filmow divx wiekszych niz 700mb ogladanych z pendrive'a, np. film 1,36gb, przycina sie obraz pod koniec filmu?
Czy taki objaw wystepuje takze u Was? Pozdrawiam
 

lechan2

New member
wycinanie reklam

rafop napisał:
Jak wygląda sprawa w ww. nagrywarkach jeśli chodzi o automatyczne nagrywanie po podaniu sygnału np. z zaprogramowanego dekodera satelitarnego, oraz automatycznego wycinania reklam ? Czy, któraś z tych nagrywarek posiada obie funkcje ?
\

Witam wszystkich, czy w tej nagrywarce (lub w EH57) jest mozliwość automatycznego wycinania reklam czy trzeba ręcznie edytować nagrany materiał?
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
O ile dobrze pamiętam to instrukcja obsługi mówi, że nagrywarka taką opcję ma. Problem w tym, że polscy (choć może i nie tylko) nadawcy nie wysyłają stosownych sygnałów podczas emisji programu.

Pozdrowienia!
 

zrogi

New member
Witam

Jestem kolejną osobą która chce zakupić nagrywarkę. Na początku miał być Panasonic gdyż mam tv tej firmy z opcją Viera link.Pomyślałem jeden pilot fajnie
Model jakim jakim byłem zainteresowany to
dmr eh68ep Byłem w euro sprzedawca doradził mi
sony rdr-at200. Twierdzi że jest bardziej trwały. Co o tym myślicie?
Tańsza jest nagrywarka eh68ep o prawie 500 PLN więc może nie ma sensu kupować tą droższą eh68ep



 

Maciusss

New member
zrogi napisał:
Witam

Jestem kolejną osobą która chce zakupić nagrywarkę. Na początku miał być Panasonic gdyż mam tv tej firmy z opcją Viera link.Pomyślałem jeden pilot fajnie
Model jakim jakim byłem zainteresowany to
dmr eh68ep Byłem w euro sprzedawca doradził mi
sony rdr-at200. Twierdzi że jest bardziej trwały. Co o tym myślicie?
Tańsza jest nagrywarka eh68ep o prawie 500 PLN więc może nie ma sensu kupować tą droższą eh68ep

Głupoty plótł. Poproś go o uzasadnienie ;)
 

zrogi

New member
Hej

Trochę OT ale co tam. Już prawie kupiłem EH68 w EURO, napisane jest 30x0% ucieszyłem się. Miesięcznie nie odczuję rat a będę miał sprzęcior idę do miłej pani od rat a tu pani mówi że oprocentowanie rzeczywiście 0% prowizja 0% ale jakieś tam ubezpieczenie czy coś 0,9% miesięcznie :???: czyli przy kwocie 1500 to jest 15,05 miesięcznie czyli 120 rocznie czyli sprzęt zamiast 1500 kosztuje z 1900. Niezła ściema oprocentowanie niby 0 ale ktoś wymyśla kolejne coś za co trzeba płacić wiec wychodzi na jedno. :twisted: Więc poczekam na promocje świąteczne i prawdziwe 0% niekoniecznie w EURO. :-D
 

Maciusss

New member
zrogi napisał:
Hej

Trochę OT ale co tam. Już prawie kupiłem EH68 w EURO, napisane jest 30x0% ucieszyłem się. Miesięcznie nie odczuję rat a będę miał sprzęcior idę do miłej pani od rat a tu pani mówi że oprocentowanie rzeczywiście 0% prowizja 0% ale jakieś tam ubezpieczenie czy coś 0,9% miesięcznie :???: czyli przy kwocie 1500 to jest 15,05 miesięcznie czyli 120 rocznie czyli sprzęt zamiast 1500 kosztuje z 1900. Niezła ściema oprocentowanie niby 0 ale ktoś wymyśla kolejne coś za co trzeba płacić wiec wychodzi na jedno. :twisted: Więc poczekam na promocje świąteczne i prawdziwe 0% niekoniecznie w EURO. :-D

Jeśli wystarczy Ci dysk 250 GB, możesz śmiało brać EH58, a czytnik kart kupisz sobie pod USB za 3 zł w pierwszym lepszym sklepie.
 

Adax01

Member
zrogi napisał:
... Już prawie kupiłem EH68 w EURO, .... czyli przy kwocie 1500 to jest 15,05 miesięcznie czyli 120 rocznie czyli sprzęt zamiast 1500 kosztuje z 1900. ....
O czym Ty piszesz? DMR-EH68 w Euro.pl za ok. 1055 zł! Nie wiem tylko dlaczego w necie obecnie EH58 jest droższa o 100 zł? Nagrywarka pięknie "ulepsza" divix -rewelacja. Jedyny problem to maleńkie litery napisów. Mam nadzieję, że Ktoś zrobi coś z tymi napisami. A może macie już przepis? Pozdrawiam

EDIT: chodziło mi oczywiście o ELEKTRO, przepraszam!
 
Ostatnia edycja:

anield

New member
mam pytanko bo mam dysk zew. 2,5 cala 320GB a podobno nagrywarka widzi tylko 120GB?!
czy nagrywarka widziała by dysk jezeli zrobiłbym partycje tak zeby było 120GB?
 

JaJachu

New member
Witam,
mam nagrywarkę DMR-EH58 i tak ktoś wcześniej napisał jest czasami problem z divx odtwarzanych z usb (zacinają się),
czy ktoś spotkał może jakiś nowszy firmware niż ten wgrany oryginalnie?

pozdrawiam
 

any65

New member
cyfrowa TV naziemna

Witam,
wiecie może jak na EH-58 nagrywać kanały cyfrowe TV naziemnej, z tego co mi wiadomo nie ma ona dekodera MPEG-4:(
 
Do góry