Dmp-bdt500

Ramzes765

New member
Bez reklam
czy na najnowszym sofcie 1.49 czyta wam napisy do filmów MKV w osobnym pliku? U mnie tylko czyta te wbudowane w kontener MKV.
Napisy oczywiście są w formacie SRT i mają taką samą nazwę jak film a mimo tego nie ma nawet możliwości ich włączenia
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Też mam ten fw i u mnie czyta tylko te wbudowane w plik mkv, z sieci nie czyta (smb). Teraz sprawdzam też na bdt120 i tez ich nie widzi???
 

arturkrz

New member
500

Przyjrzyj się uważnie zdjęciom pilota. Są przyciski play, stop, pause, skip, search i obsługa CD jest bezproblemowa bez konieczności włączania tv
Odtwarzanie CD działa bez problemów ale mam problem z mp3 (wiem - jakość kiepska).
Mam kilka unikalnych nagrań, których nie mogę kupić na cd a mam je na mp3. Po włożeniu płyty odtwarzacz sam włącza mi telewizor i wtedy mogę nawigować po katalogach. Odtwarzacz, bez włączenie TV nie reaguje na naciskanie "PLAY", nie startuje muzyka.
Czy jest gdzieś w menu opcja, żeby to "poprawić"?
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Może to kwestia ustawień VIERA link. Ja mam wszystko wyłączone i w odtwarzaczu i w tv. Obsługa netu (np.radio internetowe włączam już intuicyjnie bez tv), dysku i inne działa bez tv
 

numi19

New member
Witam wszystkich posiadaczy 500-tki. Mam pewien problem. Dlaczego nie można przełączać kolejnych teledysków bądź filmów tylko mozna przewijac. Zeby wybrac nasteopny filmik badz teledysk musze go przesłuchać do końca lub wyjśc do menu....??? W poprzednim odtwarzaczu Lg wszystko działało jak należy... czy może trzeba jakoś inaczej wgrać teledyski??
Proszę o pomoc.....
 

numi19

New member
Nikt nie pomoże???????
A może jest jakiś inny sposób? Stworzenie Playlisty?? Próbowałem już przerabiać na różne formaty mts, m2ts,mkv,mp4,avi i nic... żaden format mie ma funkcji odtwarzania sekwencyjnego????? Jak sobie z tym poradzić???
Proszę o Pomoc....
 

wiwo

New member
Nikt nie pomoże???????

Nikt nie pomoże bo on już tak ma. Po zakupie też byłym zdziwiony że każdą część pliku filmowego trzeba przełączyć ręcznie. Po rozmowie z serwisem zaproponowali mi przesłanie sugestie do programistów aby w następnej aktualizacji coś z tym zrobili. Napisałem i czekam. Proponuje abyś też napisał do nich i więcej takich zgłoszeń dostaną tym większa szansa że to poprawią. Z tego co zaobserwowałem to jest to dolegliwość, która występuje tylko w odtwarzaczach panasonica bo w innych modelach (a miałem ich kilka) wszystko przełączało się płynnie z pliku na plik. Napisałem jeszcze o tym aby w miarę możliwości udostępnili gniazdo USB znajdujące się na tylnym panelu pod twardy dysk.
To adres na, który należy kierować wszelki sugestie.
pps@eu.panasonic.com
 

kwiatech

New member
Witam
Mam pytanie do posiadaczy 500. Czy odtwarzacz czyta strukturę BD3D po sieci lan z pliku *.iso zamontowanego w wirtualnym napędzie w windows? Wiem, że oppo to potrafi nawet z oficjalnym softem, ale cena lekko zniechęca...
Będę wdzięczny za informację.
Pozdrawiam
 
Do góry