DMP-BDT330 czy DMP-BDT500?

D

Deleted member 121090

Guest
No to powtórzę pytanie. Co Ci da ten zakup?
W czym jest lepszy ten 460 od 310 przy odtwarzaniu płyt BD?
Na czym polega ten kompromis?
 

GOLUMN

Member
Chyba masz rację.Przy bliższym porównaniu faktycznie szału nie ma a ja nadal myślę o tej 500.4K nie jest mi absolutnie potrzebne.
Zastanawiałem się też przy 500 o czymś takim jak:
-Zaawansowane przetwarzanie sygnału chrominancji
-Konwersja do Full HD (Nowy procesor P4HD) itp.
Czytając róże testy 500 wypada wśród innych odtwarzaczy blu-ray Panasonica najlepiej!
 

spinacz66

New member
Bez reklam
o tym modelu mało jest co do pytania kolega poszukuje do konwercji 2d i 3d wczoraj poszperałem na niemieckich stronach testowych i wszyscy równo podkreślali że ten model co posiada kiepsko konwertuje obraz 3d-2d i samo 3d takie sobie może dla tego warto zainwestować w coś lepszego i sprawdzonego.500 to posiada co pisałeś ja bym ją brał jest sprawdzona już a z nowościami różnie bywa
 
D

Deleted member 121090

Guest
-Konwersja do Full HD (Nowy procesor P4HD) itp.
Sam sobie przeczysz. najpier piszesz, ze szukasz odtwarzacza tylko do płyt BD.
Przecież one właśnie zawierają materiał FullHD. To co ty chcesz tym Panasem konwertować?!
 

GOLUMN

Member
Wiadomo kiedy DMP-BDT460 będzie dostępny?Trochę jestem zdezorientowany bo,w niektórych sklepach jest w ofercie ale żadnego testu tego odtwarzacza w internecie nie widzę.:-(
 

GOLUMN

Member
Jestem bardzo zadowolony w obu przypadkach bo 3D jak i 2D z tego odtwarzacza wygląda REWELACYJNIE!!!
To samo dotyczy dźwięku.Ja używam trybu "Cyfr.Dźwięk Tube 3" i jest tak jak napisali w instrukcji.Dźwięk jest miękki i bogaty!
 
Ostatnia edycja:
Do góry