DMP-BDT330 czy DMP-BDT500?

D

Deleted member 121090

Guest
Nie chcę ciągnąć wątku osobistego, ale zapytam retorycznie czy sprzęt wymieniony w sygnaturze to dla HQ150 pierwszy zakupiony sprzęt w życiu???
Oczywiście, ze nie. Ale każdy zakup był poprzedzony zapytaniem co ma nowy klocek czego nie miał starszy. Co chcę tą wymianą polepszyć. Z jakich funkcji skorzystam.
A w tej dyskusji tego nie ma. Tylko info, że są nowe odtwarzacze, w dobrej cenie to warto je kupić.
Zero recenzji, spostrzeżeń na temat funkcjonalności.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
HQ150 kto tu mowi o wymienie swoich klockow na model tegoroczny? Ja tylko zasugerowalem zakup modelu z tego roku jak ktos nie ma w ogole odtwarzacza, a nie wymiane sterego na nowy.
 
D

Deleted member 121090

Guest
HQ150 kto tu mowi o wymienie swoich klockow na model tegoroczny? Ja tylko zasugerowalem zakup modelu z tego roku jak ktos nie ma w ogole odtwarzacza, a nie wymiane sterego na nowy.
To przeczytaj teraz pierwszy post w tym temacie.
.
.
.
.
I pytał ktoś o wymianę starego na nowy, czy nie?
Bo ja przeczytałem, że ten temat właśnie został założony z takim zapytaniem. Na co wymienić model 310! Czy u mnie się coś inaczej wyświetla niż u Ciebie?
I pokaż mi wpisy które zawierały pomocne rady dla autora tematu.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
kolega wyraźnie napisał że chce dokupić 2 BD i pyta który lepszy będzie wiadomo że 500 droższa lepsze ma bebechy to każdy pisał że 500.HQ a jak kupujesz to na czym się opierasz bo ja na testach na pewno nie na opinii sprzedawców bo ci to głupoty pierdzielą takie żeby tylko sprzedać
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Niedługo pojawi się u mnie plazma PANASONIC 55VT60.Mam obecnie blu-ray PANASONIC DMP-BDT310 i zastanawiam się nad dokupieniem jednego z tych dwóch odtwarzaczy: DMP-BDT330 lub DMP-BDT500,który lepszy?Możecie doradzić?Jakie są między nimi różnice?Warto dopłacać do 500?
Oto co napisał autor tematu.
-ma 310, a zastanawia się nad zakupem nowego odtwarzacza BD
-bierze pod uwagę 330 i 500.
Nie mamy żadnych wiadomości jaki materiał będzie odtwarzał.
Jesteście w stanie dać mu odpowiedź czy ma zmieniać player i na jaki?
Ja nie.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Niedługo pojawi się u mnie plazma PANASONIC 55VT60.Mam obecnie blu-ray PANASONIC DMP-BDT310 i zastanawiam się nad dokupieniem jednego z tych dwóch odtwarzaczy: DMP-BDT330 lub DMP-BDT500,który lepszy?Możecie doradzić?Jakie są między nimi różnice?Warto dopłacać do 500?

wyraźnie pisze nad dokupieniem nie wymianą czytaj ze zrozumieniem widać chce mieć 2 ja też posiadam akurat 3 podłączone
 
D

Deleted member 121090

Guest
kolega wyraźnie napisał że chce dokupić 2 BD i pyta który lepszy będzie wiadomo że 500 droższa lepsze ma bebechy to każdy pisał że 500.HQ a jak kupujesz to na czym się opierasz bo ja na testach na pewno nie na opinii sprzedawców bo ci to głupoty pierdzielą takie żeby tylko sprzedać
Nie, bo sporo osób pisało że może warto poczeakć na nowe modele.
No to ja się po raz kolejny tylko pytam dlaczego???
Co będzie lepsze?
Jak kupuję nowy klocek to czytam i recenzje( oczywiście krytycznie) i opinie użytkowników na forach.
Takich którzy używają na co dzień ten sprzet i są w stanie mi powiedzić z własnego doświadczenia jak jest.
No i przy takim sprzęcie biorę pod uwagę jego funkcjonalność w moim konkretnym zastosowaniu. To jest najważniejsze. jak szukam np. odtwarzacza tylko do płyt BD i DVD, to zupełnie mnie interesuje tor analogowy i funkcje sieciowe np.
Po cholerę mam wybierać w takim przypadku zacne Oppo, za 7tzł, jak u mnie z niego nie skorzystam!
A tu nie mamy żadnej informacji do czego autor chce używać tego playera tylko rady co kupić. No i drąże temat, na jakiej podstawie udzielacie tych rad.
 
D

Deleted member 121090

Guest
wyraźnie pisze nad dokupieniem nie wymianą czytaj ze zrozumieniem widać chce mieć 2 ja też posiadam akurat 3 podłączone
A to rewelacyjne stwierdzenie.
Postawi sobie dwa odtwarzacze BD u siebie.
No jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie. Uważasz że to ma sens?
Możesz to jakoś uzasadnić? Odtwarzasz na raz trzy płyty na trzech TV i masz tak podzielną uwagę? Czy to w celach kolekcjonerskich?
A może kupiłeś nowy odtwarzacz BD i okazało się , że w pewnych aspektach stary jest lepszy?
No i ja dlatego autorowi udzielałbym rad co ma kupić, jak będę wiedział do czego go użyje, żeby uniknał sytuacji jaka ma miejsce u Ciebie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

spinacz66

New member
Bez reklam
nie 3 na raz do grania palnołeś teraz:D 2 używam do materiałów BD i DVD a następnego do odczytów plików flac,ogg,i manipulacją napisów jak film mam z TXT jest bardziej multimedialny nie ma uniwersalnego urzadzęnia żeby wszytko było w jednym.Najlepej autor niech sprecyzuję do czego będzie go wykorzystywał i czego oczekuje
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
No i super!!!
Wreszcie się ze mną zgadzasz. Trzeba było na to 5 stron bicia piany, żeby dojść do wniosku, że nie da się autorowi pomóc w wyborze bez dodatkowych informacji?
Bo inaczej będzie miał za chwilę trzy klocki tak jak Ty, a każdy nie w pełni funkcjonalny. Wydaje mi sie, że wszystko co masz u siebie zrobi Asus za 7 stówek.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
z tym był polemizował czy dorówna asus panasowi w obrazie uważam że panasy dają celujący jakość obrazu i philipsowi z procesorem perfect cinema HD.Druga sprawa u cb jak się nie myle nie można zmieniać koloru napisów ja to lubię.i powiedz mi czy asus czyta bardziej egzotyczne pliki takie jak ASP@L5,WMV9-MP@HL,H.264-BP@L3,MP@L4.0,HP@L.4.0,4.1 to tylko część ja u siebie sprawdzałem je zanim kupiłem ten BD a używam tych kodeków.Pozatym mało odtwarzaczy wyświetla informacji o odtwarzanym kodeku audio i video oraz o bitreju ich a dlamnie to ważne jest
 
D

Deleted member 121090

Guest
Zadajesz bardzo skomplikowane pytania:)
Asus na pewno wyświetla info o kodeku , bitrate już nie, to chyba w info na pilocie można wywołać na ekranie. Można na pewno zmieniać wielkość napisów i ich umiejscowinie na ekranie. Koloru nie. Ale to chyba zbędne. Przynajmniej nie wyobrażam sobie filmu z czerwonymi czy zielonymi napisami.
Asus jest właśnie polecany jako kombajn który radzi sobie z ogromną ilością egzotycznych plików. Ale takich nie mam to Ci nie odpowiem. Sprawdź w specyfikacji. No i istotna jest jego cena. I brak Cinavii:)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
HQ umówimy się na wódkę przetestujemy nasze kombajny i porównamy z której szuflady lepiej flaszka wychodzi bo na sucho to ciężko idzie :wink:
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Coś takiego m.in. znalazłem:
H.264BP@L3.1
H264BP@L4.1
H.264HP
WMV9-AP
WMV9-MP
VP6
No i pliki
2D BD ISO
3D BD ISO łącznie z napisami.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Na Allegro kupiłem z grudnia 2013. Idealny jak ze sklepu. Jeszcze miał nie pozdejmowane folie z pilota i odtwarzacza. Oczywiście z fakturą zakupu i gwarancją za 600zł. Dla poprzednika był za słaby do współpracy z NAS-em po WiFi. U mnie tylko dysk zewnętrzny więc problem nie istnieje.
Coś z tą ceną przestrzeliłeś. Ja widzę po 749zł w sklepie:
http://www.redcoon.pl/B403965-Asus-OPlay-BDS-700_Media-strumieniowe?refId=skapiec
Mój Sony BDP 560 sprzedałem za 300zł więc wymiana mnie wyszła tanio.
 

GOLUMN

Member
Jestem.Przepraszam,że tak długo ale praca i normalnie padam na twarz.
Małe wyjaśnienie.
Chcę dokupić drugi i mam nadzieję lepszy(DMP-BDT500) dla filmów blu-ray 2D i 3D do plazmy 55VT60.
Pierwszy czyli DMP-BDT310 chcę przeznaczyć tylko do DVD i muzyki.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jak chodzi Ci o płyty BD to nie ma najmniejszego sensu wywalanie kasy na ten BDT500.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry