DMP-BD60 i DMP-BD80

ememens

New member
Nie znam sie za bardzo na rzeczy ale mam taki problem, ze po podlaczeniu odtwarzacza blu-ray BD60 niby czyta plyte ale w ogole nie widac nic na ekranie tv ani slychac. To wina odtwarzacza czy ja cos zle robie?
 

agass

New member
stary nie wiem jak podłaczyłes odtwrzacz ,ale jezeli tv to Lg to na pilocie chyba widnieje klawisz input jezeli przez hdmi to tam zatwierdz,w instrukcji na pewno wwszystko jest opisane
 

magoo

New member
Mam mały problem z menu, ponieważ nie jest dostępny język Polski chociaz zakupiłem go w sklepie MM. Czy tak mają wszystkie DB 60 czy może trzeba poradzić się w serwisie ( może mają jeszcze inne oprogramowanie dla Polski).Więc nie wiem czy to mój problem czy ten typ tak ma? :(
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Panowie czy ktos probowal puscic dts ma zakodowany do PCM po HDMI do ampli ? Bo ja dzis zrobilem tak i dzwiek byl bardzo cichy...amplimusialem rozkrecic na prawie full aby cokolwiek bylo slychac.;/
 

paniol

New member
Ja mam BD80 również kupione w kraju i też niema menu po polsku.
Jest to rzecz normalna.

Może i normalna, a gdybym o tej "normalności" wiedział przed zakupem z pewnością miejsce mojego BD80 zajmowałby inny player - z menu w języku polskim.

To tak dla zasady...

P.S. Do BD80 nic nie mam. Ale moim zdaniem Panasonic powinien szybciutko ten błąd naprawić...
 

Joku

New member
paniol napisał:
Może i normalna, a gdybym o tej "normalności" wiedział przed zakupem z pewnością miejsce mojego BD80 zajmowałby inny player - z menu w języku polskim.

To tak dla zasady...

P.S. Do BD80 nic nie mam. Ale moim zdaniem Panasonic powinien szybciutko ten błąd naprawić...

Zgadzam sie z Tobą w 100%, pisałem do Panasonic Polska o tym fakcie ale jakoś milczą i milczą.
 

magoo

New member
Witam, napisałem do Panasonic Polska i odpisali że do tego modelu nie ma języka Polskiego i tyle, moim zdaniem za takie pieniądze i tego rodzaju sprzęt powinien być wyposażony w język kraju w którym się go używa ( Panasonic Polska:) Dziwnie się nas użytkowników polskich traktuje.:???:
 

Joku

New member
magoo napisał:
Witam, napisałem do Panasonic Polska i odpisali że do tego modelu nie ma języka Polskiego i tyle, moim zdaniem za takie pieniądze i tego rodzaju sprzęt powinien być wyposażony w język kraju w którym się go używa ( Panasonic Polska:) Dziwnie się nas użytkowników polskich traktuje.:???:

Ciekawe jaki model ma Polskie menu.
Na szczęście menu jest proste ale tak czy siak Polskie menu powinno być skoro sprzedaje się ten sprzęt w Polsce.
 

Cheetor

New member
gipsmen napisał:
wlasnie chcialem odpalic divxy i mp3 z plyty dvd+rw ale niestety po wlozeniu
plytki do odtawarzacza - komunikat "disc is incompatible" :/


W instrukcji jest napisane, że czyta divix'y tylko z płyt DVD-R ...
Trochę to dziwne...
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Panowie jak mam ustawic BD80 aby po analogu wychodzily formaty HD. Mam plytke green day z DTS HD MA i po analogu dzwiek jest gorszy ,cichszy od coaxialu... BD Secondary mam na off , nie wiem co jeszce trzeba zmienic ?
 

janusz

New member
Bez reklam
Proszę o sprostowanie gdybym napisał głupoty, ale zgodnie z tym co można przeczytać w prasie (Audio 5/09) istnieje możliwość (o której większość producentów milczy), że do wyjścia analogowego przy dźwięku DTS HD MA idzie sygnał wielokanałowy, ale z rdzenia tj. ze zwykłego DTS-u. Z tąd też wątpliwa jest korzyśc z podłączenia analogowego wobec coaxialu. Czy tak jest w Panasonicu, tego nie wiem, miałem tylko okazję poznać model 35 przez 2 dni, jeżeli chodzi o audio to typowy japończyk, dźwięk efektowny, ale nienaturalny i męczący.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Whiplash napisał:
Mam plytke green day z DTS HD MA i po analogu dzwiek jest gorszy ,cichszy od coaxialu...

cichszy czy gorszy ?!;)
przelacz sciezki dzwiekowe i porownaj...;)

janusz napisał:
zgodnie z tym co można przeczytać w prasie (Audio 5/09) istnieje możliwość (o której większość producentów milczy), że do wyjścia analogowego przy dźwięku DTS HD MA idzie sygnał wielokanałowy, ale z rdzenia tj. ze zwykłego DTS-u. Z tąd też wątpliwa jest korzyśc z podłączenia analogowego wobec coaxialu

juz raz na ten temat rozmawialismy.....i juz raz mowilem ci jak mozna to latwo sprawdzic...

janusz napisał:
Czy tak jest w Panasonicu, tego nie wiem, miałem tylko okazję poznać model 35 przez 2 dni, jeżeli chodzi o audio to typowy japończyk, dźwięk efektowny, ale nienaturalny i męczący.

a jaki jest w twoim Funai ?! z tego co pamietam wyrazales sie o nim w samych superlatywach....?
w dodatku (wedlug twojej opini) jesli chodzi o audio to grzebali przy tym japonscy inzynierowie z Denona.....;)
 
Do góry