DLNA & Sony Bravia

Tsubasa

New member
Bez reklam
telewizor jakby nie widział laptopa, a dokłądniej serwera.
Jaki system operacyjny. Windows7? Centrum Sieci -> wybierz lokalizację sieci -> Sieć domowa.
Zezwól na dostęp do zasobów komputera, wybierając w serwerze DLNA telewizor.
Sprawdź czy jest również autoryzowany dostęp w TV Używanie sieci domowej (DLNA)
w sieciach bezprzewodowych pokazuje sie telewizor jako Bravia, ale próbując się z nim łączyć wyskakuje zapytanie o klucz sieciowy którego nie znam.
Hasło do sieci wifi z WR740N? Czy wifi Direct? Tryb Wi-Fi Direct
 

kotlet1

New member
Posiadam tv 42w655A i najnowasza wersje ps3 1.90.1 i vlc 2.1.2, filmy normalnie dzialaja, muzyka tez, ale radio nie chce. Czy ktos z was wie jak to naprawic.
Tu jest koncowka loga
INFO 2013-12-18 22:05:01.973 [ffmpeg.exe-9] Process C:\Program Files (x86)\PS3 Media Server\win32\ffmpeg.exe has a return code of 1! Maybe an error occurred... check the log file
INFO 2013-12-18 22:05:07.487 [StartPlaying Event] Started sending ..... to Sony Bravia W6/W8/W9 on 192.168.1.101
INFO 2013-12-18 22:05:09.997 [Buffered IO End Checker] Destroying buffer
INFO 2013-12-18 22:05:11.497 [StopPlaying Event] Stopped sending ..... to Sony Bravia W6/W8/W9 on 192.168.1.101

Jak uzyje adresu radia bez koncowki listen.pls to slychac tylko szum, jak dodam listen.pls to nic sie nie dzieje.
 

Axles

New member
Witam widzę, że wątek dość konkretny więc i ja przyłączę się z moim problemem. Mam TV Panasonic 42AS600E z DLNA, zainstalowałem na Windows 8.1 Universal Media Server w celu przesyłania materiałów poprzez wifi na TV. Na TV internet jest (Youtube), w Universal Media Server (UMS) niby też widoczny TV jest choć ma humory to jak prawoklikiem na filmie wybiorę to można go przesłać na TV. Problem tyczy się napisów, nie wyświetla żadnych z katalogu co film (txt, srt). Dodam, że z pendrive w TV film świetnie wraz z napisami się wyświetla, można nawet kodowanie wybierać itp.
Próbowałem więc inną drogą czyli wyświetlanie udostepnionego zasobu w TV i z jego poziomu w "ustawienia udostępniania plików" dalej "ustawienia urządzenia sieciowego" wpisuję nazwę serwera czyli nazwę PCta, nazwę udostępnionego folderu, logn hasło użytkownika Windows, ale po długim szukaniu otrzymuję komunikat, że nie znaleziono. Zmieniałem uprawnienia dla folderu na pełna kontrola dla "wszyscy", także zamiast nazwy serwera IP, ale ciągle to samo. Co zrobić by móc oglądać filmy z napisami na TV?
 
Do góry