DiRT 3

Peek

New member
Bez reklam
Witam, już teraz zakładam wątek o nowym Colinie bo pojawiły się nowe informacje czyli:

COLIN WRACA DO KORZENI! RAJDY NORWEGII FINLANDII CZY MOTNE CARLO!!! WYKUPIONA LICENCJA WRC!!! A przy tym zachowanie praw do X-Games.

Rzekomo Codies chcą na nowo zyskać uznanie starych graczy dlatego takie tuchy względem właśnie ich. Ja jestem zachwycony!!!

Jak wyglšdać będzie DiRT 3 | Wiadomo�ć 2010-08-07 14:04:02 | GRY-OnLine

Oj ścigankowe będą najbliższe miesiące (NFS wraca do swoich złotych lat za sprawą HP i Shift 2, Pierwsza od paru lat F1) oto gry z licencją na WRC:
- Gran Turismo 5
- WRC 2010
- DiRT 3
 
Ostatnia edycja:

wojti12

New member
powiedzcie mi jaka gra obecnie jest najlepsza (wiem to rzecz gustu) jesli chodzi o wyscigi szutrowe ala Colin. Dirt, Grid czy cos innego?

Ostatnio nabylem kierownice DF GT + F2010 i wymiata.
Chce sprobowac sil z kieronica na szutrze....
 

Peek

New member
Bez reklam
Grid to nie wyścigi szutrowe.

Aktualnie masz do wyboru Dirt 2 lub WRC 2010 (ewentualnie Gran Turismo 5, bo ma licencję na WRC, ale według mnie to już nie to).

Ja bym, brał Dirta 2, gra jest fantastyczna, WRC jest podobno fajne grywalnie, ale graficznie totalna padaka.
 

Peek

New member
Bez reklam
Grałem w demo WRC, przy nim Mafia II to perełka graficzna a w Medal of Honor grafika jest ok, nie wiem o co ci chodzi.
 

pav3l

New member
Bez reklam
WRC podobno graficznie jest tak samo padaka jak Mafia II i Medal of Honor.
Pozdrawiam,
Masta-J a kto ci powiedział, że Mafia2 to padaka graficzna? ;-) Mam na PC i na PS3, na tym ostatnim wygląda to znacznie gorzej (na PC w full detalach rewelacja) ale padaka to wcale nie jest.....
Medal of Honor też uważam, że daje radę....(ale gram na PC, nie wiem jak na PS3).
W ogóle, to wkurza mnie, że jaka gra nie wychodzi, to na PS3 jest graficzny zjazd w porównaniu z xklockiem, czy piecem - dlatego teraz dłużej się zastanawiam na którą platformę brać (x nie mam). Podobno Assassin's Creed Brotherhood ma być lepsze na PS3, niż na pozostałe platformy, ale producenci zawsze tak się wypowiadają, a potem wychodzi kupa....Fakt jest faktem - jak gra jest dedykowana na PS3 (U, U2, GOW3), to wychodzi super, a jak jest portem - graficznie zjazd (AC2, Mafia2,MOH, BIOSHOCK2).:x
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ależ ja jestem spokojny :)
Istnieje coś takiego jak wyszukiwarka i wystarczyło do niej wpisać frazę WRC.

Pozdrawiam,
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Poprostu przypomnialo mi sie ze w tym watku ktos o nawet Ty pisales o WRC.
Tak czy siak obie gry poodbne do siebie ,ba z tego samego gatunku:)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Na pewno kupię :) Mam nadzieję, że będzie więcej prawdziwych rajdów i mniej arcade a więcej symulatora ;)
 
Do góry