World Rally Championship 2010 - WRC

ps_user

New member
Bez reklam
Jakiś czas temu (X 2009) wypłynęło info o zakupie licencji WRC przez Black Bean Games. Dziwne że przeszło to bez większego echa, bo sporo graczy czeka na prawdziwe :)hihi:Dirt 1,2 ) wyścigi WRC z licencjonowanymi nazwiskami oraz aktualnym kalendarzem eventów.

Developerem będzie "Milestone", które ma na koncie między innymi MotoGP oraz SBK Superbike.
Jak zapewniał prezes ISC, seria WRC, powróci z dużym hukiem po długiej nieobecności na rynku.

W grze znajdą się wszystkie auta oraz trasy z danego sezonu. Dzięki posiadaniu przez ISC, systemu mierzenia czasów i rozwiązań opartych o GPRS, mamy obiecane prawdziwe rajdowe doznania ;)

Oczkiem w głowie twórców, jest umożliwienie równoczesnego startu i rywalizacji z samochodem jadącym w danym momencie na prawdziwej trasie! Co powiecie na równoczesny start np. z P.Solbergiem :eek: ?? Ma być nawet możliwość zintegrowanej kamery live, z trasy "prawdziwego" oponenta. No tak, ale o ile po kamienistych szutrach w Grecji chętnie się pościgam, tak różnica czasu skutecznie uniemożliwi rywalizację w Japonii, czy Nowej Zelandii :cry:

Oby choć część obietnic się potwierdziła :rolleyes:
 

Peek

New member
Bez reklam
Dziwaczna to wieść, bo przecież w trailerze z E3 to Gran Turismo 5 miało licencję na WRC!

Jednaj, jesli to prawda i gra będzie choć trochę podobna do colina mcrae to szykuje sie kolejna pozycja na liscie zakupów.
 

rufus1988

New member
Czekam na jakieś info z utęsknieniem, DIRT'y to niestety zwykłe arcade;/ czy wiadomo coś więcej w temacie już?
 

dredsons

New member
Bez reklam
Demo WRC dostępne!!!!!!!!!!!!
Xbox 360 -abonenci Golda już ,pozostali 24.09.2010
PS3 -dopiero 29.09.2010
Dostępne są dwie trasy (Finlandia i Jordania) i dwa samochody, Ford Focus 09 WRC Mikko Hirvonena oraz Citroën C4 Sebastiana Loeba
 

mataman

New member
Bez reklam
Własnie ograłem demo i musze powiedziec że jestem w cięzkim szoku. Zapowiada sie naprawdę solidny tytuł. Grafika to może nie jest poziom Dirta ale daje radę. Model jazdy jest ok, samochody nie są za lekkie i wcale nie jest łatwo. Poprostu szok ! Czyżby makarony z Black Bean zrobili pierwszy raz coś dobrego ?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Jestesm po pierwszych os'ach i musze powiedziec ze gra calkiem udana. Fizyka jazdy troche trudna, grafa wcale nie taka zla choc szkoda ze PS nie ma wygladzania krawedzi..
 

Whiplash

New member
Bez reklam
No nie da sie grac online i nie zapisuje ustawien sterowania.
Przeszedlem wszytkie Coliny procz 3 i jezdzilem dobrze ,grajac online tez dawalem sobie niezle rade ,tu w WRC jest tragedia.. Nie moge opoanowac Focusa :D
 

mataman

New member
Bez reklam
Do modelu jazdy trzeba sie przyzwyczaić. Jest trochę trudniej niż w starych colinach, auto jest trochę nerwowe w prowadzeniu.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Jazda nie sprawia mi tyle przyjemności co kiedyś i nie jest to kwestia przyzwyczjenia , po prostu w tej grze jest coś nie tak:(
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
To z trudnością nie ma moim zdaniem nic wspólnego - ograłem to godzinkę na xklocku i niestety stwierdzam że jedyna pozytywna cecha tej gry to właśnie trudność. Model jazdy jak i cała reszta ssie bardzo, jeśli wyznacznikiem prawidłowych zachowań aut wrc w grach jest RbR to mnie to mówi że z modelem jazdy w Wrc2010 jest bardzo zle. Nie mówię tu o tym że to nie symulator itp. bo wrc od Evolution też nim nie było a model był świetny. Auta są zwyczajnie "za ciężkie" i muliste a trakcja jest zdecydowanie za duża bez względu na ustawienia.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Racja ,kwestia przezwyczajenia sie to kilka razy przejazd OS'u i powinno sie panowac nad autem tu jest inaczej. Mnie tez jazda nie sprawia przyjemnosci ,wprost przeciwnie. Auto jest strszanie nerwowe ,a nadsterownosc zabija. Dodajac gazu tyl wyprzedza przod jak w aucie RWD.
 
Do góry