Denon X4000 + fronty Dali Zensor 5?

viki0987

Member
Kolego skro zdecydowales sie na marke klipsch polcilbym ci zastanowic sie jednak nad klipsch rf7 mk2. Mysle do twojego salonu jak znalazl. Zarowna w stereo jak i kinie Pierwsza Klasa .
 

michaltu

New member
Tak, wiem - slyszalem juz o tym na poczatku watku. Przypominam o swoim budzecie startowym 1500zl :) na szczescie wydaje mi sie ze dylematy wyboru glosnikow mam juz za soba a transakcji na rf-82II nic juz nie przeszkodzi. Slyszalem te glosniki i szczerze mowiac na razie nie chce sluchac lepszych bo okaze sie ze zauwazam roznice. Grzecznie odmowilem dzisiaj podlaczania przetwornikow za 15K
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak pewnie będzie ;)
Poza pomieszczeniem, dobrze aby sub dopasowany był także do posiadanego systemu, aby go uzupełniał.
 

michaltu

New member
@dommino6 - skoro Ci niepotrzebny to oddaj biednemu w potrzebie :)

Stoja, graja - na razie fronty. Teraz musze rozegrac sprawe z montazem glosnikow tylnych i skalibrowac system.

Kolokfialnie musze przyznac ze (moze bunkrow nie ma ale i tak) jest zajebiscie [emoji3]. Czuc ze tym frontom mocy nie brakuje a roznica nawet przy cichym sluchaniu w stosunku do poprzedniego systemu jest znaczna.

Sadze ze efekty kinowe sporo zyskaja jak sie ogarne z montazem reszty glosnikow.

Syn tez zadowolony bo odziedziczyl calosc starego systemu. A jak dzieci szczesliwe to i zony zadowolone czyli zona nie marudzi ze sie wystroj wnetrza zmienil.

Jeszcze raz dziekuje za wszystkie rady, zarowno sprzetowe jak i zwiazane z wycena komponentow. Jak odzyje finansowo to sie porozgladam za wzmacniaczem, i moze subem.
 

michaltu

New member
Powiem Wam ze niezle sie wkrecilem w temat. Obecnie jestem na etapie sprowadzania zakupu pomiarowego bo czuje ze teraz nie zrobie zadnego skoku z jakoscia dzwieku bez poprawienia akustyki pomieszczenia. Wydaje mi sie ze moge miec dosyc dlugi poglos na niektorych czestotliwosciach ale to sie okaze ja pomierze. Niestety bedzie nie lada problem zeby zainstalowac ustroje na scianach w miejsach pierwszych odbic. Sa tez plusy - we wlasnym zakresie bede mogl w przystepnej cenie wyprodukowac dyfuzory QRD ktore wydaja sie byc dosyc skuteczne. Mam nawet kilka pomyslow na to zeby ustroje akustyczne byly ladne a nawet stanowily dekoracje w pomieszczeniu.

Mysle ze do czasu kiedy nie ogarne akustykie salonu nie ma sensu kupowanie wzmacniacza. Mysle ze w tym pierwszym tkwi znacznie wiekszy potencjal.
 
Do góry