Dekoder HD Polsatu – tylko dla nowych klientów albo razem z TV

klucha3

New member
Moje zdanie:
Jeśli chodzi o moduł proponuje dla niecierpliwych wstrzymac się. To że teraz moduł nie chodzi jest przejściowe. Przypominam, żeby oglądac HD musimy miec karte Nagra3, które będą systematycznie wymieniane. Problem byłby faktycznie gdyby ktoś miał moduł z kartą Nagra3 i nie odbierał tych kanałów. Ale to już inna bajka i samobój CP.

Co do piractwa to CP jest ogólnie dostepny, natomiast Cyfra+ jest piratowana po cichu (podbijanie kart, lewe karty itd.) Ale co to za oglądanie (pojawia się i znika). Piractwo CP jest moim zdaniem dobrą reklamą, przekracza czasami jednak dobry smak. Ja osobiście mam wykupiony abonament CP i nie przeszkadza mi że inni bawią się w piratów.

Wracając do HD CP mam nadzieję że dekoder samsunga HD będzie równie dobry jak jego poprzednik do SD (mam go).Do SD mam 12-sty miesiąc i jestem bardzo zadowolony, nigdy mnie nie zawiódł.

Pozdrawiam
 

bluray

Banned
No to o piractwie musimy uporządkować wiadomości.
Pytania cztery :
- Czy nadal PC jest piratowane na komputerowych kartach PC DVB MPEG2 ?
- Czy POLSAT jest piratowany na MPEG4 kartach PC DVB ?
- Czy na HUMAXACH poprzez moduły można piratować POLSAT podmieniając oryginalne karty dostępowe na jakieś TIREX-y czy imnne wynalazki w szczególności kanał HD w N3?
- Czy można klonować kartę dostępową obecnie stosowaną w dekoderah Samsung HD ?

Podzielcie sie wiedzą. Ja sprawdzę czy są dostepne w necie "klucze" na SkyStar2 ( choć to tylko MPEG2).
 

klucha3

New member
Z tego co jest w necie MPEG2 tak, w MPEG4 nie, bo to obsługują karty Nagra3 która jest nowoscią i piraci na razie mogą popatrzec na czarne tło haha. Nagra3 będzie w najbliższym czasie skutecznie (mam nadzieje) zabezpieczac CP. Promocja pomału się kończy, zatem pora aby piraci zdecydowali sie na zakup abonamentu haha. Przy okazji n-ka też mogłaby się zdecydowac na czasowe piractwo siebie, reklama i klienci jak nic.


Czekamy na informacje czy już ktoś ma moduł z kartą Nagra3, a co za tym idzie czy odbiera kanał HD CP, na odbiorniku HD CI.

Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry