Dekoder HD dla Cyfry +

Co zrobisz aby oglądać programy HD Cyfry Plus?


  • Total voters
    0
J

Judash

Guest
mariusz11 napisał:
Nie chodziło mi tylko o mecze ligi angielskiej ale także o ulubione programy,które można wybrac z oferty Cyfry(przeczytaj).
Oczywiście ,że można czekać na ofertę HD do czerwca.
Nie piszę aby "głupawo docinać" tylko aby jeden z kolegów miał możliwie pełną orientację(którą ma też dzięki innym forumowiczom) i podją decyzję na podstawie wielu opinii.
Pozdrawiam;)
Człowiek

Niestety niema co w C+ wybierac ;)....okres przejsciowy ;)
 
J

Judash

Guest
Dable napisał:
Dziś Gwiezdne wojny miały być w HD a Syfra wyłączyła kanał HD dzwoniłem po południu Pani powiedziała że coś robią ale na 20.00 ma być włączony . No i jajo,raz w tygodniu puszczają HD i dziś akurat musieli coś robić .Więc Panowie jesteśmy bez zmian robieni w JAJO!!!!!

Na Humaksie byl film ;)
 

Jan-Luc

New member
To chyba koniec okna otwartego na C+HD, od teraz tylko dla osób posiadających moduł C+ i aneks do umowy:-D
 
Ostatnia edycja:

Czankra

New member
Czankra napisał:
Czy mógłbyś oświecić jak to zrobić (tj. z PenDrive'a)? Instrukcje które ja znalazłem mówią o podłączeniu kabelkiem PC-ta z dekodererm, a taki sposób byłby łatwiejszy...

To słuchajcie jak to jest - czy można na Topfielda wgrać nowy soft z PenDrive'a, czy zostaje połączenie USB z PC-tem?
 

yanky

New member
Jeśli umieścisz pendr. w gniazdku USB Topfielda to wybierasz w menu aktualizację firmware przez USB. Wtedy zobaczysz wszystkie pliki i katalogi z Twojego pendr. Wskazujesz odpowiedni plik i OK. Na ekranie TV wyświetli Ci się fajny zegar odliczający do "tyłu" pozostały czas do zakończenia aktualizacji. Po ok. 30 s. zobaczysz napis OK i tyle. Aktualizacja zrobiona.:)
 

DanielS

New member
Jan-Luc napisał:
To chyba koniec okna otwartego na C+HD, od teraz tylko dla osób posiadających moduł C+ i aneks do umowy:-D

Szczerze powiem , że na tyle pozycji programowych jakie w tej chwili sa dostępne w C+ HD to jakoś nie rozpłakałem się z żalu. Poczekam do czerwca i zobaczymy co zaoferują wtedy. I tak pewnie wezmę ten moduł ( dla mnie to bez sensu żeby nie można uzywac np. astona ale ten temat już pomijam ) Skoro się juz kupiło Topfielda to trzeba go do czegoś wykorzystac :) Ja dzisiaj z Astonem też nie miałem obrazu na C+HD. Zastanawiam się tylko czy to dobry krok żeby w tym momencie ( kiedy HD w C+ jak na lekarstwo ) wprowadzac takie zasady. Albo im to wyjdzie na dobre albo wręcz przeciwnie. Kolejny raz zastanawiam się co stoi na przeszkodzie żeby podpisac aneks na HD od czerwca posiadając swój tuner. I tak będę płacił jesli ten aneks podpisze a skoro mam swój tuner i swój moduł to po jaki kij mi jeszcze ich moduł ? Kasę za opcję HD dostaną ode mnie a na czym to oglądam ..co im do tego ? Bez sensu ...
 

maszek

New member
Bez reklam
Tak jak pisałem w grudniu, Cyfra chce na tym zarobić. Kiedy nie wydzierżawi lub nie sprzeda swojego tunerka nic by z tego nie miała. A tak przynajmniej zarobi 179 zł sprzedając swój moduł. Przy okazji mając nadzieję, że jednocześnie utrudni życie hakerom. Już w grudniu Cyfra dopuszczała możliwość korzystania z oferty HD przy użyciu Humaxa lub Topfielda ale oficjalnie nie było mowy o odbiorze kanału HD z modułem Aston. Moduł ten wraz ze wspomnianymi tunerami promowali jedynie dystrybutorzy C+. W dodatku przy zawarciu nowej umowy z Cyfrą. Tak więc dla abonentów Cyfry najlepszym rozwiązaniem był zakup Humka w lokalnym Centrum Cyfry Plus po promocyjnej cenie z modułem HD C+.
Pozostali mieli okno otwarte tyle że... Cyfra zamurowała je teraz od zewnątrz.:(
 

Kubak

New member
maszek napisał:
...
Już w grudniu Cyfra dopuszczała możliwość korzystania z oferty HD przy użyciu Humaxa lub Topfielda ale oficjalnie nie było mowy o odbiorze kanału HD z modułem Aston. Moduł ten wraz ze wspomnianymi tunerami promowali jedynie dystrybutorzy C+.
Aston nie dlatego jest niezalecany, bo CYFRA+ woli sprzedawać swój CAM. Odpowiedź znajduje się tutaj - tzn. na liście licencjonowanych producentów dekoderów Mediaguard. Jakimś dziwnym trafem SCM (producent CAMu CYFRY+) jest na liście, a Aston France został pominięty.
 

matizx

New member
moduł C+

Witam!


Pytam u przedstawiciela C+ w mojej mieścinie o moduł C+ i oczywiście nikt nic nie wie. Już nie wspominając o tunerze Philipsa, którego i tak bym nie kupił. Czy może mi ktoś pomóc gdzie mogę zakupić, czy zamówić moduł C+. W najbliższym czasie planuję zakup Humaxa i moduł jest mi potrzebny.
Czy ktoś może zwrócił się do Cyfry o zwrócenie starego tunera przy zakupie ich modułu i co z tego wynikło. Proszę o odpowiedzi.

pozdrawiam
matizx
 
J

Judash

Guest
matizx napisał:
Witam!


Pytam u przedstawiciela C+ w mojej mieścinie o moduł C+ i oczywiście nikt nic nie wie. Już nie wspominając o tunerze Philipsa, którego i tak bym nie kupił. Czy może mi ktoś pomóc gdzie mogę zakupić, czy zamówić moduł C+. W najbliższym czasie planuję zakup Humaxa i moduł jest mi potrzebny.
Czy ktoś może zwrócił się do Cyfry o zwrócenie starego tunera przy zakupie ich modułu i co z tego wynikło. Proszę o odpowiedzi.

pozdrawiam
matizx
Zalatw to droga pocztowa.Zamow w stolicy przez tel. i z glowy.A moze w jakims sklepie internetowym, skad jestes?
 
Ostatnia edycja:

Dable

New member
moduły c+

matizx napisał:
Witam!


Pytam u przedstawiciela C+ w mojej mieścinie o moduł C+ i oczywiście nikt nic nie wie. Już nie wspominając o tunerze Philipsa, którego i tak bym nie kupił. Czy może mi ktoś pomóc gdzie mogę zakupić, czy zamówić moduł C+. W najbliższym czasie planuję zakup Humaxa i moduł jest mi potrzebny.
Czy ktoś może zwrócił się do Cyfry o zwrócenie starego tunera przy zakupie ich modułu i co z tego wynikło. Proszę o odpowiedzi.

pozdrawiam
matizx



moduły są tylko u nielicznych dystrybutorów,tz. u głównych przedstawicieli na wojewódctwo .mam u siebie w mieście jednego ale po moduł musiałem gnać do Opola.Zdałem starego Mediasata i po podpisaniu aneksu do umowy kupiłem moduł.takie informacje dostałem z BOK-u
 

maszek

New member
Bez reklam
Kubak napisał:
Aston nie dlatego jest niezalecany, bo CYFRA+ woli sprzedawać swój CAM. Odpowiedź znajduje się tutaj - tzn. na liście licencjonowanych producentów dekoderów Mediaguard. Jakimś dziwnym trafem SCM (producent CAMu CYFRY+) jest na liście, a Aston France został pominięty.
No właśnie, więc o czym to świadczy?;)
 
J

Judash

Guest
iqpablo napisał:
judash, wez sobie jakies dvd upscalowujace obraz do np 720p i obejrzyj gwiezdne wojny. obraz bedziesz mial o niebo lepszy niz to co pokazuje c+hd.

Mnie generalnie ten gatunek filmowy nie interesuje,a napisalem tylko, ze film leci, bo kolega mial czarnosc ;)
 
Do góry