Dekoder HD dla Cyfry +

Co zrobisz aby oglądać programy HD Cyfry Plus?


  • Total voters
    0

lucius

New member
Fakt, że wczorajsze Gwiezdne Wojny nie powalały jakością...:-(
Myślałem, że jak zobaczę ten film w HD, to dostanę oczopląsów- a tu nic nadzyczajnego...
 

Kubak

New member
maszek napisał:
No właśnie, więc o czym to świadczy?;)
Może o trosce CYFRY+ o abonenta? :)
Nielicencjonowany moduł raz działa raz nie. Szczególnie po aktywacji nowych zabezpieczeń (tzw. nano) wychodzi niekompatybilność modułu Aston.

A może o lojalności wobec kluczowego partera (Nagry)?:)
Rynek mediów opiera się na licencjach. Duża firma nie może sobie pozwolić na popieranie podmiotów nie szanujących praw własności intelektualnej.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
lucius napisał:
Fakt, że wczorajsze Gwiezdne Wojny nie powalały jakością...:-(
Myślałem, że jak zobaczę ten film w HD, to dostanę oczopląsów- a tu nic nadzyczajnego...

No właśnie, już o tym nie raz pisałem. Oczopląsu dostałem kiedy widziałem ten film na platformie Pre***e. Cyfra HD to kompletna klapa. Na dodatek zamknęli okno na Astonie więc dalej już nie będę mógł oglądać i ich sprawdzać czy się poprawili. W takim razie chyba nigdy nie wykupię u nich pakietu HD bo nie będę miał możliwości przekonać się czy warto. Bo na pewno to co jest teraz nie jest warte żadnych pieniędzy.
 
J

Judash

Guest
jarmalik napisał:
No właśnie, już o tym nie raz pisałem. Oczopląsu dostałem kiedy widziałem ten film na platformie Pre***e. Cyfra HD to kompletna klapa. Na dodatek zamknęli okno na Astonie więc dalej już nie będę mógł oglądać i ich sprawdzać czy się poprawili. W takim razie chyba nigdy nie wykupię u nich pakietu HD bo nie będę miał możliwości przekonać się czy warto. Bo na pewno to co jest teraz nie jest warte żadnych pieniędzy.

No coz, cyfra+ zamknela okno, ale czy N-ka lub Polsat cos udostepnil w HD?.Astony mialy 2 miesice gratisowego testu i wystarczy, by podjac decyzje ;).Fakt jest taki, ze jak ktos lubi sport czyli lige Polska, Angielska, Francusk, Hiszpanska, NBA, NFL...to wezme C+;), a od czerwca programow bedzie wiecej.
 

iqpablo

New member
Judash napisał:
a od czerwca programow bedzie wiecej.

jak zobacze to uwierz, na razie to c+ wystawia sobie fatalna renome tym co nadaja w hd, i nie jest to tylko moja opinia ale rowniez samych przedstawicieli c+. a jesli jakosc hd tych nowych kanalow bedzie taka sama jak obecnego kanalu hd to ja sobie podziekuje za c+ i zostane tylko przy nce.
 

Jan-Luc

New member
maszek napisał:
Szkoda że Liga Narodów nie jest w HD. Może GP Speedway będzie?;)
Speedway GP w HD to by było coś, generalnie właśnie to mnie trzyma przy C+, a prawa do transmisji mają wykupione na kilka następnych lat.
 

lucius

New member
Ja już siłą rzeczy zostanę przy Canale+ Hd- dzierżawię tego sławetnego Philipsa...:D
Mam tylko nadzieję, że w końcu poprawią jakość emisji filmów, bo sport jak na razie jest ok...
Oby...
 
J

Judash

Guest
Jan-Luc napisał:
Speedway GP w HD to by było coś, generalnie właśnie to mnie trzyma przy C+, a prawa do transmisji mają wykupione na kilka następnych lat.

Czyalem artykul jakies figury z C+ ktory mowil, ze kupili wozy transmisyjne do przekazow HD a teraz trwa szkolenie w Angli ludzi.Doszli do wniosku, iz przekaz bedzie w hd 720P poniewaz malo jest odbiornikow Full HD.Wspominal tez o zuzlu, lidze Polskiej, ze beda w HD.
 

matizx

New member
Dable napisał:
moduły są tylko u nielicznych dystrybutorów,tz. u głównych przedstawicieli na wojewódctwo .mam u siebie w mieście jednego ale po moduł musiałem gnać do Opola.Zdałem starego Mediasata i po podpisaniu aneksu do umowy kupiłem moduł.takie informacje dostałem z BOK-u

Dable skac jestes, jeżeli gnałeś do Opola to ja mam tez niedaleko !!!!
Daj na siebie namiar !
Ja jestem z Krapkowic.
gg 5022032
tel kom. 501140577
Prosze o kontakt !
Zapraszam na kielicha !

matizx
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Judash napisał:
No coz, cyfra+ zamknela okno, ale czy N-ka lub Polsat cos udostepnil w HD?.Astony mialy 2 miesice gratisowego testu i wystarczy, by podjac decyzje ;).Fakt jest taki, ze jak ktos lubi sport czyli lige Polska, Angielska, Francusk, Hiszpanska, NBA, NFL...to wezme C+;), a od czerwca programow bedzie wiecej.

Judash, a na - za przeproszeniem - cholerę mi jakieś gratisowe testy? Przecież już od kilku lat ludzie zainteresowani wiedzą co to jest HD nie tylko w teorii, ale i z autopsji. Jeżeli ja od pół roku oglądam sobie fantastycznie piękne programy HD FTA a od września 2006 także w tej samej świetnej jakości mam HDTV na n-ce, to oczekuję że to jest właśnie standard i było dla mnie oczywiste że Cyfra będzie miała to samo. A oni po prostu sobie zakpili! Tym bardziej mnie to wkurza, że ja właśnie mam Cyfrę ze względu na programy sportowe i bardzo liczyłem właśnie na sport w HD, a tu kompletna klapa. I jeszcze jedno o czym już pisałem: w n-ce nie ma dodatkowej opłaty za dostęp do programów HD. Są one częścią normalnych pakietów bez łaski. Dzisiaj widziałem jakiś mecz hokejowy na nSport - aż miło było popatrzeć! Dlaczego oni mogą a Cyfra nie? Już lepiej aby w ogóle tego nie wprowadzali zamiast oszukiwać że mają HD w ofercie. Denerwują już mnie te ich reklamy o krystalicznym obrazie etc. Jest to perfidne naciąganie i oszustwo. Jestem strasznie zawiedziony.
 

Czankra

New member
yanky napisał:
Jeśli umieścisz pendr. w gniazdku USB Topfielda to wybierasz w menu aktualizację firmware przez USB. Wtedy zobaczysz wszystkie pliki i katalogi z Twojego pendr. Wskazujesz odpowiedni plik i OK. Na ekranie TV wyświetli Ci się fajny zegar odliczający do "tyłu" pozostały czas do zakończenia aktualizacji. Po ok. 30 s. zobaczysz napis OK i tyle. Aktualizacja zrobiona.:)

Dzięki Yanky - chyba sobie ściągnę ten firmware "z dopalaczem" ;)
 

dziku83

New member
co sie stalo z hbo comedy?

witam własnie podlaczylem nowo zakupionego humaxa200 do mojego sanyo hd i nie mam na liscie programow hbo comedy pozostale sa mam modul astona do cyfry+ i drugie pytanko dlaczego przy przelaczaniu kanalow czasami znika obraz i wyskakuje komunikat kanal zakodowany a mam pełny pakiet,o co chodzi bo zazynam miec dola a nie znam sie zbytnio?
 

Lech

New member
Bez reklam
dziku83 napisał:
witam własnie podlaczylem nowo zakupionego humaxa200 do mojego sanyo hd i nie mam na liscie programow hbo comedy pozostale sa mam modul astona do cyfry+ i drugie pytanko dlaczego przy przelaczaniu kanalow czasami znika obraz i wyskakuje komunikat kanal zakodowany a mam pełny pakiet,o co chodzi bo zazynam miec dola a nie znam sie zbytnio?

To jest nowy kanał i trzeba go dodać do listy. Co do komunikatów to ten typ tak ma.
 

Dable

New member
matizx napisał:
Dable skac jestes, jeżeli gnałeś do Opola to ja mam tez niedaleko !!!!
Daj na siebie namiar !
Ja jestem z Krapkowic.
gg 5022032
tel kom. 501140577
Prosze o kontakt !
Zapraszam na kielicha !

matizx


Do kielicha usiądziemy jak będzie przy czym usiąść jak c+ zacznie pożądnie nadawać HD.jestem z Białej koło Prudnika a w Krapkowicach jestem codziennie bo tam pracuje
Pozdrawiam!!!
GG 7703512
 

Dable

New member
Wersja 07

maszek napisał:
Wersja 07 softu czyni cuda.;)

Potwierdzam że 07 jest lepsze , brak napisu "kanał zakodowany" szybciej wchodzą kanały
Na 08 oczekiwanie na pro7 HD trwało nieraz prawie 1 minutę. nie mam też problemu z dzwiękiem do tej pory co pewien czas pojawiały się sekundowe zaniki foni zwłaszcza na dolby2.[pomagało tylko wyłaczenie Humka z sieci]
ale pojawiła się jedna nowa wada obraz od czau do czasu zaczyna skakac po przełaczeniu na inny kanał wszystko wraca do normy.
Więc 07 nie jest bez wad!!
 
Do góry