Dead Space

Ogr

New member
Bez reklam
Dziwna sprawa z tym przejsciem w 10 godzin trzeba strasznie dawac do przodu ;) Ja gram 6 godzin i zakonczyłem dopiero 4 akt na 12 i wcale nigdzie nie odpoczywałem ,gram na normalu bo hard jest masakryczny ;) :D Wiec mysle ze gry bedzie dosyc :eek:k:
A strasznych sytuacji jest sporo i nie tylko maszkary strasza sa jeszcze dzwieki, cienie ,swiatło rewelacja !
 

Carbon_

New member
Bez reklam
1 rozdział to jakieś 50-60min. Wychodzi więc 10-12h grania.

Kolejnym razem spróbuję na Impossible.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Pierwszy rozdział jest prosty,bardzo prosty i wydaje się krótki w porównaniu do reszty.Czym dalej tym trudniej !!!Nie wierze ze kazdy poziom jestes w stanie przejsc w tym samym czasie!!!!!!Wydaje mi sie ze trudnosci napotkałem w 4 poziomie a co dalej ???No moze grałes na easy:D
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Na normalu trudno? Nie powiedziałbym :D

Zawsze zaczynam na poziomie średnim, za drugim jeśli gram wybieram poziom najwyższy.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
No to gratuluje sprawnosci:D Mi troszke sprawia trudu ;) Wiele razy zostałem rozwalony ,rozdarty ,zmietolony heheh .Sprawdz na ostatnim sawe ile godzin ci to zajeło !!!Ja nie biegam bez potrzeby,wbiłem sie w klimat i jestem ostrozny moze dlatego tyle mi to zajmuje!
 

Alucard1984

New member
Widzicie panowie, bo trza się brać od razu za najtrudniejszy poziom by poczuć moc gry ! ;D A tak na poważnie to miło, że podzielacie mój entuzjazm przy ocenie tego produktu na 9.2 a nawet więcej ;) Ogrze święta prawda. Dla mnie takie przejście co podają recenzenci to poziom easy. Chyba żaden z nich nie grał na najtrudniejszym, bo to troszkę inna bajka. Tym bardziej trzeba brać pod uwagę fakt, że przy pierwszym przechodzeniu gry nie wiesz co gdzie wskoczy ci na plecy i zrobi małe kuku a ty padniesz na zawał ;p i właśnie stąd bierze się nasz dłuższy czas zabawy w tą cud gierkę! Wczoraj i w piątek nie mogłem pograć z przyczyn nie zależnych ode mnie.. ale dziś jak tylko słoneczko przestanie upierdliwie nawalać mi do mieszkanka odpalę konsolę i pomęczę się na V chapterze :) Zabawne jest to, że byłem na 100 % pewny o zakupie wszystkich 4 gier z tego miesiąca tj LBP, DS, FC2 i F3 . A tymczasem dorwałem lbp, dwa dni później ds i właśnie ta druga gierka skutecznie wyrzuciła mi chęci do nabycia pozostałych dwóch tytułów. Simply ta gra wciąga i liczę z całego serca, że autorzy pokuszą się o stworzenie kolejnego tytułu, który rozwali mnie na łopatki jak obecne ich dziecko ;D no to cya !
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
No tak mi sie wydaje,że przejdę ją w 13/14 godz.Czyli dobrze tym bardziej ,ze ciagle jest akcja i emocje?W sumie grania w cholere i zero nudy:D :D
 

dienekes' shade

New member
12-14 godzin gameplay' u, to jak na obecne standardy, całkiem solidna dawka :eek:k:W porównaniu do pysznego Uncharted (mniej niż 9 h na Crushing) to świetny wynik. Do tego dochodzi tzw. replay value i mamy jakieś 25 godzin rozgrywki w singlu. Zacnie :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Zakończyłem poziom ŚREDNI zajęło mi to ponad 13 godzin ;) Teraz czas na TRUDNY:???: Po przejsciu normala uaktywnił sie dodatkowy czwarty poziom :shock: mega trudny heh .Dostałem tez info o nowym kombinezonie wojskowym :D
Gre oceniam na 9,5 :D
 

billyb

New member
Jestem wielkim miłosnikiem gier z gatunku survival-horror,latego też nie potrafiłem się doczekać DS. Po pierwszych recenzjach w których pisali ze gra raczej tylko próbuje straszyć pojawily sie obawy. Wkoncu gierka wylądowała w czytniku, no i oczywiscie jako stary wyjadacz ;) by poczuc klimat walki o życie poziom trudności HARD :)no i jes poprostu rewelacyjnie. Wedlug mnie gra straszy konkretnie ( a stary juz ze mnie chlop:)). Gram na porzadnym zestwie 5.1 po prostu efekty dziekowe masakryczne.. Wlasnie grajac na Hardzie mozna poczuc prawdziwy survival. Ciagle braki amunicji , silni przeciwnicy... swietna muzyka potegujaca momety zagrozenia w ktorych pojawiają sie stwory sprawia ze mozna nie raz wpasc w panike :). Jako fan seri Sielnt Hill , Resident Evill , a także Aleien vs Predator 2 ( misja marins jesli ktos kojaży) albo swietnego horroru Alien Ressurection z PSX, jestem wpelni usatysfakcjonowany. ale pamietajcie : poziom Hard to gwarancja dobrej zabawy:)
 

Alucard1984

New member
billyb otóż to .... ja teraz gram na tym najtrudniejszym, który się odblokowuje po przejściu jakiegokolwiek poziomu z dostępnych. Mówisz, że strasznie jest na Hardzie ? hmmm zapraszam na ten poziom co ja się bawię ! Jeszcze nie używałem spowalniacza tak często na potworkach co teraz... kilka razy trzeba rąbać kończyny by odpadły... masakra ! ;D ale jaka adrenalina towarzyszy... dla mnie MIODZIO! ;D Od gry odciągnął mnie teraz Fallout 3 i na zmianę się zagrywam ;p
 

dienekes' shade

New member
Już za parę dni, dzięki nieocenionej pomocy Kolegi boxika (którego serdecznie w tym miejscu pozdrawiam), zasiądę po raz pierwszy do tego cuda :eek:k:Gra już czeka...
 

Szczupaczek

New member
Mam pytanko , kupiłem kombinezon Scorpion z PSStore...zainstalowałem tylko problem w tym że go nigdzie nie ma...Wie ktoś co z tym fantem zrobić?
 

neospiderman

New member
billyb napisał:
...ale pamietajcie : poziom Hard to gwarancja dobrej zabawy:)

Potwierdzam, dokładnie tak, jak się gra pierwszy raz od razu na hardzie to dostaje się niezłego boosta adrenaliny :)

@Szczupaczek tylko pamiętaj jak już raz założysz ten dodatkowy kostium to już do końca nie będziesz mógł go zdjąć.
 

Szczupaczek

New member
Teraz druga sprawa...Jestem w pomieszczeniu z centryfugą i nie mogę podłączyć tych dwóch urządzeń ponieważ ciągle się kręcą...Utknąłem...

Hehe już dałem sobie radę :) Spowolnienie czasu :)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
neospiderman napisał:
Potwierdzam, dokładnie tak, jak się gra pierwszy raz od razu na hardzie to dostaje się niezłego boosta adrenaliny :)

@Szczupaczek tylko pamiętaj jak już raz założysz ten dodatkowy kostium to już do końca nie będziesz mógł go zdjąć.
Jak to kolego ? Kombinezon mozna zmieniac kiedy sie chce w pierwszym lepszym magazynie heh;)
 

neospiderman

New member
To znaczy chodzi mi o to ze jak się gra za pierwszym razem i ubierze jakiś dodatkowy kombinezon [np. obsydian suit] to nie można go zmienić na ten zwykły/podstawowy. - przynajmniej ja nie wykminiłem jak to zrobić, może w kolejnych przejściach gry można zmieniać strój bez przeszkód [jeszcze nie skończyłem pierwszy raz przechodzić]
 
Do góry