Dead Space

Ogr

New member
Bez reklam
Ja mam dwa bonusowe czyli ten co wymieniłes i SCORPION , reszte musisz kupiś za kaske która zbierasz w grze ,tanie nie sa więc lepiej kupic broń heheh Żle zrozumiałem jedno z trofeum i przeszedłem gre na HARD okazało sie ze trzeba na jeszcze trudniejszym zeby go zdobyc masakra :shock: Ale co tam jade powoli :D
 

Szczupaczek

New member
Że tak powiem nie chce mi się nawet na chwilę odpalać gry od nowa :) Nie rozumiem ludzi którzy przechodzą gry na różnych poziomach trudności lub żeby zbierać trofea...Ja w grach zawsze wybieram normal i mi to wystarcza...Najbardziej frustrującym dla mnie etapem w tej grze to moment strzelania do asteroidów...Może to dlatego że celowanie za pomocą pada nie wychodzi mi zbytnio...Czy też macie takie wrażenie że najlepszą bronią w tej grze jest ta podstawowa??
 

dienekes' shade

New member
Cóż... z graczami jest tak, jak z uczniami w szkole/ studentami na uczelni.

Jednym wystarcza to, że zdają do następnej klasy/ kończą rok na miernych bądź trójczynach. Jest jednak (na szczęście!) i taka grupa wewnątrz wyżej wymienionych, którym nie wystarcza to, że zdadzą. Oni muszą (chcą) mieć 100%/ najlepsze noty.

Co zabawne, od zawsze, jedni nie rozumieli drugich :mrgreen:

Zaraz odpalę po raz pierwszy Dead Space... :):):) Ale nim to nastąpi, zrobię jakieś trofeum w Pixel Junk Monsters :p

Ps. Póki co trofea świadczą jedynie o umiejętnościach danego osobnika, ale SONY już pracuje nad systemem wymiernych nagród, by liczba i ranga trofeów nie oznaczały wyłącznie "prestiżu" w naszym cyfrowym światku. Mowa tu np. o darmowym i wyłącznym dostępie do beta testów.
 

Szczupaczek

New member
Niezbyt trafione porównanie. Nie mam żadnej satysfakcji w ogrywaniu po raz kolejny gry którą już skończyłem. Nie mam dużo czasu na granie i dla mnie przechodzenie gry po raz wtóry to strata czasu. Może gdyby mnie nie było stać na gry to bym je katował do upadłego, i wyciskał z nich wszystko ale na szczęście pracuje i stać mnie na kupowanie gier lecz przez to nie mam tyle czasu na granie...Tak źle i tak niedobrze :)
 

dienekes' shade

New member
Każdy gra, tak jak lubi. Osobiście, jeśli gra przypadnie mi do gustu, wyciskam z niej 100%.

IMO, przechodzenie gry na "normalu", jest dobre dla casual' i. Ja w grach szukam min. pewnego wyzwania, a gra w jakikolwiek tytuł na tym poziomie trudności, praktycznie nigdy go nie zapewnia. Poza tym, również IMO, na wypadek, gdyby ktoś o tym zapomniał, grę można uznać za zakończoną lub uznać, że się ją przeszło, wyłącznie mając 100%. Nigdy wcześniej.

Odnośnie pieniędzy, skoro już to zagadnienie zostało poruszone, to lubię za te zarobione przez siebie dostawać jak najwięcej i tu, ponownie, wyższe poziomy trudności dają to za co płacę - dużo gameplay' u.

Wracając do Dead Space - jestem zachwycony :) Co prawda, nie wytrzymałem do zakupu słuchawek, ale już teraz dźwięk jest zdumiewająco przerażający. Wspaniale oddaje klimat opuszczonego (przez humanoidy) statku kosmicznego. Co prawda nigdy na żadnym nie byłem :p, ale dokładnie tak to sobie wyobrażam. I co najważniejsze, to naprawdę jest...straszne. Fantastyczna gra.

Wracam na Ishimurę.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Szczupaczek zagraj na hardie potem jeszcze wyzej :D Normal to banał przy tym co teraz tu sie dzieje zrobic 100% w dead space to bedzie wyczyn i do tego wcale sie nie nudze :D Mega gra !!!!
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ostatni poziom 'impossible' jest jak dla mnie miejscami frustrujący, co nie oznacza, że nie ukończę na nim gry. Będzie okazja, bo zapewne nie raz jeszcze wrócę na Ishimurę. Ot chociażby żeby poczuć ten świetny klimat, który przypomina mi ukochanego System Shocka 2.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mam problem zdobyc trofeum Z-BALLER :confused: Czyli complete level 6 in zero-g basketball !Nie uzyłem reki ani nogi przez cały level ostatniego wielkiego zakapiora rozwaliłem bez odrzucania badziewia jakim nawala :hmm: Co zle robie?Pewnie zle rozumuje:mrgreen:
 

Banzai

New member
Z-Baller, to gra w kosza na poziomie 10-tym. Tak jak na strzelnicy, musisz uzyskać 6 level w grze.
http://www.youtube.com/watch?v=tmkVXSSg6tM

A tak jeszcze od siebie. Gra jest świetna, no ale to już większość wie :D
Nie powiem, że aż tak straszna, bo raczej jestem zawsze przygotowany na nadejście "złego", ale chwilami byłem zaskoczony :twisted:
Muzyka, dźwięki strasznie dużo odgrywają w DS, super zmontowane i tworzą nieziemski klimat.
Wczoraj grałem prawie cały dzień i oczywiście nie mogłem się oderwać, przy każdym zapisie stanu gry, mówiłem sobie, że tylko zobaczę co jest dalej i kończę. Jednak grałem dalej, dochodziłem do następnego save'u i później następnego, aż w końcu docierałem na zakończenie poziomu.

Na strzelnicy myślałem, że mi nadgarstki poodpadają :p Ale dałem rade :grin:
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Ogr jest to co prawda opis achiwka z x'a ale pewnie się nada

" On level 10 you will come to a mini game of a zero G basketball court. You must beat the high score or tie it to move on to the next level. So all I did was start the game, jump to the very front wooden platform shoot 20 goals at level 1, wait, at level 2 shoot 21 and wait, 22, wait, 23 on and on until level 6 and you will unlock this. Don't bother getting multipliers"
 

dienekes' shade

New member
Banzai napisał:
Nie powiem, że aż tak straszna, bo raczej jestem zawsze przygotowany na nadejście "złego", ale chwilami byłem zaskoczony :twisted:
Muzyka, dźwięki strasznie dużo odgrywają w DS, super zmontowane i tworzą nieziemski klimat.
Wczoraj grałem prawie cały dzień i oczywiście nie mogłem się oderwać, przy każdym zapisie stanu gry, mówiłem sobie, że tylko zobaczę co jest dalej i kończę. Jednak grałem dalej, dochodziłem do następnego save'u i później następnego, aż w końcu docierałem na zakończenie poziomu.
Hehe, powiem Ci, że mimo iż wiem, że leżące ścierwo rzuci się na mnie, jak tylko się doń zbliżę, to i tak podskakuję w fotelu, kiedy już do tego ataku dochodzi ;)

Do tego chcę się bać i nawet w stanie gotowości, kiedy światła szlag trafia i coś spada na mnie z sufitu, reaguje tak, jak developerzy sobie założyli :p

Co do metody "jeszcze tylko sprawdzę, co kryje się za następnym zakrętem" to mam tak samo :) Nie mogę przestać grać - ciekawość na to nie pozwala :D Gra pochłania bez reszty i gdyby nie warunki oświetleniowe w pokoju, w którym stoi mój zestaw (mrok do DSa mile widziany, wręcz konieczny), grałbym teraz non stop (zapalenie zatok + zapalenie oskrzeli=zwolnienie+wolne) :mrgreen:

Dzięki Ogrowi gram w stroju Skorpion (Obsidian jest świetny, ale zbyt ciemny i Isaac zlewa mi się z otoczeniem :p). Konkretnie "toto" wygląda. Dzięki Ogr :eek:k:

I tu niezbyt ciekawy element - mam polską wersję, wydaną na polski rynek, a kiedy chciałem zarejestrować swoją grę na stronie EA, Dead Space nie ma nawet na liście. WTF? :hmm:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Dzieki Banzai ja tepy nie wpadłem na to :mrgreen: Własnie tez chciałem rejestrowac ,a tu mi wyskakuja tytuły z innej epoki heh
 

Banzai

New member
Poziom trudności czy poziom w grze?
Ten pierwszy to normal (hard okazał się za trudny), a jeśli chodzi o level, to zaczynam 11-ty właśnie.
 
Do góry