Dead Space 2

gadulinho

New member
Bez reklam
Pewnie grałeś na easy :p:lol: Terminator salvation ci sie nie nudził buahahha zrobiłeś 100 % wow podziwiam ,jak to zniosłeś?

Krótka gra, a w CO-OPie na jednej konsoli całkiem fajnie się gra. W końcu tak mało jest takich gier, że nawet jakby to Pokemony były to bym zagrał z kolegą. Nic nie daje takiej frajdy jak CO-OP przed jednym TV :eek:k:

Co do DS, może bym się nim nie znudził, gdyby nie fakt że nie cierpię science fiction.. :)
Kupiłem tę grę bo się naczytałem że to taka strAAAszna gra, a mimo grania w nocy, w słuchawkach jakoś nie uświadczyłem grama strachu.. :(
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Dla mnie też nie była straszna ale ma klimat jaki lubię ;) Jeżeli ktoś nie lubi science fiction to zrozumiała sprawa ! Lecz gra na pewno nie jest nudna ,zwłaszcza na wyższych poziomach .Apropo terminatora to ja się znudziłem przy samym ładowaniu gry heh .Pozdro!
 

kapsell

New member
Bez reklam
"13 października Dead Space Igntion ukazało się na platformach PS3 i Xbox 360. Cena to około 20 zł lub 400 MSP.
W Polsce premiera prequela do Dead Space 2 nie została pominięta. EA poinformowało. że osoby które złożyły zamówienia na przedpremierową edycję Dead Space 2 dostaną kod, umożliwiający sciągnięcie Ignition za darmo!
Może i Dead Space Ingtion nie zachęca zbyt wieloma efektami, które powinna posiadać współczesna gra (lub film czy komiks), to ja i tak jestem całkowicie po stronie tej Dead Space Igntion.

Także nie ma co tracić czasu, zwłaszcza że osoby które zakupiły DS Ingnition dostaną zupełnie nowy strój Isaaca w drugiej części. Wraz z premierą pojawił się również trailer."

YouTube - Dead Space Ignition - Launch Trailer [HD]
 

wojti12

New member
mi sie wydaje ze przy takich grach wazny jest otoczenie w jakim sie gra i audio
ja pykalem w DS w ciemnej piwniczce z naglosniensiem 5.1. Glosniczki z tylu tak dawaly ze sie az obracalem.
dla mnie gra nr 1 jesli chodzi o klimat "bania sie"
 

Luvczenko

New member
jeszcze tylko cztery albo az cztery:blagam:...... miechy do premiery wwwrrr .....a Nostradamus przepowiedzial że za dwa miesiące czeka nas koniec świata! mam nadzieje ze sie pomylił bo chciałem jeszcze zagrac w DS 2 !!!!
 

Luvczenko

New member
Prezent dla miłośników Dead Space

Dead Space 2 w tym miesiącu trafi do sklepów. Z tej okazji EA przygotowało niespodziankę dla wszystkich graczy, którzy zetknęli się z pierwowzorem. Jak podaje gamespot te osoby mogą spodziewać się prezentu w arsenale Isaaca Clarke’a.
Gamespot informuje, że do arsenału głównego bohatera zostanie dołączona oryginalna broń, która z powodzeniem była wykorzystywana z pierwszej części. Mowa tutaj o Plasma Cutter, za pomocą której można było przejść całą grę (a w zasadzie trzeba było) przejść całą grę.
Co trzeba zrobić, by móc cieszyć się tą bronią? Wystarczy posiadać plik z zapisem gry Dead Space. Gra nie musi być ukończona, ważne, by był save.

Dailymotion - Dead Space 2 Vorschau - ein Gry Wideo Video
 
Do góry