Dead Space 2

pav3l

New member
Bez reklam
Kurcze, "tylko"? :)
Ja utknąłem w normal na chapter 15 w DS2.....masakra jakaś. Ciężko sobie wyobrazić granie w tryb hard core...
 

kapsell

New member
Bez reklam
I ostatnie osiagniecie zrealizowane - tryb Hard Core zaliczony! Zcalakowanie DS2, nie ukrywan przynioslo mi wiele frajdy! Polecam!
 

kapsell

New member
Bez reklam
Powiedzialbym ze moze byc frustrujaco... szczegolnie jak sie kiepsko strategicznie rozplanuje save'y i czesto ginie.
Jak przejdzie sie gre z 2-3 razy na zealot i ma sie pojecie gdzie wyskakuja maszakry, korzysta sie z elementow otoczenia do walki oraz odpowiednio sie dobierze uzbrojenie to jest ok.
Mialem szczerze mowiac negatywne emocje to tego trybu, teraz moge powiedziec ze to byl dobry pomysl i emocje podczas np 2-3 godzin gry od seav'u sa duze...
 

pa3

New member
Bez reklam
Ja w końcówce (normal), miałem momenty co by uczyć Dualshocka latać po pokoju ;), mimo częstego korzystania z otoczenia - kapsuły spowalniające stworki, te wybuchające patyki (czy jak to się tam zwie). Do trybu Hard Core musiałbym się zaopatrzyć w jakieś proszki uspokajające, no chyba że na rynku jest dostępny pad ze wzmocnieniami (metalowe zbrojenia czy cuś)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Jedyna gra w której miałem ochotę wycisnąć 100% :-D Sumując całokształt to nie było wcale tak trudno :) Według mnie DS2 jest bardziej wymagający .
 

dredsons

New member
Bez reklam
Ja Hard Core odpuściłem ,jedyne trofeum które mi brakuje.Podszedłem do tego trybu rozgrywki dwa razy ,pierwszy raz doszedłem do czwartego rozdziału, drugi raz padłem w szóstym, narazie odpuszczam,choć nie ukrywam że platynka jest do ogarnięcia,potrzeba na to trochę czasu ,cierpliwości i przede wszystkim skupienia przez cały czas grania.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Mnie przed wymianą gry powstrzymał tryb Hard Core, którego raczej nie ukończę ,ale przynajmniej zagram w dodatek.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Pewne gry kupuje i zostaja one na mojej pulce po wsze dni. DS2 nalezy do tej grupy.

Ktos orientuje sie na ile czasu jest ten dodatek i jakie sa osiagniecia?

@dredsons - hard Core to masa satysfakcji i emocji - zachceca.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Pewne gry kupuje i zostaja one na mojej pulce po wsze dni. DS2 nalezy do tej grupy.

Ktos orientuje sie na ile czasu jest ten dodatek i jakie sa osiagniecia?

@dredsons - hard Core to masa satysfakcji i emocji - zachceca.

@kapsell,pisałem wyżej o moich przygodach z hard core w DS2 i zgadzam się z Tobą,grając na tym poziomie doceniasz każdy zdobyty przedmiot,apteczkę itp.Gra zostanie u mnie jeszcze pewnie przez miesiąc i może w tym czasie platynka wpadnie.
 

Luvczenko

New member
Ktos orientuje sie na ile czasu jest ten dodatek i jakie sa osiagniecia?

Na PSN dostepny bedzie za 7 dolarów (ok. 28 złotych).
Rozszerzenie zawierać będzie dwa rozdziały dziejące się w tym samym czasie, co pełny DS 2, ale opowiedziane z innego punktu widzenia - Gabe'a Wellera o Lexine Murdock, bohaterów znanych z Dead Space: Extraction. Wcielając się w tego pierwszego będziemy uciekać przed atakiem nekromorfów.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Zdecydowanie tworcy DS widzieli Event Horizont i czerpali z niego garsciami. Fanom przygod Isaaca polecam obowiazkowo ponadto: Cargo, Pandorum, Moon, Sunshine...
 
Do góry