Data udostępnienia firmware dla modeli 255 i 355 przez koncern Harman/Kardon

bogge

New member
Kupiłem Marantza SR 6003, co prawda miałem go u siebie jakiś miesiąc temu na teście przez weekend i nie do końca mi przypadł do gustu, ale po kolejnym teście i zabawą z Audyssey, teraz jest już tak, jak powinno być -wymagające ze mnie zwierzę dźwiękowe :rolleyes:

Sprzęt zacny i co ważne bez wiatraków, problemów z HDCP, trzaskami w kolumnach, przycinania dźwięku itd. ;)

Na razie z Harmanem daję sobie spokój, na pewno do czasu wypuszczenia już dopieszczonych wersji na miarę AVR745, wtedy zapewne wrócę do marki, bo w sumie przywyczaiłem się do dźwięku jaki generuje Harman, a raczej jest to dźwięk, który mi odpowiada, choć może zmienię zdanie po kilku miesiącach z Marantzem.


Pozdrawiam
 

adpap

New member
AVR350 Cine Line

witam,
czy oprogramowanie o ktrorym piszecie do AVR355, moge wgrac do swojego AVR350 (to ten z zestawu Cine Line). Na moje oko wyglada blizniaczo ale nie chcialbym przykrej niespodzianki
MOj tez pyka w glosniki i licze, ze moze uda sie to wyeliminowac... sprzeet kupiony w kwietniu 2008, wiec soft stary
 

sankat

New member
adpap napisał:
witam,
czy oprogramowanie o ktrorym piszecie do AVR355, moge wgrac do swojego AVR350 (to ten z zestawu Cine Line). Na moje oko wyglada blizniaczo ale nie chcialbym przykrej niespodzianki
MOj tez pyka w glosniki i licze, ze moze uda sie to wyeliminowac... sprzeet kupiony w kwietniu 2008, wiec soft stary
Do AVR350 mozesz wgrac tylko oprogramowanie do AVR347 jest to blizniaczy model z innym designe. AVR355 to juz troche inna konstrukcja wiec radze nie ryzykować.
 

adpap

New member
sankat napisał:
Do AVR350 mozesz wgrac tylko oprogramowanie do AVR347 jest to blizniaczy model z innym designe. AVR355 to juz troche inna konstrukcja wiec radze nie ryzykować.
znalazle update do AVR347, nawet zgadza sie sposob sprawdzania wersji i metodyka. Tylko to jest dla US i jest napisane, ze ten update jest dla wersji na 110V, czy moge to wgrac bezpiecznie do siebie? Wydaje mi sie, ze nie powinno byc problemu ale....
moze ktos potwierdzic lub zaprzeczyc?
 

darkmajin

Member
Bez reklam
rozumiem male literki,gdzies ukryte ale..


ps.poszukaj wystarczy wybrac 347 (220-230)
 

Attachments

  • warning.jpg
    warning.jpg
    40,6 KB · Wyś: 296

adpap

New member
ale albo ja niedowidzacy jestem albo.... nie widze tam nigdzie takiej opcji do wyboru AVR-347 (220V)... to co wybrac?



chcialbym sprobowac nowszej wersji, licze ze problem pykania sie poprawi... tylko skad zassac firmware do AVR-347 lub 350 w europejskiej wersji?


edit: OK, znalazlem.
 
Ostatnia edycja:

adpap

New member
tak gwoli scislosci to mam AVR-350, ale zgodnie z sugestiami i logika powinien to byc blizniaczy model AVR-347.
Dlatego zastanawiam sie nad wgraniem nowszego F/W. Poza tym pykaniem to nie ma innych problemow... no a jakosc dzwieku powala....
 

soplus

Active member
Bez reklam
Też jestem "szczęśliwym" posiadaczem 255 i do tego DVD29. Problemy z trzaskaniem były od początku, jak miałem podpięte DVD przez HDMI, wczoraj podpiąłem optykiem i jest ok. Męczy mnie natomiast inny problem, w czasie odtwarzania CD czasami płyta się "zatrzymuje" tzn, dźwięku nie ma, na wyświetlaczu świeci się że niby jest play, w AVR migoczą głośniki, jakby szukał gdzie ma dźwięk przesyłać. Czasami są dziwne przeskoki dźwięku, powtarzają się sekwencje już grane. Serwis poradził mi wyciągnąć HDMi. Zoabczymy, wczoraj się wkurzyłem, bo po całym dniu grania ok oczywiście wieczorem zwis, zrobiłem update softu, zobaczymy czy coś pomoże.

Spotkał się ktoś z takim problemem? Czy soft do AVR pomoże przy odtwarzaczu?
 

adpap

New member
blackninja napisał:
AVR350 to inny model od AVR347.

czyli co sugerujesz? nie wgrywac F/W od 347? na stronie dla 350 jest tylko 110V... u siebie mam wersje z 2007, oznaczona 1 na koncu, zatem pierwsza...
myslalem, ze moze w owszym juz cos poprawili, jak czytalem to wielu to pomoglo w innych modelach...
 

bogge

New member
Definitywnie nic nie stawiać na amplitunerze! On sie grzeje niesamowicie, a jeśli jeszcze dodatkowo zasłonisz kratki stawiając na nim DVD, to już kaplica.
 
Do góry