Data udostępnienia firmware dla modeli 255 i 355 przez koncern Harman/Kardon

tombalt

New member
poprzednia wersja to V0.93.1.1 obecnie V0.95.1.1

zmiana jest tylko w pliku:
AVRx54x55_VID_fli30436_hk355_board_ext
może ktoś z Was rozszyfruje za co odpowiedzialny jest ten plik??

mój egzemplarz nadal w serwisie - nie mogę sprawdzić różnic
- zlokalizowałem usterkę - lewy tylny kanał spalony
- no i standardowo: wentylator + pykanie

mała dygresja - firmware w wersji 0.9... czy to nadal beta ? :)


unky
poprzednią wersję mam zapisaną dnia 14-11-2008 i na 100% była to 0.93.1.1
możliwe, że nie przeedytowali całego opisu?



na 100% nie przeedytowali strony, plik pdf z instrukcją utworzono 04-12-2008.
konkluzja
JEST NOWY SOFT, czY coś zmienia...
 
Ostatnia edycja:

domin74

New member
Przeciez napisali jakie sa zmiany:

This software package includes all previous improvements, feature additions and bug fixes (see below), in addition to the following major item:
  • Problems when a DVI connection is used to connect the AVR to either a source or video display and the output is limited to 480p have been corrected. Any DVI connection will now allow the full range of permissible video outputs, as determined by the source, the display and the program material.
In addition to general improvements to the overall operation of your AVR, the following specific improvements are part of this upgrade:
  • The AVR will now pass "whiter than white" and "blacker than black" video information when it is available. Note that not all video displays are compatible with these signals, and the video information cannot be displayed unless both the source and display are able to handle them.
  • Occasional screen or display freezes or loss of video when switching from analog video to HDMI video or between AM/FM and XM radio have been eliminated.
  • Corrects for frame jitter.
  • Dolby Pro Logic IIx processing is now available for 7.1 systems when the input source is "DTS-ES Discrete."
  • Improved navigation capability when using an iPod connected to an AVR 355 via The Bridge II.
  • Occasional pops and clicks with certain PCM audio sources have been eliminated.
  • Audio and video system performance and HDMI compatibility has been improved, and other low-level operating system improvements have been made.
 

tombalt

New member
zwiekszenie objętości pliku jest skutkiem przygotowania instrukcji wgrania oprogramowania dla "przeciętnego amerykanina" :D
poprzednio 100kB, obecnie ponad 1MB
 

drek02

New member
Własnie jestem po upgrade Hk255.Pierwsze dwa etapy wyglądają tak samo,trzeci troche rozni sie od poprzedniego.Co do "pykanie" nie zostało jednak wyeliminowane,pyka tak jak pykało podczas przełaczania utworow muz. czy kanałow cyf.Napewno jest duzo ciszej.Jeszcze ze dwa upgrade;) i bedzie ok..Pozdrawiam
 

tolko

New member
rodos napisał:
Przyłączam się do pytania... miałem dziś iść do sklepu ale przeczytałem Wasze opinie.... i jestem skołowany.... kupować czy nie ... ?????
Najlepiej idź i sam sprawdź, ja przed zakupem zrobiłem odsłuch z dvd 49 posłuchałem kilku płyt cd i nic nie pykało wentylatorków również nie słyszałem więc zakupiłem, jestem zadowolony (uśmiech z gęby nie schodzi):)
I sądzę że nie ma innej rady jak sprawdzić to empirycznie, żeby później nie narzekać.


Ps tylko szukaj sprzętu z września albo jeszcze późniejszego
 

darkmajin

Member
Bez reklam
niewiem jak z pykaniem niechce mi sie frontow podlanczac ale napewno znikneły problemy z N teraz juz sie włancza elegancko... i tak jak by przy zmianie nazwy kanałow literki szybciej sie przełanczały hmm .. pozdro
 

dvd-r

New member
Witam

Nie wiem czy macie również taki objaw. Gdy wyłączę w Audio Options EZset/eq dźwięk jest dużo lepszy, wysokie i niskie tony dużo lepiej słyszalne itd. Napiszczie jaką macie różnicę on/off przy tej funkcji. Czyżby system z automatycznym ustawianiem parametrów za pomocą mikrofoniku to była raczej kiszka?

Artur
HK355
 

darkmajin

Member
Bez reklam
co za brednie EZset/eq jest po to zeby wylaczyc ten mikrofon a nie equalizer... equalizer jest wyzej juz zapomnialem jak sie nazywa


avatar na starym sofcie tego niema


swoja droga rzeczywiscie ten EZset/eq jest do D ustawienia wogole mi nie odpowowiadaja jedyne co dobrze robi to ocenia odległosc oszczedzilo mi to latania z miarka :p
 
Do góry