Dali IKON 6 mkII

porscheee

New member
możliwe ze trzeba będzie dokupic wzmak , jednak najpierw chce jak najbardziej celnie i dobrze wybrać ampli a jak będzie słabo to wtedy będę się was radził dalej :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W tą stronę ampli zawsze da niedosyt. Szukaj więc najwyższych modeli.
A może jesteś w stanie wrócić do sklepu i umówić się na odsłuch wysokiego modelu amplitunera, niższego oraz niedrogiego wzmaka? Najlepiej zabrać to do domu, podłączyć do ikonów w swoim pomieszczeniu. W salonie odsłuch będzie niemiarodajny - nie znam sklepów z salą odsłuchową 50 m
 
Ostatnia edycja:

Świrus

New member
Niektóry salony audio w PL wysyłają do domu na odsłuch i płaci się jedynie za wysyłkę zwrotną jeśli sprzęt nie podejdzie. Tylko pewnie trzeba wpłacić kaucję czy coś w tym stylu. Warto się dowiadywać. Bo odsłuch we własnym domu to najlepsza z opcji zapewne.
 

porscheee

New member
nie chce dublować watków wiec zapraszam do działu amplitunery a mój temat był jaki amplituner z wyższej półki oraz teraz nowy yamaha 2040 , 3040 bo własnie zakupiłem ten pierwszy :)
 

porscheee

New member
opisałem to w temacie dziale amplitunery , ale mogę z skrice napisac ze to przepasc do a830 , nie spodziewałem się , mój nastepny ampli do tych glosnikow będzie a3050 :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry