Czy warto kupić tv z TCL

Matix66

New member
Cześć

Co myślicie o firmie TCL? Czytałem parę opinie na temat problemów z serwisem.
Myślę o zakupie tego modelu: TCL U43P6006
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
w tej cenie nic lepszego nie ma...oglądałem go i moim zdaniem warto a co serwosu to ja nic w tej kwestii nie czytałem , może jeden ale to serwis jest zawsze kwestią dyskusyjną bo są tacy co zepsują a potem domagają się darmowej naprawy a gwarancja tak nie działa więc jak cena dobra to BRAĆ
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nic lepszego nie kupisz.
Jak będziesz niebieski to masz jeszcze kalibrację gratis i pilota do obsługi głosowej gratis.
 

omot

Member
Jak kupujecie TCL nie u kikiego to uwazajcie na numerki w nazwie modeli.
Może sie okazać bowiem, że zamiast tv z androidem, bedzie tv na innym linuksie i bardzo ubogi smart.
 

k@li111

New member
Jak będziesz używał wewnętrznych tunerów (DVB-T,S,C) to nawet nie myśl o tym TV, kanały się rozsypują, giną, żyją swoim życiem.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Remee

New member
Przepraszam, że wtrącam, ale właśnie się zastanawiam nad modelem TCL U65X9006. Czy ktoś mądry może się wypowiedzieć, czy warto wstawić do do salonu? :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spokojnie kupić.
Ci którzy kupili są zadowoleni.
Najmnjiej zadowoleni są Ci którzy nie widzieli tego modelu często na na oczy.
 

DLUGI321

New member
Kiki piszesz że "Najmnjiej zadowoleni są Ci którzy nie widzieli tego modelu często na oczy" ja może konkretnie tego modelu nie widziałem na oczy a pytanie tyczy się ogólnie czy warto kupić TV TCL ale posiadam już jakiś czas C70 i powiem że drugi raz bym nie kupił niczego od TCL a kupiłem bo niestety był na szybko potrzebny i ten zdawał się być OK ale po dłuższym użytkowaniu i totalnej olewce TCL zgłaszanych błędów NIE POLECAM chyba że ktoś chce się denerwować przez niedopracowane oprogramowanie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
Dziwię się że kupiłeś TCLa skoro jak go nie miałeś to też narzekałeś.
Ci co korzystają w klasie cena do jakości są zadowoleni i nic im nie zrobisz - sorry. Jeśli chcesz żeby ...tańczył, śpiewał ,usuwał ciąże i krawaty wiąże, to musisz szukać inne.
https://www.eisa.eu/awards/tcl-u55c7006/?lang=pl
Otrzymał najwyższe wyróżnienie LCD w Europie w klasie.
I w tej klasie jest świetnym wyborem, co potwierdzają posiadacze w 99,9%
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Tak na prawdę niedopracowane oprogramowanie zabija te telewizory...lepiej kupi Tizena lub webOS , android to TYLKO mi box lub nvidia shield tv który tanieje...zaoszczędzimy sobie problemów i nerwów
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Kiki pokaż choć jeden mój post w którym narzekam na ten TV przed jego zakupem przestań lepiej wymyślać. Nie chcę by tańczył śpiewał ale żeby to co producent zadeklarował w specyfikacji by działało a skoro nie działa to znaczy że nie jest to firma warta polecenia. Przestań powtarzać jedno i to samo w kółko że jest to najlepszy TV w swojej klasie cenowej bo powtarzasz to jak by ci się płyta zacieła. Takie nagrody nie są dla mnie wyznacznikiem bo jak wdrożysz się w temat to zobaczysz że jak dobrze producent posmaruje to może taką nagrodę otrzymać
 

firefl

Active member
Bez reklam
żeby to co producent zadeklarował w specyfikacji by działało

Tak w zasadzie to co ze specyfikacji nie działa?
Ale tak konkretnie czyli punkt ze specyfikacji w porównaniu do rzeczywistości.
Według mojego zgrubnego sprawdzenia specyfikacja jest na takim poziomie ogólności, że ciężko dokładnie wskazać.
Większość skarg jest na oczekiwane działanie i funkcje a nie na konkretne szczegóły ze specyfikacji.

Jak prawie każdy sprzęt TV TCL ma niedociągnięcia i tyle. Producent choć trochę się stara. Znam sprzęty, że działają jak mogą i producent nawet się nie odnosi do problemów. Patrz np telefony sprzed roku i to nawet w zakresie bezpieczeństwa danych.
 

rafalcool1

New member
Tak w zasadzie to co ze specyfikacji nie działa?
Ale tak konkretnie czyli punkt ze specyfikacji w porównaniu do rzeczywistości.
Według mojego zgrubnego sprawdzenia specyfikacja jest na takim poziomie ogólności, że ciężko dokładnie wskazać.
Większość skarg jest na oczekiwane działanie i funkcje a nie na konkretne szczegóły ze specyfikacji.

Jak prawie każdy sprzęt TV TCL ma niedociągnięcia i tyle. Producent choć trochę się stara. Znam sprzęty, że działają jak mogą i producent nawet się nie odnosi do problemów. Patrz np telefony sprzed roku i to nawet w zakresie bezpieczeństwa danych.
Np. TP LINK (hdmi-cec). Działał na pierwszym oprogramowaniu chyba V112 a potem już nie.Im nowsze oprogramowanie tym gorzej.
 
Do góry