Czy twój Panasonic G30 buczy ?

Czy twój Panasonic buczy, bzyczy albo męczy twoje uszy w inny sposób?


  • Total voters
    0

dcc65

New member
Ja tam buczenie słysze nawet w środku dnia przy dowolnym źródle sygnału. Nie rozumiem jak można nie słyszeć tak uporczywego i irytującego dźwieku, ale to zapewne szczęscie tych osób że trafiły na cichy zasilacz. Mój taki nie jest. Ide do bracika na plazme LG za 1800zł i jest cisza jak makiem zasiał więc to nie wina technologii plazmowej tylko wadliwych podzespołów w wiekszości telewizorów G30 i nikt mnie nie przekona że jest inaczej.
Wiem wiem ja też słyszę buczenie , zwłaszcza w środku dnia, Ale nie swojego G30, lecz swojej żony. [QUOTE=cactusku; obserwując ten wątek(twój), i twoje posty, staje się to żenujace . A G30 to Ty widziałeś w sklepie 8)
 
Ostatnia edycja:

lasiczka8

New member
Witam.G30 nie buczy kupiony 4 dni temu w neonecie.Mam coś innego jak dam głos na 60-70 warczą głosniki tak jakby coś z głosnikami czy to się tak odbywa.Że za małe głosniki i tak warczą.Proszę o odpowiedż
 

mirek71

New member
a po co dajesz tak głośno ja normalnie słucham na 20 25 i już jest głośno
podejrzewam że to wina słabych głośników ...
 

lasiczka8

New member
a po co dajesz tak głośno ja normalnie słucham na 20 25 i już jest głośno
podejrzewam że to wina słabych głośników ...


jak dam na 100% dekoder HD to na 50 telewizor warczy że musze sciszyc na 35 a jak zmieniłem na 60% dekoder HD i telewizor warczy dopiero od 90% analog warczy od 50% to jeszcze mogę zrozumieć bo to vectra.Jaka najlepsza antena do dvb-t?
 
Ostatnia edycja:

promyk79

New member
lasiczka8 nie mają prawa buczeć przy 70% możesz reklamować i tak lepiej zrób . To oczywiste że codziennie nie słucha się tv ustawionego tak głośno ale są imprezowe dni gdzie każdy korzysta z mocy którą zakupił . Wydałeś wydałaś swoje pieniądze na rozrywkę którą daje Ci g30 po to aby korzystać z wszystkich jego możliwości.

Mnie również nie buczą nawet przy 100%
Ale dźwięk jaki daje ten telewizor pozostawia mi wiele do życzenia.
 

lasiczka8

New member
Napisałem reklamacje na stronie Panasonic.Pewnie beda dzwonic w poniedziałek.W Neonet chciałem wymienic na nowy model to mi kaze sprawdzic na dvd,co mi to da jak on warczy przy 50 głosu i w analogu 30.Tyle siedziałem nad nim i pomalu załuje.Jedynie HD dobre SD tragedia.Net 4mb otwiera sie tvn 5 minut.Wszystkiego nie czyta.Jedynie ze moj nie bzyczy.Ale warczenie pewnie jeszcze gozej
 

lasiczka8

New member
lasiczka8 nie mają prawa buczeć przy 70% możesz reklamować i tak lepiej zrób . To oczywiste że codziennie nie słucha się tv ustawionego tak głośno ale są imprezowe dni gdzie każdy korzysta z mocy którą zakupił . Wydałeś wydałaś swoje pieniądze na rozrywkę którą daje Ci g30 po to aby korzystać z wszystkich jego możliwości.

Mnie również nie buczą nawet przy 100%
Ale dźwięk jaki daje ten telewizor pozostawia mi wiele do życzenia.


jestem w szoku,zdjelem folie a na dole głosniki ale pieknie gra,0 charczenia,to mam dobry model nawet bzyczenia,ale miałem doła od wtorku.Nawet w analogu wystarczy 20 i peknie gra.Na dekoderze dekoder na 100% i głosnosc w G30 na 25 co za piekny telewizor wiem co mówie:)
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
każdy może zagłosować, nie? Krystyna z gazowni też... ;) Ja znam organoleptycznie trzy modele tej plazmy 2 x G30 i jednego VT żaden nie brzęczy!!!
 

bartmeces

Member
Był dzis u mnie serwis Panasonic w domu a wczoraj wysłem zlecenie na stronie Panasonic.Wszystko dobrze,tak ajk myslałem ze to folia przeszkadzała dlatego tak charczał
 

ami68

New member
jestem w szoku,zdjelem folie a na dole głosniki ale pieknie gra,0 charczenia,to mam dobry model nawet bzyczenia,ale miałem doła od wtorku.Nawet w analogu wystarczy 20 i peknie gra.Na dekoderze dekoder na 100% i głosnosc w G30 na 25 co za piekny telewizor wiem co mówie:)

Był dzis u mnie serwis Panasonic w domu a wczoraj wysłem zlecenie na stronie Panasonic.Wszystko dobrze,tak ajk myslałem ze to folia przeszkadzała dlatego tak charczał

Przeglądając temat już się miałem zapytać czy folia jest zdjęta, ale widzę , że problem rozwiązany.
Powinni chyba o tym pisać w instrukcji. Zakładając, że ktoś ją od razu czyta. ;)
Miałem to samo i co ja przeżyłem zanim do tego doszedłem. :lol:
 
Ostatnia edycja:

cactusek

New member
Bez reklam
każdy może zagłosować, nie? Krystyna z gazowni też... ;) Ja znam organoleptycznie trzy modele tej plazmy 2 x G30 i jednego VT żaden nie brzęczy!!!

I dlatego że słyszałeś (pewnie przez moment) dwie G30 które wtedy nie buczały zakładasz że wszystkie są cichutkie? Po prostu się ciesz że trafiłeś na ciche, moj i mojego znajomego taki nie jest. Podobnie jak te które testowałem w sklepie już po zakupie swojego. Jak nie wierzysz to zapraszam do mnie do domu, chętnie ci zaprezentuje. Ja potrafie wierzyć ludziom którzy trafili na cichsze egemplarze i nie rozumiem ludzi którzy nie mogą pojąc odwrotnej sytuacji.
Zasilacze w tegorocznych Panasach to buble jeśli chodzi o cewki i ich głośność pracy. Piszą o tym nie tylko na tym forum ale choćby na avs i innych. Ile jeszcze osób ma to powtórzyć zanim to niektórzy zaakceptują.
 

bartmeces

Member
Witam.Folie sciągnelem dzien 1 predzej ale juz zgłoszenie wysłałem mowia ze i tak przyjada ze z ustawieniami pokaza co i jak i tak wiecej co i jak wiedziałem.Nic nie płaciłem w ramach gwarancji.Instrukcje czytałem ale chyba tam nic nie ma:-(
 

zent

New member
Tydzień temu zakupiona plazma i ... bzyczy przy jasnych tłach. Żona uważa że jestem nienormalny, a ja sądzę że kobiety są głuche jak pień bez względu na wiek :smile: TV ogólnie uważam za dobry, ale po nocach przy zmniejszonej głośności może irytować. Poczekam trochę i będę reklamował.
 
Do góry